Oficialus aprašymas

Nauja Akviniečio dailės programos šį pavasarį yra naujo dur, Teatras socialinių pokyčių, Tai daro Akvinietis vieną tik kelių kolegijų regione pasiūlyti šį unikalų esminis. Teatras socialinių pokyčių mokymo programos skirtas padėti absolventams atrasti ir tiltas empatija spragų, kad egzistuoja bendruomenių. Teatras nariai tampa aktyvistai rūšių, kaip jie dirba su bendruomene rasti gyvas ir dinamiškas būdų padėti disenfranchised papasakoti savo istorijas.

Kūriniai gali būti mažai suprantami arba nesutarimus temomis, pavyzdžiui, psichikos sveikatos klausimais, lyčių skirtumus, priklausomybės ar seksualinę prievartą. Taigi teatras tampa už asmeninį pasakoja istorijas tarp konkrečių demografinių, kad retai yra jų perspektyvos apibrėžtos pagrindinės teatro platforma.

2003 metais, Akvinietis kolegija atėjo kartu su draugų teatro ir lyga Katalikų vidurinės mokyklos padaryti Akviniečio koledžo Performing Arts Centre ateiti į gyvenimą, sudarant sąlygas atlikimo įvairovė, mokymo ir techninės mokymo galimybes. Per tą laiką, Teatras socialinių pokyčių pradėjo įsitvirtinti.

"Šis bendradarbiavimo numatymas natūra yra vienaskaitos tautos", sakė Randy Wyatt, Teatras programų direktorius ir docentas teatro, kurio karjera apima vadovavimą daugiau nei 60 spektaklių ir darbą, kuris buvo paskelbtas ir pagaminta visame pasaulyje. "Yra ir kitų mokyklų Midwest su socialinių pokyčių dur teatre, bet Akviniečio programa yra pirmoji tokio pobūdžio, nes jos bendradarbiavimo bendruomenės struktūra.

"Teatras socialinių pokyčių siūlo gyvą ateitį mažų kolegialių programų" Wyatt toliau. "Yra daug Buzz akademiniuose sluoksniuose už tai ... bet Akvinietis buvo prieš žaidimą, kai jis ateina į teatrą socialinių pokyčių, kaip mes pradėjo integruoti į programos mokymo programą 2000 pradžioje." AQ teatro programa vienija aukštųjų mokyklų ir kolegijų studentams dirbti pasaulinio lygio įrenginių, Side-by-side su teatro profesionalų iš Bendrijos.

"Tai, kaip mes suteikiame atgal į bendruomenę, tai apskritas, sakė Wyatt. "Teatras socialinių pokyčių yra dalis Akvinietis teatro programos raidą." Su konsultavimą vaikų aistra, Wyatt mano, kad kolegija yra laikas, kai kiekvienas studentas atranda tai, kas vyksta juos motyvuoti atskirai.

"Aš myliu yra dalis [Studentų] gyvena kai jie išsiaiškinti, ką jie nori daryti, ir kaip jie gali pakeisti pasaulį, kad manimi specialiai tinka jiems, sakė Wyatt. "Iki to laiko mokiniai atostogų, jie galvoja apie tai, kaip sukurti teatralizuotą meno, kad poveikis pasaulio jie gyvena." Zoe Gipson "16, vyresnysis, du kartus kryptys anglų ir bendravimas su teatro dėmesio, tiesiog praleidau naują socialinio pakeisti pagrindinių. Tačiau, kadangi Wyatt austi teatrą socialinių pokyčių visoje jo mokymų, Gipson jaučiasi ji jau gavo puikų išsilavinimą į temą, taip pat daug patirties.

"Tai įdomu pamatyti tai pagrindinis ateiti į Akviniečio," sakė Gipson. "Teatro mes darome čia lygis yra daug didesnis nei daugelyje mokyklų, ir net daugelyje bendruomenių teatrų daugelyje miestų. Jūs neturite eiti į Broadway, Holivudo ar Čikagos gauti patirties tai galima čia ne AQ natūra. "

Pagrindinis

Socialinių pokyčių teatras (TFSC) pagrindinis ne Akviniečio koledžo yra vienas iš tik saujelė šalies. Ši hibridinė pagrindinis susideda iš kursinių iš teatro, sociologija, ir Bendrijos vadovybė. Bakalauro laipsnis TFSC yra įsišaknijusi teorijos (Augusto Boal, Keith Johnstone), istorija ir studija praktika veiklos greta valandų rankas ant mokymasis tarnaujant su bendruomenės partneriais, ne pelno vadovavimo įgūdžių tyrimas, įskaitant dotacijos raštu ir tarpkultūrinio bendravimo, ir originaliu capstone projekto Creating. Studentai taikyti savo estetinius ir pasakojimo talentą dabartinių socialinio teisingumo klausimais, pasakodami apie problemas tiesą ir ieškoti naujų požiūrių į sprendimų - realiose situacijose, ne tik klasėje. Studentai bus pasirengę iš realaus pasaulio galimybių daugybė vykdymo metu, ar toliau tęsti tyrimą liestinė srityse, kaip antai klinikinės terapijos, viešojo administravimo, socialinio darbo, švietimo ar veiklos tyrimus.

Šis svarbus yra ypač tinka AQ misiją ir stiprybes kaip institucija. Jis tiesiogiai susijęs su dvi AQ anketa pamatinių charizmų - aptarnavimo ir bendruomenė. Studentai bus aktyviai dalyvauja per mokymąsi tarnaujant tiriant ir tada sujungti su vietos bendruomenės grupes - etninės, paslauga, institucinės, pilietinio, socialinio darbo ir pan - nustatyti istorijas ar problemas, iš toje bendruomenėje ir tada kuriant darbą už tą auditoriją arba kai Bendra auditorija remiantis jų iš pirmų rankų pirminės tyrimus.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 40 daugiau kursų Aquinas College »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date