Studentai renkasi Bakalauras turizmas, laisvalaikis ir kelionių valdymoBus visiškai veikti, kai tik jų tyrimai yra išsamūs.

Bakalauro programa suteikia tinkamą akademinę požiūris parengti studentus efektyviai darbo rinkoje su 8 mėnesiai apie stažuotės. Programa siūlo tarptautinę akademinę patirtį studijuojant vieną semestrą partnerių universitetų.

Pedagogika remiasi tarpdiscipliniškumas, Specializuojasi valdymo turizmo srityse. Trečius metus iš esmės sudarytas iš profesionalių seminaruose, taip pat giliau valdymo kursus. Profesionalus pasidalinti savo patirtimi su studentais ...

Su tarptautiniu lygiu, programos struktūra palaipsniui veda mokinius didelę patirtį verslo pasaulyje. Bakalauro laipsnis suteikia Kiekvieno visų turizmo sektoriuose, pavyzdžiui, svetingumo, renginių, kelionių agentūromis, pramogų parkų, oro karjeros ... įrankius veiklos valdymo pozicijas Prancūzijoje ir užsienyje.

Ši bakalauro reikalauja pakankamai išmanys prancūzų ir anglų.

GYVENIMO skirtas turizmo pramonė

1 metai

Metai 1 grindžiama mokymosi valdymo ir turizmo pagrindai ir stiprinti užsienio kalbų ir kultūrų. Studentai sudaryti jų pirmaisiais metais su 2 mėnesių stažuotės.

Kurso pavyzdžiai: Pagrindai rinkodaros, verslo ir civilinės teisės, Pasaulio Kalbos ir kultūros, istorijos ir kelion ateities ir laisvalaikio sektorius, pardavimų ir rinkodaros turizmo produktų, ypatumus Paslaugų marketingas, Renginių organizavimas, kt

2 metai

Semestras užsienyje: tarptautinės paskirties turizmo pramonė yra pasaulinė. Studentai praleisti vieną semestrą užsienyje mažiausiai partnerėje universitete. Paruošta ją atrasti?

Kurso pavyzdžiai: Nacionalinių ir tarptautinių turizmo reglamentas, Renginių vadyba Rinkodara, Viešbutis Pramonė, restoranai ir viešasis maitinimas Pramonė, teritorinis Turizmo plėtros, valdymo kontrolė, platinimo strategijų.

Pasirinktinai Gap Year

3 Metai

Kurso pavyzdžiai: Derlius valdymas, Dabartiniai pokyčiai turizmo komandos valdymas, finansinė analizė, teatro ir improvizacijos.

Profesionalūs Prekybos Seminarai: Kelionių organizatoriai, turizmo Transportas, Kempingų ir Rural Hotel Pramonė, Pramogų parkai, Turistų Maitinimas, Prabangus Turizmas / Vynai / Šampanas, Kazino, renginių organizavimas / Parodos ir mugės / Verslo Turizmas, teritorinis Turizmo Rinkodara, slidinėjimo kurortas valdymas (žiemos ir vasaros ).

Commun kelio ir 3 didžiųjų: Creation & valdymo bendrovės turizmo sektoriuje, turizmo apgyvendinimas valdymo ar vietovių valdymo ir tvaraus vystymosi.

Programa mokoma:
  • Anglų
  • Prancūzų kalba

Peržiūrėti 2 daugiau kursų Groupe ESC Troyes in Champagne »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2020
Duration
3 metų
Dieninės
Price
7,080 EUR
per metus ne ES | 5900 EUR per metus ES
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date