Bakalauro Tarptautinis verslas

Zuyd University of Applied Sciences

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauro Tarptautinis verslas

Zuyd University of Applied Sciences

Bakalauras Tarptautinio verslo ir kalbos

Jei jus domina patrauklių ir sudėtingas darbas, kuris apima keletą tarptautinių poveikio ir verslo kontaktų daug visame pasaulyje, mūsų Tarptautinio verslo kursas bus puikus išeities taškas dinamišką ir tarptautinę karjerą.


Mūsų tarptautinio verslo programa yra tarp Tarptautinio verslo ir kalbų (IBL) programos ir Tarptautinio verslo ir vadybos studijų (IBMS) susijungimas, ir šiuo metu yra tik vienas siūlomi už taikomųjų mokslų universiteto Nyderlanduose. 


Susipažinkite pasaulį Mastrichte!

Savo pirmuosius metus jums bus dirbti su šiomis temomis:


Be to, jums bus mokomi įvairių įgūdžių. Antraisiais metais komunikacijos, pardavimų, logistikos ir verslo temos bus nagrinėjami.


Pirmieji dveji metai Kurso yra jūsų pamatas programa, vadinamasis pagrindinis. Po to, jums bus pasirinkti specializacija, pvz:


Į ketvirtąją ir paskutiniąją metų savo studijų galite sekti iš anksto-Master programa, kuri rengia jums už magistro studijų programą Mastrichto universitete.


Kalbos


Studentai, dalyvaujantys bus imtis klases anglų ir pasirinkti antrosios užsienio kalbos (arba prancūzų, vokiečių, ispanų, mandarinų). Tarptautiniai studentai taip pat gali pasirinkti Dutch kaip užsienio kalbos. Be to, studentai gali pasirinkti lankyti kalbos linija kasti giliau į kitą kalbą ir sužinoti apie jų verslo kultūrą, taip pat. Šiuo metu mes siūlome kalbos ir kultūros linijas ispanų, prancūzų, vokiečių, portugalų, rusų ir mandarinų.


Stažuotės


Savaime suprantama, kad tarptautinė studijų programa apima tarptautinę patirtį. Abi mūsų tarptautinio verslo studijas jau turime platų tarptautinį tinklą.


Karjeros perspektyvas


Tiek iš mūsų tarptautinio verslo studijas, jums bus apmokyti platų valdymo pozicijas prekybos, finansų ir organizacijos srityse. Kaip rezultatas, jūs turėsite puikias galimybes įsidarbinti dėl nacionalinių ir tarptautinių darbo rinkose, pavyzdžiui:


Visos šios pozicijos funkcija tarptautinius ryšius, kurie turi būti prižiūrimi ir kurios reikalauja garso įžvalgų ekonominių ir teisinių problemų, taip pat tarpkultūrinius ir kalbinius įgūdžius.

Priėmimo užsienio studentams


Studentai, kurie nori būti įtraukti į tarptautinio verslo programos turėtų būti lanksčios ir pasirengę priimti studijuoti į užsienį su žmonėmis iš daugelio skirtingų kultūrų iššūkis. Norint sėkmingai užbaigti studijų programą, jūs turėtumėte būti nepriklausomas ir pakankamai subrendęs gyventi užsienio šalyje. Bendradarbiaujant su NUFFIC, Nyderlandai organizacijai Tarptautinis bendradarbiavimas aukštojo mokslo, Tarptautinė verslo mokykla Mastrichto įvertins užsienio diplomų vertę.

Apskritai vidurinės mokyklos diplomą (pvz VWO, HAVO, Abitur, Fachhochschulreife arba Tarptautinės bakalaureato diplomas) bus suteikti prieigą prie mūsų studijų programoje. ES / EEE studentai su užsienio diplomu, gali būti priimtas, kai jie praėjo anglų nagrinėjimo dalyko.

Nepamirškite patikrinti įvestus Nyderlandų valdžios institucijos imigracijos taisykles. Tai gali būti laiko ir brangus procesas; pradėti savo taikymo procesą gerokai iš anksto, kad būtų išvengta nusivylimą. Šiuo metu viza ir leidimas gyventi ne ES piliečiams kainuoja apie 433 €.

Iš esmės, paraiškos registracijos turėtų būti mūsų turimą iki liepos 1 d (ne ES studentams iki birželio 1 d). Pavėluoti prašymai gali būti nagrinėjami kurso valdymą.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
3 - 4 metų
Dieninės
Price
Kaina
2,060 EUR
per metus (EEE) / 7445 (nepriklausančios EEE)
Information
Deadline
Liepa 30, 2020
Non-EU students 01/06/2017 in order to apply for visa
Locations
Olandija - Maastricht, Limburg
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Liepa 30, 2020
Non-EU students 01/06/2017 in order to apply for visa
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Olandija - Maastricht, Limburg
Galutinis paraiškų davimo terminas Liepa 30, 2020
Non-EU students 01/06/2017 in order to apply for visa
Pabaigos data Susisiekti su mokykla