Bakalauro taikomųjų mokslų aeronautikos mokslo

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Jūs galite eiti bet kur iš čia.

Green River kolegija tarptautinių programų didžiuojasi didžiojo paslaugų ji teikia visiems ir kiekvienam iš mūsų studentams. Mūsų tikslas yra padėti jums pasiekti savo svajonę, ar tai perkelti į viršų universitete, geriau savo anglų arba patirti Amerikos koledžo gyvenimą. kodėl

Green River - A perkėlimas universitetų vadovas

Mūsų 2 + 2 perdavimo programa siūlo studentams galimybę pradėti savo ketverių metų bakalauro laipsnį. Perdavimo programa suteikia kursus lygiaverčius pirmųjų dviejų metų universitetinį išsilavinimą. Studentai gali imtis dvejus metus Green River College, tada perkelti į universitetą baigti savo ketverių metų laipsnį.

Švedija

Mūsų studentai yra įtrauktos į daugelį 100 geriausių pasaulio universitetų * kaip reitinguojami pagal Šanchajaus Jiaotong universitetas, įskaitant:

Ruda universitetas, Kalifornijos valstijos universitetas, Kornelio universitetas, Havajai Ramiojo vandenyno universitetas, Indianos universitetas, Johnso Hopkinso, Ohajo valstijos universitetas, Parsons School of Design, Pratt Institute, Purdue universiteto, San Jose State University, Seattle University, Tufts universiteto UC Berkeley, UC Santa Barbara, UCLA, UNC - Chapel Hill University of Michigan, Minesotos universiteto, University of Oregon, Pensilvanijos universiteto, University of Southern California, Teksaso universitetas Ostine, Virdžinijos universiteto, University of Washington University of Wisconsin Vašingtono valstijoje Universitetas * Pastaba: Priėmimas į pasirinktinio universitetų yra labai konkurencinga.

Green River College tarptautiniai studentai buvo leista šimtai universitetų visoje JAV. Studentai įgyja kvalifikaciją, reikalingus priėmimo Green River ir perkelti į viršų universitetų trečiųjų metų juniors. Priėmimo nėra garantuojama, tačiau mūsų studentai buvo labai sėkmingas įgyti priėmimą į geriausių universitetų.

Greenriver

Švietimas Reikalavimai

Siekiant gauti bakalauro laipsnį JAV, visi studentai privalo baigti specialius reikalavimus savo dur, taip pat bendrojo lavinimo reikalavimus, kuriuos sudaro mokymosi įvairiose srityse, įskaitant matematikos, rašymo, mokslo, socialinių mokslų ir humanitarinių mokslų pagrindas. Studentams suteikiama laisvė pasirinkti klases savo pasirinkimą iš bendrųjų kategorijų. Pavyzdžiui, per "Socialinių mokslų" kategorijoje, studentai gali pasirinkti vieną iš šių dalykų viena: sociologija, psichologija, politologija, istorija, geografija ir kt. Humanitarinių kategorija apima: meno, kalbos, komunikacijos, kalbų, muzikos, filosofijos ir kt. Mokslas apima: Chemija, Biologija, Fizika, astronomija ir kiti.

Kaip tai veikia?

Daugiau nei 25 universitetų pasiūlytaUniversitetas perkėlimo būdų (UTP) galimybė bet kuriuo studentas, kuris yra įtraukiami į Green River. Garantija netaikoma "trenkiasi" milžinės. Štai kaip tai veikia:

1. Taikyti Green River

2. Pasirinkite universitetą - Pasirinkite iš sąrašo universitetą. Patikrinkite dėl prašymo universitetą. Pasirinkite tik vieną universitetą. Įsitikinkite, kad jums pasirinkti universitetas turi savo pagrindinių.

Jūs gausite universitetinį sąlyginio laišką ar pranešimą tuo pačiu metu gausite Green River priėmimo laišką.

Laipsnis

Žalioji upė Aeronautikos Mokslas BAS laipsnis yra skirta parengti studentus į užimtumą, atsižvelgiant į aviacijos pozicijas, pavyzdžiui, pilotų, dispečerių, oro eismo kontrolieriai, oro uostų valdymo ir nepilotuojamuose sistemų įvairovė. Šis laipsnis suteikia studentams galimybę įgyti didelį techninį pagrindą ir kompetencijų profesionalaus piloto ar operacijų valdymą. Studentai mokysis, kaip planuoti, įgyvendinti ir remti aviacijos skrydžio pagrįstas operacijas arba skrendančių orlaivių ar remti operacijas.

Aviacija yra viena pagrindinių pasaulio pramonės. Karjera aviacijos reikalauti, kad pareiškėjai aukšto lygio įgūdžių ir didelės techninių žinių. Oro navigacijos Mokslas BAS mūsų turimą portfelį AAS laipsnių yra kitas logiškas žingsnis aviacijos studento išsilavinimą, stiprina mūsų visą aviacijos ugdymo programą ir naudinga studentams, darbdaviams ir Vašingtono valstijos ekonomiką.

Žalioji upė kolegija aviacijos laipsnis buvo pastatytas užmegzti ryšius su pramonės partneriais, kurie vadovaujasi mūsų mokymo programą ir lėmė mūsų rezultatus ir mūsų fakulteto vadovaujasi ketvirčio pramonės susitikimuose. Studentai, kurie ketverius metus techninį mokymą yra patrauklesni darbdaviams, kuriems reikia užpildyti šias labai techninius darbus.

Mūsų bakalauro laipsnis rengia studentus karjeros šiose srityse:

 • Įguloms - pilotai dėl fiksuoto sparno ir rotorių Wing skrydžiais
 • Dispečeriai - komerciniam oro linijų ir bendrosios aviacijos skrydžių saugos
 • Oro srauto reguliatoriai - kontroliuoti tautos oro eismo dalis FAA pakeliui oro eismo valdymo centrų (ARTCCs), terminalas radiolokacinio valdymo kontrolės (TRACONs) įrenginiai ir oro eismo valdymo bokštai (ATCTs)
 • Airport Vadovai ir darbuotojai, dirbantys oro uostų visoje Vašingtono ir Ramiojo vandenyno šiaurės vakarų
 • Vietos, regionų, nacionaliniu ir pasauliniu Oro transporto sistema (ATS) Vadovai ir darbuotojai - darbas plataus spektro svarbi aviacijos operacijas sektoriaus darbo vietų kūrimo ir darbo aplinkoje
 • Naujai besiformuojančios ir labai įdomių nepilotuojamas orlaivių sistemas (UAV / UAS) Karjeros sritys, turės daug galimybių daugelyje kitų pramonės šakų, neskaitant aviacijos

Kuriant Aeronautikos mokslo BAS, Green River aviacijos departamentas kreipėsi daug kriterijų:

 • Vašingtono valstijos švietimo reikalavimai
 • Šiaurės vakarų komisija universitetų ir kolegijų akreditavimo reikalavimų
 • Švietimo departamentas (DOE) federalinių lėšų paramos reikalavimai
 • Federalinė aviacijos administracija (FAA) aviacijos operacijų reikalavimai
 • JAV veteranų administravimas (VA) reikalavimai
 • Aviacijos pramonės veiklos standartai
Studentai turi išlaikyti kaupiamasis VPS bent 2,0 ant visų kolegijų lygio kursus ir įrodyti patenkinamą akademinę pažangą per laipsnį.

Patekimo į rinką reikalavimai:

Norėdami įvesti šią programą, studentai turi turėti techninę Koledžas yra AVIAT jonų susijusioje srityje iš regioniniu akredituotos įstaigos, kuri apima ne mažiau kaip 45 kreditų aviacijos kursus ir ne mažiau kaip 20 kreditų bendrojo lavinimo kursuose. Kaupiamasis VPS 2,0 iš visų kolegijų kursai yra privalomi. Studentai turi būti uždirbo 2,5 minimumas visose aviacijos kursus. Green River siūlo šias susieti laipsnių:

 • Komercinės piloto fiksuoto sparno variantas
 • Komercinės piloto Rotoriaus sparnai variantas
 • Aviakompanija išsiuntimas
 • Oro eismo valdymo kursai
 • Oro uostų valdymo
 • Oro Transportas (valdymas)
 • Nepilotuojamuose sistemos
GreenriverStudentai

Green River žino, kaip svarbu korpusas su studento sėkmės. Tai kodėl mūsų būsto darbuotojai eiti mylią suteikti geriausią įmanomą patirtį teikiant rūpestinga, teigiama, saugus ir palaikomasis Amerikos gyvenimo patirtis.

CAMPUS CORNER BUTAI

Patirtis tradicinio Amerikos koledžo gyvenimą Campus kampelis Apartamentai (CCA)

Studentai naudojasi patogus, on-campus vietą; patogus, aukštos kokybės įrenginiai; puikus studijų aplinka; ir galimybė įsitraukti ir susirasti draugų palaikomojo studentų bendruomenė 340 Amerikos ir užsienio studentams. Studentai turi būti 17 metų metu Perkelti In.

Privalumai Gyvenimas miesteliu:

 • Gyvenimas miesteliu yra patogu!
 • Pėsčiomis į klasę, biblioteka, sporto centras, sporto salėje ir scenos menų centras
 • Bendruomenės centras, kur galite susitikti ir susidraugauti iš viso pasaulio
 • Daug vietoje studentų veikla
 • Privačios ir grupių tyrimo sritys
 • Lengvas įsitraukti į universiteto veiklą
158111581215813
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Students can take two years at Green River College, then transfer to a university to complete their four-year degree.

Students can take two years at Green River College, then transfer to a university to complete their four-year degree. Skaityti mažiau