Bakalauro valdymo (pagrindinis informacijos valdymo ir informacinės sistemos)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

bakalauro valdymo (pagrindinis informacijos valdymo ir informacinės sistemos)

Taikyti dabar už bakalauro valdymas - pagrindinis informacinės valdymo ir informacinės sistemos

Šia programa siekiama plėtoti studentų, kurie turi teorinių žinių ir taikymo galimybes šiuolaikinės vadybos, informacijos mokslų ir informatikos, turi gerai suvokti sisteminės analizės ir projektavimo metodus teorinio ir informacinės sistemos, taip pat žinių ir gebėjimų, informacijos valdymo, ir tt ., ir turėti profesinių žinių ir taikymo gebėjimus valdymo, ekonomikos, teisės ir verslo valdymo.

Jie taip pat turi informacijos rinkimas, analizė, taip pat plėtros ir panaudojimo galimybes. Studentai turėtų išmokti praktinių gebėjimų kompiuterių naudojimo ir gebėti kvalifikuotai naudotis kompiuteriu atlikti veiklą ir neatsilikti nuo naujausių informacinių technologijų kūrimo tendencijos.

Programos trukmė yra ketveri metai.

SHU-UTS102

Ėmimasis ir Priėmimo

Ilgalaikė studentai

Dėl ilgalaikės studentai studijuoja SPGS vienam semestrui ar ilgiau, SPGS derasi su kooperatinių universitetuose įsteigti priėmimo kriterijus kiekvienai programose. Programa įsileidimo kriterijai skiriasi dėl skirtingų studentsbackground ir programų tipų.

Home įstaiga bus atsakinga už tikrinimo ir atrankos studentus šią programą, atsižvelgiant į priėmimo priimančiosios institucijos. Studentai turi būti geros stovėjo siunčiančiosios institucijos, atitinka akademinius patekimo į rinką reikalavimai priimančiosios institucijos, kurios yra taikomos reguliariai universiteto studentams, ir būti įgudę dėstymo (dažniausiai anglų kalbos) kalbos priimančiojoje institucijoje įgyti teisę nominacijai ,

Su tiek namuose, tiek priimančių institucijų pasirinktų studentų patvirtinimo, patvirtintų studentai turi užpildyti paraiškos formą, atitinkamai internete, ir reikalingi įgaliojimai turėtų būti perduodama kartu su paraiška. Pranešimas apie priėmimo ir kiekvieno pranešimo kopiją bus siunčiami į paskirtą administracinę įstaigą namų įstaigos ir administracinės įstaigos buveinės institucijos atsiųsime studentams atitinkamai.

Trumpalaikės studentai

Trumpalaikių studentų, jie gali kreiptis dėl programų per on-line arba elektroniniu paštu. Pareiškėjai turi pateikti visą reikalingą informaciją ir užtikrinti, kad visi jų kontaktiniai duomenys atnaujinami, nes jie bus naudojami visų komunikacijų apie programą.

Visi siūlomi kursai yra lygiavertis įvadinė lygio universitetų kursus. Jie neturi konkrečių sąlygų.

Visi kursai laisvų studentams siūlomi anglų kalba SPGS: Didžiosios komanda kalbos yra būtina (raštu ir žodžiu). Jie turi įrodyti savo anglų kalbos žinias pasiekiant IELTS 6.0 arba TOEFL (iBT) 80 be rekomendacija jų gimtajame universitete.

Universitetas nuorašai ir rekomendacinį laišką privalo tvarkyti paraišką. Be to, taip pat turi daug galiojantį pasą ir elektroninį nuotrauka kopija.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Co-founded by Shanghai University (SHU) and University of Technology Sydney (UTS) in 1994, SHU-UTS SILC Business School (SILC) was one of the earliest Sino-foreign joint business schools in China. By ... Skaityti daugiau

Co-founded by Shanghai University (SHU) and University of Technology Sydney (UTS) in 1994, SHU-UTS SILC Business School (SILC) was one of the earliest Sino-foreign joint business schools in China. By allowing establishment of Sino-foreign education joint ventures and programs, the Ministry of Education aims to introduce international high quality education resources, learn the philosophy, system, and operation of overseas universities, promote the reform of universities in China, and eventually build world-class Chinese universities. Skaityti mažiau