Read the Official Description

Tarptautinis verslas studijos siūlome puikią bazę karjeros pasaulio verslo. Absolventai turi plataus masto žinių, įgūdžių ir kompetencijų, jie gali taikyti įvairiose verslo situacijose.

Visą darbo laiką studijos sudaro galimybes įvairinti mokinių esamus gebėjimus ir / ar pagilinti savo teorines mokymąsi tose srityse, kuriose jie jau turi praktinio darbo patirtį. Iš BBA studijų branduolį sudaro plėtoti verslą, kad galėtų analizuoti verslo duomenis ir pateikti sprendimus, inovacijas ir įgyvendinant skaitmeninius sprendimus, kurti santykius ir palengvinti žinių apie strateginius sprendimus.

Priklausomai nuo mokinių dauguma pasirinkimų du iš šių specializacijos takelius siūlomi:

  • Ryšių su klientais valdymas ir komunikacija,
  • verslumas,
  • Finansų valdymas,
  • Tiekimo grandinės valdymas,
  • Žmogiškųjų išteklių valdymas.

Studentas taip pat gali pasirinkti palaikomojo kursus iš kitos specializacijos. Karjera planuoja su pardavimų ir paslaugų orientacijos ir verslumas yra stipriai remiama.

Mokymosi metodų, pavyzdžiui, problemos ir projekto paremtas mokymasis, taip pat bendradarbiaujant su tarptautinėmis kompanijomis įvairovė remti daugiakultūrėje komandos, tinklų ir derybinių įgūdžių vystymąsi. Kontaktai sesijos paprastai 3 vakarai per savaitę, nuo pirmadienio - ketvirtadienį 17.40-20.30. Mainų semestras, darbo vieta ir trumpesni studijos užsienyje gali būti įtraukti į studijas.

"Mano motyvacija mokytis dirbant pilnu etatu buvo papildyti savo inžinerinį išsilavinimą su verslo išsilavinimą. Tai buvo labai naudingas realizuoti nuolatinė plėtra ir pasiekimus abiejose srityse, nors tai buvo sudėtinga derinti šių dviejų laikas nuo laiko. Verslo kelionės ir tarptautiniuose projektuose su vakaro paskaitose ir studijų užduotims saugo mane užimtas ir mane išmokė nustatyti prioritetus. Džiovos tvarkaraštis pastūmėjo mane rasti pusiausvyrą su darbo, studijų, šeimos, draugų ir pomėgius.

Programa suteikė gerą perspektyvą visais tarptautinio verslo aspektais. Man ypač patiko kursus ir užduotis operacijų plėtros ir verslo strategijas. Aš pasirinkau Haaga-Helia, nes norėjau specializuojasi tiekimo grandinės valdymo ir pasauliniu verslu. Tai buvo puikus gilinti savo žinias šioje srityje, ir aptarti realius pavyzdžius su kolegų studentų, dėstytojų ir svečių dėstytojų. Ši patirtis ir mokymo programos padėjo man žengti kitą žingsnį savo karjerą link lyderystės vaidmenis. "

Aki Smėlis, kategorija Service Verslas Junttan

Profilis studijų programos Tarptautinio verslo, darbo laikas (vakare) ugdymas

Kodėl pasirinkti Haaga-Helia BBA Tarptautinis verslas, Helsinki Pasila, ne visą darbo laiką (vakare) išsilavinimas?

Jūsų tikslas yra:

  • Įgyti mąstyseną nuolatinio asmeninio ir profesinio tobulėjimo.
  • Turėti stiprią profesinę orientaciją į pasaulio verslo.
  • Plėtoti kompetencijas veiksmingai daugiakultūrėje komandinio darbo ir bendravimo.
  • Įgyti iš reikalingų verslo kūrėjams, skaitmeninių vykdytojams, žinių pagalbininkų, santykių statybininkai ir sprendimų teikėjų kompetencijų įvairovė.
  • Tapk vienu iš pagrindinių sričių pasaulio verslo ekspertų, tokių kaip Customer Relationship Management ir komunikacijos, verslumo, finansų valdymo, žmogiškųjų išteklių valdymo ir tiekimo grandinės valdymas.

Pagrindiniai mokymosi rezultatai Studij programos

Haaga-Helia Tarptautinis verslas absolventai yra labai konkurencingos žinių darbuotojai pasaulinėje darbo rinkoje. Absolventai turi įgūdžių ir plataus masto žinių reikalingą pasaulio profesionalų B2B paslaugos orientuotas aplinkoje. Jie numatyti ateities tendencijas ir susidoroti aktyviai su pasaulio rinkų nepastovumą. Mūsų pardavimo ir paslaugų bendraminčių absolventų sukurti pridėtinę vertę per aktyvią tinklų tarptautinėse kontekstuose. Be to, jie valdyti ir lemti tarptautinių projektų naudojant veiksmingą komandinį darbą, skaitmeninių priemonių, laiko valdymo, ryšių ir derybų įgūdžius. Jie taip pat vertiname tvarumo ir verslo etikos svarbą.

Visą darbo laiką studijos sudaro galimybes įvairinti mokinių esamus gebėjimus ir / ar pagilinti savo teorines mokymąsi tose srityse, kuriose jie jau turi praktinio darbo patirtį.

Mokymas 8500 El
Studentų apgyvendinimas (įsk. Vandens ir elektros) 300 E / mėn
Maistas 150-250 E / mėn
transportas 50 E / mėn
Program taught in:
Anglų
Šis kursas yra
Start Date
Rgp 2019
Duration
7 semestrus
Part-time
Price
8,500 EUR
per metus.
Deadline
By locations
By date
Start Date
Rgp 2019
End Date
Application deadline

Rgp 2019

Location
Application deadline
End Date