Oficialus aprašymas

teatras

Kodėl reiktų studijuoti teatro?

Nesvarbu, ar esate pasirengę imtis scenoje ar statyti, jums rasti savo vietą teatre Akviniečio. Su pirmaujančius galimybe ir naujos teatro departamento direktoriumi to, mūsų programa yra nustatyti naują standartą kompetencijos.

2003 metais, mln 7 $ Akvinietis kolegija Performing Arts Center "(bendradarbiaujant su Akviniečio koledžo, Bendrijos ratas teatro ir Grand Rapids Katalikų vidurinių mokyklų) turėjo savo Grand Opening sezonas. Tai kooperatinė poveikis, kuris atneša nepaprastą teatrą į mūsų bendruomenės ir mūsų studentai.

Kaip Mes Įvairūs

 1. Akvinietis yra tik ketverių metų privati ​​mokykla į Grand Rapids rajone, kuri siūlo teatro esminis.
 2. Ši programa yra dalis unikaliu bendradarbiaujant su ratas teatro ir katalikų aukštųjų mokyklų, vienintelis tokio pobūdžio tautos lyga, leidžianti iš veiklos, mokymo ir techninės mokymo galimybių įvairovė.
 3. Departamentas gamina keturių iki penkių visiškai montuojamas šou per metus, daugiausia dėmesio skiriant šiuolaikinė dramaturgija, miuziklų ir pakeitimus.
 4. Departamentas siūlo tris skirtingus 21-kredito koncentracijas (patikimumo, techninius ir bendras) be to, 27-kredito esmė.
 5. Akvinietis siūlo iki keturių talentų stipendijos atvykstantiems pirmakursių ir pervedimus, remiantis audition (atlikėjų) arba portfelio (dizaineriams, scenos vadybininkų ir direktorių).
 6. Studentai turėjo stažuotes ne visi iš pagrindinių teatrų Grand Rapids taip pat ir Purple Rose "Chelsea" ir Čikagoje, Hiustonas, Los Andžele ir Phoenix.
 7. Studentai palieku daugiau veikimo ir projektavimo kreditų nei didžiųjų iš kitų kolegijų, nes jie turi prieigą prie neprilygstamą galimybėmis kurti savo CV iš atvykus miesteliu, o ne laukti metų, kad pamatytume etapo laiko ar šešėlių dizainerių.
 8. Pastaraisiais metais daug grafikas Lankymūsi dramaturgai ir dizainerių iš viso tautos praleido laiką kampusie, suteikiant studentams poveikio kuriant ir gaminant naują darbą ir kurti tinklų jungtis.
 9. Departamentas gastroliavo vaikų kūrinius vietos nepakankamai mokyklose rodo, kaip Rising Sun Rising Mėnulis, drąsus mažai, siuvėjo, Troll ir dramblys princas, o Operacija: Play! programa, kuri dramatizes istorijas raštu vietos pradinės mokyklos vaikų
 10. Studentai individualiai treniravo savo ateities po baigimo, mokymosi, kaip į rinką savo įgūdžius ne tik profesionalaus teatro, tačiau, kaip retų ir paklausių įgūdžių, reikalingų alternatyvių karjeros.

Pagrindiniai reikalavimai

Keturiasdešimt aštuoni (48) kredito valandos teatre: per core (27 kreditai) ir viena koncentracija arba "kelio" (21 kreditai) pasirinkta iš šių parinkčių: spektaklis (veikiantis ir / arba režisūra), techninės studijos, kūrybinės Spektaklis ar apskritai studijos.

Pagrindiniai Teatras core reikalaujama kursai:

 • TE / EH217 dramos Literatūra
 • TE242 Scenarijaus analizė
 • TE361 Teatras Istorija man
 • TE362 Teatras Istorija II
 • TE141 einantis Aš
 • TE251 Dramaturgo meistriškumas
 • TE244 režisūra man
 • TE399 Vyresnysis capstone projektas / nepriklausomą tyrimą
 • Penki (5) Teatro PRACTICA kreditai (TE253 ir TE341) bent vieną kredito kiekvienoje srityje, skaičiuoja tik Pagrindinė scena gamybos ir Vaikų kelionė

Bendra Tyrimai Sekti Reikalavimai

Privalomieji dalykai:

 • TE130 Miesto teatro dizainas
 • TE241 einantis II
 • TE278 Šokių sampler
 • TE 352 Scenarijaus rašymas
 • Devyni (9) kreditai teatro pasirenkant.
Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 40 daugiau kursų Aquinas College »

Šis kursas yra Campus based
Duration
4 metų
Dieninės
Pagal vietas
Pagal datą