Bakalauro techninio išsilavinimo

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Techninė ugdymas CRANDALL

Techninės išsilavinimas (BTEd.) Bakalauras yra naujoviška programa, skirta sujungti savo ankstesnius techninius įgūdžius ir mokymą su 21 amžiaus mokytojų rengimo. Jei turite tokiose srityse kaip verslo technologijos, IRT, kulinarinio meno, interjero dizainas, prekiauja, ar Hospitality fonas ir nori dirbti mokyklos aplinkoje, tai yra už jus programa.

Sėkmingai užbaigus techninis išsilavinimas bakalauro laipsnį, jums bus teisę kreiptis dėl 4 lygio mokymo pažymėjimas iš New Brunswick Švietimo departamento.

Speciali programa akcentai už techninio švietimo bakalauro

Mūsų bakalauras techninis išsilavinimas absolventų palaikykite tvirtą reputaciją visame pasaulyje. Dažnai jie yra specialiai prašoma stažuotės vietą tose vietose, tokiose kaip Kinija ir Australija.

Techniniai Švietimas profesoriai likti neatsilikti nuo dabartinės literatūros ir metodikos aptartą profesiniuose žurnaluose, kad mūsų mokiniai mokosi labai naujausias technologijas ir metodus. Studentai išmoksta naudoti naujausias technologijas klasėje, įskaitant tokių išteklių kaip Smart lentos, studentas atsako sistemų, skaitmeninių dokumentų kameros ir infraraudonųjų spindulių klasėje garso stiprinimo.

Programa apima 18 savaičių klasėje - 2 savaites stebėjimo ir 16 savaičių faktinės dėstymo patirtį iš eilės. Studentai užbaigti savo pirmąjį semestrą kursinį darbą, kol jie yra klasėje, todėl jie gali gauti didžiausią naudą iš savo pastabas.

Paskutinį kartą atnaujinta Grd. 2014

Apie mokyklą

Academic excellence very quickly became a hallmark of the new school, and many people gave sacrificially to expand the facilities and the programs.

Academic excellence very quickly became a hallmark of the new school, and many people gave sacrificially to expand the facilities and the programs. Skaityti mažiau