Bakalauro taikomosios informatikos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Taikomosios informatikos fakultetas - žinios ir gebėjimai naudingi šiuolaikinėje visuomenėje ir ekonomikoje 21-ajame amžiuje

Profesija ateityje.

Informacinės visuomenės ir e-ekonomiką gebėjimas naudotis moderniomis pasaulyje IT Technologijos įrankiai ir būdai yra vienas iš didžiausių galimybių ieškant darbo. Vien žinios jis negali būti pakankama, nors, nes informatikos ekspertų didelę paklausą, ypač kai jie yra taip pat specializuojasi valdymo, finansų, bankininkystės, apskaitos, administravimo, prekybos, gamybos ar logistikos.

Kompiuterių mokslininkas, tai reiškia, kad kas?

Per pastaruosius 30 metų technologijų srityje IT sparčiai vystėsi. Kompiuterių mokslas, nes tiek mokslinių tyrimų ir profesinės specializacijos srityje, yra padalintas į atskiras dalis. Be profesinių kategorijų, kompiuteris mokslininkas yra suvokiamas kaip bendra antraštinis, o analizė, kompiuterinis dizainas, įgyvendinimu ar administravimu ekspertai turi didelę paklausą rinkoje, taip pat darbuotojų su siauros specializacijos (informacinės sistemos, duomenų bazės, IRT infrastruktūros ir tt ). Be to, kai kurie iš specialybių linkę išnykti (pvz kūrėjas operacinių sistemų), o kiti patiria spartaus vystymosi (pvz žinių valdymo) laikotarpį. Nepaisant to, turintys tvirtą pagrindą kūrimo ir naudojimo informacinių sistemų garantuoja plačią taikymo sritį veiksmų ateityje, suteikiant šiuolaikinių kompiuterių mokslininkus plėtoti savo karjerą dėl pasaulinėje darbo rinkoje.

Bendravimas - suprasti ir paveikti kitus

Per pastaruosius metus, kiekvienas mokslo srityje sukūrė savo kalbą. Dėl šios priežasties siekiant, tarpusavio bendravimo ir supratimo tarp vartotojo ir IT ekspertas barjeras tapo kliūtimi efektyviai keistis informacija tarp jų. Štai kodėl "judrus" metodas, kuris apima glaudų bendradarbiavimą, įgyja tvirtą paramą. Specialistai, turintys didelę žinių apie įvairių organizacijų veiklą (ekonomikos, vadybos) kartu su profesinio mokymo informatikos ir komunikacijos efektyvumo reikės naujos žiniomis grindžiamoje ekonomikoje.

Niche specialistai

Po to, kai analizės IT sistemos kūrimo procesą (Analizė - plėtoti - įgyvendinimas - gavyba) galima teigti, kad nėra gerų programuotojų trūkumas Lenkijoje (kurti etapas). Tačiau analizė, diegimas ir eksploatavimas etapas lieka mažai. Šie etapai reikia domeno žinių tiksliai.

Veiklos sritys Administravimas, valdymas, Finansai, draudimas, pardavimo, paslaugų ir tt yra laukų Krokuvos ekonomikos universitetas palūkanų. Štai kodėl CUE yra vienintelis universitetas, kuris gali šviesti geriausius ekonomistai tarp kompiuterių mokslininkų ir geriausius kompiuterių specialistų tarp ekonomistų tuo pačiu metu. Jie bus ekspertai analizės, projektavimo, įgyvendinimo ir išnaudojimo; supažindinti su automatizuoto projektavimo jie bus užpildyti didėjančią spragą rinkoje

genezė

Fakulteto Taikomosios informatikos Krokuvos ekonomikos universitetas yra ankstesnių tyrimų tąsa - Informatikos ir ekonometrijos - kuris veikė daugiau nei 20 metų. Remiantis informacija, gauta iš absolventų, taip pat specialistų ir darbdavių pagrindu unikalus mokymo buvo pasirengę. Jis skirtas studentams, kurie nori ir plėsti savo žinias ir undestanding Informatikos ir susieti savo ateitį su kūrimo ir ja naudotis.

Ankstesnės kartos

Ankstesni absolventai dirba tiek IT įmonės, tiek ir konsultavimo firmų. Be to, jie dirba įvairiose institucijose, kurios naudoja informacines sistemas, kaip kertinis veikimo (finansų, draudimo, telekomunikacijų) ir administravimo (dažnai viduriniosios ir viršutinėje valdymo).

Baigiu profilis

Informatikos absolventai išmoks apie šiuolaikinės IT Technologijos įrankiai, Būdai ir verslo procesai.

Absolventai galės taikyti IT specialistas pozicijas IT bendrovių, taip pat ekonominio ir viešajame sektoriuje. Jie bus atsakingas už: - analizės ir projektavimo, informacinių sistemų, - programinės įrangos kūrimas, - įgyvendinant kompiuterines sistemas, - dizainas, eksploatavimo ir priežiūros kompiuterių tinklų - interneto naudojimas versle (E-verslo), - informacines sistemas valdyti ir Kompiuteriniai tinklai, - analizės ir duomenų skirtingoms vartotojų grupėms apdorojimas - koordinavimo darbo, sukurti reikalavimais ir bandymai gatavų informacinių sistemų, taikomosios informatikos absolventai galės sukurti kompiuterines sistemas, jas naudoti (efektyviai ir profesionaliai) ir suformuoti taip, kad veikia organizacijos (jie bus suprasti vidinius procesus).

Absolventai turės susirasti darbą:

  • Gamybos ir paslaugų sektorius, - valdžios, vietos valdžios ir švietimo administravimo, - finansų sektoriaus įmonių (bankų, draudimas, tarpininkai), - projektas planavimo ir reguliavimas konsultavimo įmonių, - MTTP institucijos, - kompiuterių sistemų kūrimas įmonėms, - mažos ir vidutinės mažosioms ir vidutinėms įmonėms, Absolventai turės organizuoti komandinį darbą ir gerai bendrauti su kitais darbuotojais. Jie turės gerą žinių apie dviejų užsienio kalbų, įskaitant B2 lygio Bendros Europos kalbų mokėjimo orientacine vienoje iš jų.

Galimybes toliau ugdymo antrosios pakopos studijų, taip pat būti dirbo po parengiamųjų darbų metu pirmas ciklas buvo imtasi svarstomas galimybe.

Paskutinį kartą atnaujinta Vas. 2017

Apie mokyklą

Cracow University of Economics (CUE) is the largest school of economics in Poland, and the third biggest university in Cracow, a major Polish academic centre. The University was the first institution ... Skaityti daugiau

Cracow University of Economics (CUE) is the largest school of economics in Poland, and the third biggest university in Cracow, a major Polish academic centre. The University was the first institution of higher education in Poland to introduce studies in English in the early 1990s. CUE graduates are among the most successful in Poland in matching their knowledge and skills with the employer's needs... Skaityti mažiau