Oficialus aprašymas

Galiu pastatyti tiltus, apimančius visą pasaulį

Šioje programoje jūs sužinosite ir suprasite tarptautinės politikos ir ekonomikos kontekstą, ekologiją ir etiką, teisines nuostatas ir kultūrines idėjas, taip pat diplomatinių derybų meną nuo pat pradžių. Mūsų studentai gali pamatyti save arba federalinėje užsienio reikalų ministerijoje, dirbdami tarptautinėje įmonėje ar su NVO.

(Re-) mąstymo valdymas ir visuomenė

Mūsų tarptautinių santykių programa ieško studentų, kurie aistringai domina tai, kas vyksta pasaulyje, ir nori teigiamai prisidėti kuriant sprendimus pagrindiniams pasauliniams uždaviniams ir rasti taikius konflikto sprendimus. Jei norite patobulinti naują informaciją, pvz., Kempinę, ir norėdami atsikratyti naujų politinių diskusijų, tai jums tinka. Mes išnagrinėsime pagrindines problemas, su kuriomis susiduria mūsų pasaulis, ypač tokiomis temomis kaip taiką, klestėjimą, aplinkos apsaugą, teisingumą ir žmogaus teises. Jūs turėtumėte būti socialiai įsitraukę ir įdomu kitų kultūrų ir jų mąstymo būdų. Jūs turite norėti statyti tiltus, nes tikime diplomatija, kaip varomoji jėga konflikto metu pasaulyje. Mūsų studentai nori baigti konfliktą ir išnaudojimą taikiai, derėtis dėl rezoliucijų žodžiais, žiniomis ir vertybėmis. Jie yra būsimi kultūrų tarpininkai ir jų atitinkami interesai.

58429_IR101.jpg

Karlas - Universitetas su tarptautiniu impulsu

Tarpkultūriškumo ir idėjų įvairovės patyrimas yra natūrali Karlių kasdienio gyvenimo dalis. Mūsų bendruomenę sudaro studentai, dėstytojai ir darbuotojai iš daugiau nei 50 šalių iš viso pasaulio. Jūs mokysite kitą kalbą mokydamiesi Karls. Mūsų užsienio studentai taip pat gali mokytis vokiečių kalbos kaip užsienio kalbos. Per savo semestrą užsienyje galite įgyti galimybę praktikuoti savo kalbos įgūdžius. Mes turime partnerystę su daugiau nei 100 universitetų visame pasaulyje. "Karls" mes matome save kaip tarptautinį ir tarpkultūrinį bendradarbiavimo patirtį centras. Mes įtraukiame įvairovę ir yra socialiai įtrauki.

Rasti žalingus kompleksinių problemų sprendimus

"Karls" mes neuždengsime jums tik faktinėmis žiniomis ar "visuotine tiesa". Vietoj to, mūsų studentai mokosi kritiškai mąstyti apie šiuolaikines realijas, ieškoti atsakomybės ir rasti sudėtingų problemų sprendimų. "Karls" pasižymi mažomis klasėmis (20-30 moksleivių) ir remia stiprią mūsų profesorių, dėstytojų ir įvairių pramonės šakų bei akademinių sričių darbuotojų tinklą. Mes naudojame tarpdalykinę perspektyvą valdyti ir struktūrizuoti realią praktiką ir spręsti problemas į visas mūsų programas. Mūsų studentai yra pasirinkti, nes jie nori kurti tvarius pokyčius, nori prisiimti atsakomybę ir manyti, kad vadovybė yra galimybė tarnauti kitiems ir visuomenei. Mūsų supratimas apie švietimą atitinka "Responsible Management Education" principus, kurie buvo pradėti 2007 m. JT Pasaulinio susitarimo vadovų susitikime.

58430_IR102.jpg

Realaus pasaulio patirtis ir visą gyvenimą trunkantys tinklai

"Karls" praktikoje įgyja žinių ir įgūdžių, kuriuos mokate, nuo pirmojo pusmečio. Galite susitikti su specialistais, aplankyti ekskursijas su savo profesoriais ir kitais moksleiviais, patirti patrauklių verslo vietų ir užbaigti projektus, kurie yra jūsų studijų dalis realioms organizacijoms. Tai sukuria jūsų profesinę patirtį ir plėtoja realiosios kompetencijos. Karlso universitetas tampa idėjine gamykla, kuria siekiama įkvėpti skirtingas studentų grupes rimtai nustebinti savo klientus.

58431_IR103.jpg

Europos širdis: Karlsruhe, Vokietija

Įsikūręs Karlsruhe centre, jauname, energingame ir daugiakultūriame studentų miestelyje pietuose Vokietijoje, jūs surasite savo namuose šilčiausiame Vokietijos miestelyje, taip pat žinomas kaip jo interneto sostinė su gyvai įsikūrusia bendruomene . Mes esame Europos gyvenimo kokybės impulso: kultūros, ekonomikos, miesto gyvenimo būdo ir gamtos. Kelionė aplink yra greita ir paprasta, todėl daug ko ieškoti visoje Europoje.

Ar žinote, kad po JAV ir Didžiosios Britanijos Vokietija yra trečia pagaliau ieškoma tarptautinė studijų vieta? Sėkmingai baigę savo laipsnį mūsų programoje, jūs automatiškai turėsite teisę dirbti įdarbinimo vizoje ne ilgiau kaip 18 mėnesių. Kadangi jūs turite galimybę mokytis vokiečių kaip dalį savo studijų Karls, bakalauro programa tikrai suteikia jums galimybę imtis svarbių žingsnių link darbo Vokietijoje vėliau.

Pasirengę taikyti? Reikalavimai ir priėmimas

Ar matai save kaip Karls bendruomenės dalį? Ar norite pakeisti - sau ir kitiems? Ar vyksta transformacijos procesas ir reikia pagalbos? Mes norėtume išgirsti iš tavęs! Bendrasis bakalauro studijų programos reikalavimai yra šie:

  • Vokietijos universiteto įėjimo kvalifikacija ar tarptautinis atitikmuo ( daugiau informacijos )
  • Norėdami pradėti angliškai kalbančią programą, nereikia žinoti vokiečių kalbos; jūsų anglų kalbos mokėjimas turėtų atitikti C1 lygį arba aukštesnį lygį pagal Bendrąją Europos kalbų orientavimo sistemą (angl. CEFR), kuri yra lygi 6,5 metų IELTS arba internetinio TOEFL balo, kuris yra 100 ar daugiau balų. Jei anglų kalba yra jūsų gimtoji kalba, jums nereikia įrodyti savo įgūdžių.

Galite rasti visą informaciją apie paraišką, reikiamus dokumentus ir priėmimo procesą mūsų svetainėje . Paraiškų pateikimo terminas ne ES studentams yra balandžio 15 d., O ES studentams - rugpjūčio 31 d. Priėmimas įmanoma tik rugsėjo mėnesį. Mūsų laiko tarpsnių skaičius yra ribotas, todėl nedvejodami kreipkitės į jį dabar ir saugiai susitinkate!

Norite daugiau sužinoti apie menų bakalauro studijas "Karls", eikite į mūsų svetainę: bachelor.karlshochschule.de/

Negali laukti, kol prisijungs prie mūsų? Atsiųskite mums el. Paštą: admissions@karlshochschule.de

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų Karlshochschule International University »

Šis kursas yra Campus based
Duration
3 metų
Dieninės
Price
690 EUR
per mėnesį
Deadline
Susisiekti su mokykla
for non-EU students; for EU students is August 31
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
for non-EU students; for EU students is August 31
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Susisiekti su mokykla
for non-EU students; for EU students is August 31
End Date