Bakalauro turizmo valdymo

Bendroji informacija

3 locations available

Programos aprašymas

Bakalauras Verslo Turizmo vadybos

GMIT Golvėjus apgyvendinimu

Šis apdovanojimas parengs jums už daugelį verslo vaidmenų prieinama turizmo pramonei. Jums bus sukurti įgūdžius, atitinkančius abiejų veiklos ir priežiūros valdymo lygiais. Programa taip pat plėtoti verslumo įgūdžius, siekiant palengvinti naujų įmonių steigimą ir šiandienos ekonominio klimato, šie įgūdžiai bus įrodyti neįkainojama baigus. Integruotas darbo vietą ir antrus metus, leidžia patirti pirmų rankų uzdaviniai, poreikius ir naudą dirbant šį įdomų ir sudėtingas pramonės.

Programos moduliai


Modulių skaičius yra padengtas apie šią programą, įskaitant turizmo operacijų, finansinė apskaita, skaičiavimas ir informacinės sistemos, ekonomikos, rinkodaros, verslo informacinių sistemų, Tarptautinis transportas, turizmo politikos ir planavimo, žmogiškųjų išteklių valdymo, įmonės kūrimas ir pasirenkant asortimentą iš vienos iš šių kalbos ir kultūros pasirinkimus: prancūzų / vokiečių / ispanų / Airijos.

stažuočių


Po antrojo kurso egzaminus, studentai įsipareigoja 30 savaičių pramoninį vietą, kurią organizuoja nuorodos biure kartu su studentu. Airijos ir Europos studentai gali baigti savo vietą Airijoje arba užsienyje, o ne ES studentai turėtų užbaigti savo vietą Airijoje. Pramoninis projektas turi būti baigtas dėl šioje vietoje. Jei studentai svarsto tarptautinę karjerą, mokykla būtų paskatinti studentus studijuoti tarptautinę kalbą per tris studijų metus ir užbaigti savo tarptautinį vietą tokioje vietoje, kuri palaiko kalbos vystymąsi.

Tarptautiniai Nuorodos


Mokykla turi plačius tarptautinius ryšius su viešbučių, turizmo organizacijų ir švietimo organizacijų. Be to, mokykla yra aktyvi įvairių viešbutis mokyklų asociacijų, įskaitant Europos Viešbučių ir turizmo mokyklų asociacijos (AEHT) ir Tarybai viešbutis, restoranas ir institucinio švietimo (CHRIE).

Karjeros galimybės


Baigus šią programą, jums bus pajėgi ofundertaking platų priežiūros vaidmenų turizmo pramonei. Programa taip pat suteikia pagrindą verslumo veiklos plėtrai. Šiuolaikinių Europos kalbų įtraukimas taip pat padės studentų judumą Europos Sąjungoje.

Tolesnio studijų


Absolventai gali pereiti į menų bakalauras (su pagyrimu) viešbutyje ir maitinimo valdymą pagal Hotel School. Mokykloje šiuo metu rengia 8 lygis maršrutą studentams iš šios programos - kreipkitės į sąrašą atnaujina mokyklą.

Paskutinį kartą atnaujinta Liep. 2016

Apie mokyklą

Galway-Mayo Institute of Technology (GMIT) is based at five locations in the west of Ireland. At the largest campus situated in Galway, we look out on the Atlantic Ocean and are reminded of Francis Ba ... Skaityti daugiau

Galway-Mayo Institute of Technology (GMIT) is based at five locations in the west of Ireland. At the largest campus situated in Galway, we look out on the Atlantic Ocean and are reminded of Francis Bacon's observation: "They are ill discoverers that think there is no land when they can see nothing but sea." As a centre of higher education, we are engaged above all else in discovery. We hope that you will join with us in the voyage of learning which, for all of us, now extends throughout our lives. Skaityti mažiau
Golvėjus , Westport , Golvėjus + 2 Daugiau Mažiau