Bakalauro taikomosios chemijos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Puikus ir naujoviškas Taikomoji chemija programa siūlo pramonės valdymo ir medžiagų mokslo. Programa pabrėžia integruoto chemijos mokslo taikant teorines chemijos sąvokas praktinio pritaikymo ir į iššūkius, kuriuos kelia vietinės ir tarptautinės verslo poreikius. Didžiojoje mokymosi aplinką, studentai dirba kaip komanda adresavimo realaus pasaulio problemas, susijusias su paraiškų chemija ir supratau, kaip išlaikyti pusiausvyrą tarp technologijų, visuomenės ir žmogaus poreikių.

Pramoninė chemija ir vadyba: skirta būsimų techninių vadovų chemijos susiję pramonės ir verslo. Programa subalansuoja mokslo žinias su pagal tarptautinių kokybės sistemų perspektyvos praktinius aspektus, finansų, valdymo ir apskaitos.

Medžiaga Chemija: specialiai sukurta studentams, kurie nori įgyti gilias žinias į medžiagų mokslo, kuris yra raktas į ekonomikos ir socialiniais klausimais pažangos.

Paskutinį kartą atnaujinta Grd. 2016

Apie mokyklą

Thailand’s first institution of higher learning officially came into being in March 1917. The groundwork and preparation, however, took place more than a century ago. The worldwide economic, social an ... Skaityti daugiau

Thailand’s first institution of higher learning officially came into being in March 1917. The groundwork and preparation, however, took place more than a century ago. The worldwide economic, social and political changes in the late nineteenth century contributed to Siam’s decision to adapt in order to avoid being colonized by Western powers (“Siam” became “Thailand” in the year 1939). Skaityti mažiau