Viešbučių ir restoranų verslas yra nuolat auganti pasaulinė pramonė, kuriai reikalingi modernūs, daugiakultūriai, į klientą orientuoti ekspertai, turintys gerus vadovavimo ir projektų valdymo įgūdžius.

Kursai vykdomi naudojant įvairius mokymosi metodus, pradedant dėstytojais ir grupiniais darbais, baigiant projektinėmis studijomis mūsų pačių restorane ir bendradarbiaujant su vietinėmis įmonėmis. Internetinis mokymasis taip pat yra kasdienio mokymo metodų dalis.

Išsilavinimą sudaro pagrindinės programos, specialiosios profesinės studijos, pasirenkamosios studijos, bakalauro darbas ir praktika. Studijos vykdomos tik anglų kalba ir apima privalomas studijas ar praktiką užsienyje.

Studijų programos absolventai dirbs kaip ekspertai ar vidurinieji vadovai viešbučių, restoranų ir turizmo sektoriuose.

Jie gali būti naudojami vykdant įvairias valdymo, planavimo ir plėtros pareigas, pavyzdžiui, priėmimo vadybininkams, restoranų vadybininkams, viešbučių pardavimų vadybininkams, restoranų tinklų vadybininkams ar paskirties vietų kūrėjams.

Tačiau norint būti efektyviu vadovu būtina praktinė, operatyvi patirtis. Šis konkretus aspektas pasiekiamas per privalomosios praktikos laikotarpį.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų LAB University of Applied Sciences »

Paskutinį kartą atnaujinta Lapkritis 9, 2019
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp. 1, 2020
Duration
7 semestrus
Dieninės
Price
5,400 EUR
metinis mokestis už mokslą ne ES / EEE studentams. Kandidatuoti į 50% stipendiją galima jau po pirmųjų mokslo metų
Deadline
Sau. 22, 2020
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 1, 2020
End Date
Grd. 2023
Galutinis paraiškų davimo terminas
Sau. 22, 2020

Rgp. 1, 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Sau. 22, 2020
End Date
Grd. 2023