Bakalauro technologijos (b.tech)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Bakalauras technologijos (B.Tech)

Technologijos bakalauras (B.Tech) ne Dayananda Sagar universiteto siūlomas su šių specializacijų pasirinkimas:

1.Computer Mokslas ir inžinerija

Kompiuterijos katedra ir inžinerijos siūlo dinamišką ekosistema studijų, mokslinių tyrimų ir profesinio augimo dėstytojų ir studentų. Ji siekia jaunikis savo studentus būti kompetentingos IT specialistai, mokslininkai ir verslininkai.

Apžvalga:

Departamentas turi gerai kvalifikuotų fakulteto nariai su daktaro laipsniais nuo Žinomas institutai, tokie kaip IIT / glindų, darbo kruopščiai pereiti nuo žinių studentams pasiekti savo tikslus. siūlo katedra pastogės visų disciplinų bei intelektinių įmonių kompiuterių mokslo ir inžinerijos provincijoje programas. Departamentas siūlo B-Tech CS & E, A pagal studijų programą, kuri rengia studentus už dabartinius ir būsimus poreikius pramonės ir mokslinių tyrimų pasaulyje. Dvi M-Tech programos incepted svarbių sričių Big Data / daiktų interneto ir Debesis Kompiuterija, kad atitiktų pramonės šakų poreikius. Departamentas taip pat siūlo Ph.D programą ir fakulteto nariai katedroje yra labai aktyvus mokslinių tyrimų srityse belaidžių tinklų, duomenų perdavimo tinklus, Big duomenys, Duomenų Analytics Debesis Kompiuterija, vaizdo apdorojimas, informacijos paieška ir tt

Departamentas gerai įrengtas ir state-of-the-art laboratorijos mokyti studentus, įvairių technologijų. Departamentas taip pat pasinaudoja Inovacijų laboratorijos, pavyzdžiui, IBM Software Lab naujų technologijų, ir NVIDIA High Performance Computing Lab apmokyti savo UG ir PG studentus atitinkamų technologijų srityse. Studentai departamentas taip pat gali registruotis siūlomų VMWare akademijos EMC2 sertifikavimo programas ir tapti pramonės pasiruošę. Departamentas atliko Nacionalinė konferencija Big duomenimis ir mokslo pernai ir planuoja vykdyti FDPS ir nacionalines / tarptautines konferencijas svarbiausių technologijų srityse.

Tuo Pagal antrosios pakopos studentas eina per pamatų kursus Mokslo, Humanitarinių mokslų ir inžinerijos. Kiekvienas departamentas užtikrina, kad kursai apima tiek Core & Pasirenkant kaip reikalaujama. Numatyti atvirą planinės padėti studentams įgyti tarpdisciplininį žinių ar žymiai specializuojasi išorinės patronuojančios drausmės srityje. Tuo Doktorantas lygio, studentai yra veikiami žinių už savo specializacijos ir pagalba plečiant savo akiratį minties procesą.

Inžinerijos mokyklos taip du privalomus semestrus metus su papildomo III semestro Pasirinkimo sandorio, kaip makiažas semestrą. I semestras prasideda nuo rugpjūčio 1 d, II semestro nuo gruodžio 1 ir Papildomo semestrą iš balandžio 1 d.

2.Electronics ir ryšių inžinerija

Pagal absolventas mokymo Elektronika ir komunikacijos inžinerijos apsupa pagrindines aspektus srityje. Ji pabrėžia, ant pagrindinių principų srityje. Mokymo programa pabrėžia patirtinio mokymosi, laboratorinius darbus, projektus ir etikos praktika.

Apžvalga:

Elektronika pagrindo produktai vaidina svarbų vaidmenį mūsų kasdieniame gyvenime, nuo sudėtingų naudojamas šiuolaikinių ligoninių moderniausių skaidulinės optikos ryšių diagnostikos įrangą. Kompiuterių technologijos, telekomunikacijos ir vartotojų elektronika priekį už vis sparčiau. Elektronikos inžinerija su Susisiekimo sukuria inžinierių, kurie skolinti savo žiniomis ir patirtimi dirbti ties ryšių pramonės priešakyje, plėtoti technologijas mobilaus, bevielio ryšio ir greitųjų komunikacijos.

Puiki infrastruktūra gerai įrengtos laboratorijos analoginių elektroninių grandynų, logika dizainas, mikro-kontroleris, DTL, VLSI dizainas, Skaitmeninis signalų apdorojimas ir Analoginis ryšių suteikia studentams aukščiausios klasės mokymąsi programinės ir techninės įrangos platformas. Norėdami papildyti meno infrastruktūros būklę, departamentas turi kompetentingą ir kvalifikuotą fakultetą, kurie turi tiek mokymo ir pramonės patirtį.

Pagal absolventas mokymo Elektronika ir komunikacijos inžinerijos apsupa pagrindines aspektus srityje. Ji pabrėžia, ant pagrindinių principų srityje. Pasirinkimas pagrįstas departamentų pasirenkant ir institucinę pasirenkamąjį padėti studentams padidinti savo žinias inter drausminės srityje. Mokymo programa pabrėžia patirtinio mokymosi, laboratorinius darbus, projektus ir etikos praktika. Pirmieji metai mokymo programa apima taikomuosius mokslo, pagrindinius inžinerijos srityse. Akcentuojamas bendravimo įgūdžių ir socialinė atsakomybė. Antrus metus numato pirmenybę teikti pamatų kursus. Trečia metų programa sverto studentą diversifikuoti su pasirinkimo remiantis departamentas pasirenkant. Jis naudoja studentą įterptųjų sistemų, skaitmeninės elektronikos, skaitmeninė komunikacija, optinio ryšio, virtualus laboratorijos finalas metų atskleidžia studentams mokytis palydovinio ryšio, komunikacijos tinklų, belaidžių technologijų ir tt Seminaras mini projektas ir projekto galutinio metus leis studentui integruoti įgytas žinias su technikos pristatymas ir produktų plėtrą.

3.Mechanical inžinerija

Mechanikos inžinieriai dalyvauja tik apie kiekvieną inžinerijos produktas, mes naudojame šiandienos pasaulyje - transportavimo sistemos, elektronikos ir kompiuterių, energetikos sistemas, bio-medicinos prietaisų, robotai, ir daug daugiau.

Apžvalga:

Departamentas siekia pasiekti aukščiausią kokybę švietimo ir padaryti savitą indėlį į visuomenę. Mūsų kursai yra palaikomi ir leido aukštos kvalifikacijos darbuotojų, state-of-the-art infrastruktūros ir išteklių. Per mūsų stiprios pramonės ryšių ir vadovavimo, mes suteikti galimybes kiekvienam studentui pasiekti sėkmę savo sąlygas.

Pagal antrosios pakopos studijų programos yra skirtos mokyti į pagrindus studentams ir pagrindai mechaninės inžinerijos ir suvokti prisitaikyti, suprasti susijusias aspektus naujų sričių technologijų ir taikomųjų programų. Pagal absolventas mokymo mechanikos inžinerijos apima pagrindinius aspektus srityje. Ji pabrėžia pagrindinius principus, pasirinkimo remiantis universalinės pasirenkant ir institucinę pasirenkamųjų į tarpdisciplininio srities. Mokymo programa numato daug dėmesio švietimui studentą į šiuos principus naudojimo pasiekti optimalius sprendimus inžinerinių problemų. Mokymo programa pabrėžia patirtinio mokymosi, laboratorinius darbus, projektus ir etikos praktika.

Pirmieji metai mokymo programa apima taikomuosius mokslo, pagrindinius inžinerijos srityse. Akcentuojamas bendravimo įgūdžių ir socialinė atsakomybė. Antrus metus nustato mechaninės inžinerijos pagrindinių dalykų pamatai: Kinematika mašinos, kūnų mechanikos ir skysčių, skysčių mašinos, gamybos technologija, mašina dizainas. Trečia metų programa naudoja studentą diversifikuoti su pasirinkimo remiantis departamentas pasirenkant. Tai svertų projektavimas, šilumos perdavimas, dinamika ir analizė studentas. Paskutinių metų padeda įsisavinti kontrolės ir optimizavimo aspektus. Seminaras mini projektas, projekto leis studentui integruoti įgytas žinias su technikos pristatymas ir produktų realizavimas.

4.Computer technologijos

Pirmiausia ketinama šio skyriaus yra įteigti verslumo įgūdžius, savybes, motyvaciją, vadovavimo įgūdžių, reikalingų paleisti verslo / įmonės. Taigi, programa buvo sukurta siekiant ištirti verslumo teorijos ir patirties per mentorių.

Apžvalga:

Kreipdamasis į lemiamą reikalavimas dabartinių laikų, SGS siūlo išskirtinę programą, į vieną iš savo pobūdžio, todėl B. Tech kompiuterių technologijos, daugiausia dėmesio skiriant verslumo įgūdžius. Tai suteikia studentams galimybę mąstyti novatoriškai siekiant nustatyti idėjas, kurios gali būti konvertuojamos į produktą. Norėdami įdiegti verslumo įgūdžius, seminaras pagrįstas mokymo programos būtų daryti ir mokytis, o ne tradicinės klasės kambarys mokymąsi. Be to, mokymo-mokymosi turės daugiau pramonės įėjimai. Vertinimo procesai būtų įvertinti ir užtikrinti studento toliau gebėjimas taikyti žinias nekilnojamojo produktą, kuris turėtų eiti į rinką. Studentas būtų tiesiogiai bendrauja su darbo specialistams ir Lankymūsi fakultetas / Profesoriai reguliariai. Šie specialistai bus kuravimo mokinius individualiai keičiant savo idėjas į produktą. Šia prasme, ši programa yra labai skirtingi nei siūlomų SGS ar kitur tradicinių inžinerijos kursus.

Kiekvienas idėja būtų turėti 3-5 studentų komandą; komandos nariai parenkami originalo savininkas idėja ar vyriausiasis Mentor. Už studentų kriterijai turi būti komandoje būtų originalumas, techniniai įgūdžiai, verslininkas gebėjimas, tarpasmeniniai įgūdžiai, lyderystė, gebėjimas mokytis daugiau nei vieną domain- pavyzdžiui Be pagrindinės inžinerijos, taip pat įsisavinti sąvokas dizaino, rinkodaros, finansų, logistikos ir kitos susijusios sritys, kurios gali būti reikalavimai nepriklausomo individualų projektą.

Gera dalis 4 Gamtinės lakas sq.ft erdvėje SGS miesteliu 3 - įsikūręs ant Hosur Kelias šalia Kudlu vartai (12 minučių kelio automobiliu nuo šilko valdybos) turi nuostatą, kad tilptų apie 200 įmonių, siūlančių visą reikalingą paramą ir patalpas idėjos turi būti išversta į produktą. Tai vienas iš tokio pobūdžio iniciatyva siekia tapti prototipas turi būti pakartotas šalies mastu. Jaunas individas dabar turi galimybę patekti į SGS portalus būti apmokyti kaip profesionalus inžinierius pasirinkto domeno arba pasirinkti tapti inžinierius-Cum-verslininkas.

Paskutinį kartą atnaujinta Sau. 2017

Apie mokyklą

Dayananda Sagar Institutions founded in the 60s by one such visionary, late Sri Dayananda Sagar committed to take knowledge to the people, transforms today’s students into responsible citizens and pro ... Skaityti daugiau

Dayananda Sagar Institutions founded in the 60s by one such visionary, late Sri Dayananda Sagar committed to take knowledge to the people, transforms today’s students into responsible citizens and professional leaders of tomorrow. Skaityti mažiau