Bakalauro Tarptautinis verslo administravimas ir verslumas

Leuphana University of Luneburg

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauro Tarptautinis verslo administravimas ir verslumas

Leuphana University of Luneburg

Ką daro verslo sėkmę ir kas yra tarp sėkmingiausių ir mažiau sėkmingų paleidimų skirtumai, plačiai pripažintos privačios įmonės ar visuomeninės organizacijos? Kuris vadybinių ir verslumo įgūdžių atneš sėkmę ne nacionaliniu, tiek tarptautiniu lygiu? Ir kaip gali įmonių ar organizacijų prisidėti prie bendro gėrio, sukuriant viešąją vertę?

BAKALAURO TARPTAUTINIO VERSLO ADMINISTRAVIMAS ir verslumas

Anglų-mokė bakalauro programa Tarptautinio verslo administravimo ir verslumo rengia studentų funkcinių sričių verslo. Jie nagrinėja pagrindinių ir nuodugnaus klausimus, susijusius su ūkinės veiklos rezultatus, ekonominių procesų ir sudėtingų jungčių vadybinių ir verslumo veiksmų tarptautinėje aplinkoje.

Studijos INTERNATIONAL Verslo administravimas ir verslumas

Bakalauro programa Tarptautinio verslo administravimas ir verslumas yra grindžiamas plačiu, pagrindinių akademinio išsilavinimo. Studentai šią programą parengti dirbti funkcinių sričių verslo, juos leido plėtoti svarbius vadybos ir verslumo įgūdžius, būtinus sėkmingai į sparčiai kintančios verslo aplinkos.

Ypatingas dėmesys skiriamas valdymo ir verslumo orientacijos iš tarptautinės perspektyvos. Žinios apie verslumo teorijos ir praktikos, verslo procesų ir valdymo funkcijos papildo dar platesnis konkrečiose srityse, pavyzdžiui, apskaitos, finansų, rinkodaros, teisės, organizacinės elgsenos, IT, ir kokybinius ir kiekybinius tyrimo metodus. Be to, per istorinio Atsižvelgiant valdymo, taip pat įmonių ir verslo etikos problemų tyrimo, šios studijų programos studentai plėtoti istoriškai įterptųjų ir visuomenės orientuota perspektyva.

Tai holistinis požiūris į idealas "valdymo, kaip Liberalų meno" (Petras Drucker) tradicija turėtų atkreipti studentų ne tik Responsibility jų verslo srityje, bet taip pat visuomenei ir aplinkai.

Individualus ir atidžiai prižiūrint

Kohortos dydis tik 35 studentai leidžia individualų ir atidžiai prižiūrėti. Todėl, mokydamas majoras IBA & E remiasi aktyviu žinių įsigijimo tyrimą. Šis metodas skatina mokinių individualų darbą.

Švietimo tikslų

Šio tyrimo metu tikslas yra padėti ir remti studentus jų kelyje kuriant platų supratimą apie verslą, kuriant verslumo įgūdžius, ir įgyti vadovavimo kompetencijas, kurių jiems reikia reaguoti į iššūkius ir problemas žmonijai apskritai, o įmonės, visų pirma, susiduria 21-ajame amžiuje.

TAIKYMAS IR PRIĖMIMAS

Pareiškėjai bakalauro programą, kuri apima pagrindinių ir nedidelį objektą turi atitikti akademinius standartus, reikalingą universitetą ar akademinio standarto konkrečiai susijusios su šia tema jie nori studijuoti.

Džiaugiamės galėdami pasveikinti studentus iš viso pasaulio Leuphana universiteto Lüneburg. Studentai, kurie nori baigti bakalauro laipsnį Leuphana koledžo, bet kurie neturi vokišką universitetą pažymėjimą, turi kreiptis per paraiškoje nurodytas paslaugas, skirtas užsienio studentams, Uni-assist, Berlyne.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Spal 2019
Duration
Trukmė
Dieninės
Locations
Vokietija - Lüneburg, Lower Saxony
Pradžia : Spal 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Spal 2019
Vokietija - Lüneburg, Lower Saxony
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla