informatics01

Bakalauro Taikomosios informatikos

Bachelor's laipsnis studijų programa Taikomosios informatikos suteikia pagrindą, reikalingą karjeros kompiuterinių sistemų (įskaitant tiek aparatinės ir programinės įrangos aspektus) ir sudėtingų taikomųjų kompiuterių. Ji taip pat suteikia didelę foną tolesnio magistro studijų programą.

Studentai išmoksta matematinius pagrindus, gauti fone matematinės statistikos, ir mokytis giliau objektinį modeliavimą, programavimo metodus, kurti ir įgyvendinti informacinių sistemų, kompiuterinių sistemų ir interneto technologijas. Be šių "techninių" dalykų, mokiniai mokosi elementarių žinių valdymo ir profesinės anglų kalba. Praktiniai įgūdžiai yra pabrėžiama visose srityse.

Absolventas iš šios programos dirbs pozicijas, pavyzdžiui, programuotojas, dizaineris ir administratorius, informacinių sistemų ir kompiuterinių tinklų, arba web dizaineris. Taikomosios informatikos absolventas profilis puikiai tinka vidutinio lygio vadovaujančias pareigas įmonėse ir įmonėse, tačiau absolventai turi taip pat pakankamai žinių pradėti savo verslą.

  • Programos trukmė: 3 metai
  • Mokestis už mokslą vieniems mokslo metams: 3000 LTL
  • Galutinis paraiškų paraiškos formas terminas: 31 Kov.
informatics02
Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 1 daugiau kursų University of Hradec Králové, Faculty of Informatics and Management »

Šis kursas yra Campus based
Duration
3 metų
Dieninės
Price
3,000 EUR
Pagal vietas
Pagal datą