Okan universiteto, vienas iš labiausiai žinomų ir garsių pamatų universitetų Turkijoje, yra namo įvairialypėje pirmosios ir antrosios pakopos studentų kūno 14.000. Šiuo metu Okan University yra studentų iš 43 skirtingų šalių. Ji siūlo daugiau nei 138 bakalauro ir magistro programas. Universitetas sudaro šeši fakultetai, du Taikomieji mokslai mokyklas ir tris Aukštųjų mokyklų. Universitetas taip pat siūlo dvejų metų asocijuotos laipsnio programas, kurios atitinka į pareikalavimą profesinio galimybių įvairovė.

Okan universiteto yra Stambule, vienintelis miestas, kuri apima du žemynus, Europoje ir Azijoje. Be pagrindinės miestelio dėl Azijos dalis Stambule, su savo modernių fakulteto pastatų, gyvenamųjų korpusų ir socialinių objektų, Okan universiteto turi dar tris miesteliai centrinių vietose tiek Europos, tiek Azijos pusių miestą.

Naujas pasaulio verslo era rėmelių verslo santykius reikalauja naują rinkinį vadybinių kompetencijų. Okan universiteto Tarptautinės prekybos Bakalauro programaAtsižvelgęs į peržiūrėjo savo programas atitinkamai, siūlo turtingą pasirinkimą koncentracijos srityse, siekiant patenkinti unikalius karjeros poreikius mūsų studentams. Mūsų pasaulinės klasės fakulteto nariai iš įvairių sluoksnių pateikti teorijos ir praktikos pusiausvyrą mokymo programos vykdymą.

Mes siekiame įteigti išskirtines valdymo kompetencijas į įvairių grupių studentų iš Stambulo verslo rajone, o iš kitų Turkijos, taip pat iš tarptautinių korporacijų. Tarptautinė vasaros programos yra taip pat pasiūlė mūsų Verslas Tarptautinė prekyba Bakalauro programos studentams plėsti savo vizija ir žinių bazę per pasaulinius poveikio.

Okan universiteto nuolat siekia toliau kaupti žinias tiek nacionaliniu, tiek ir tarptautiniu mastu su aukštos kokybės studentą orientuotas švietimo, akredituoti programas ir mokslinių tyrimų centrų. Tiesa, kad jo šūkis, "Leader universitetų ir įmonių bendradarbiavimas", Okan universiteto efektyviai sujungia teoriją ir praktiką, panaudojant išskirtinę akademinę darbuotojų ir kviesti ekspertų profesionalų paskaitą studentams parengti juos sėkmingos karjeros. Glaudžiai bendradarbiaudama su įvairių verslo sektorių, universiteto sukūrė mokymo programas ir stažuočių programas savo studentams padidinti jų galimybes įsidarbinti įgūdžių.

Mes daug dėmesio kurti "mokymasis mokytis" įgūdžiai mūsų studentai aprūpinti juos su gebėjimu išlikti konkurencinga savo karjerą. Strateginiai, novatorišką, sistemos ir kritinio mąstymo schemos yra esminiai mūsų mokymo programos, teikiančios plataus vadybinius gebėjimus, taip pat būtinus įrankius, metodus ir išteklius mūsų studentai sėkmingai globalioje verslo pasaulyje.

Norėtume, kad mūsų studentai mano, Okan universiteto Tarptautinės prekybos Bakalauro programa kaip investicija įgyti konkurencinį pranašumą profesionalų ir mėgautis sėkmingą karjerą gyvenimą. Mūsų vakare ir savaitgaliais klasės yra skirtos palengvinti laiko valdymą profesinį gyvenimą kartu su pakopos išsilavinimą Prašome įrašyti paraiškos sąlygas ir susisiekti su mūsų tarptautinių tarnybai.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 6 daugiau kursų Okan University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Duration
Price
Free
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date