Vadybos bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Vadybos laipsnis suteikia studentams žinių ir specifinių įgūdžių, reikalingų ugdyti ir vadovauti pasaulinei darbo jėgai. Verslo administravimo nepilnametis yra prieinamas studentams, nesiekiantiems pagrindinių verslo kolegijoje.

Valdymas yra daugiau nei išteklių planavimas, organizavimas ir valdymas; Tai yra žmogaus pastangų kryptis visais verslo, pramonės ir vyriausybės aspektais. Todėl programoje, be žmogiškųjų išteklių valdymo, pagrindinis dėmesys skiriamas globaliam organizaciniam elgesiui, tarptautiniam verslui ir strateginei lyderystei. Pasirenkamieji gali būti pasirenkami iš apskaitos, ekonomikos, verslumo, informacijos ir technologijų valdymo bei rinkodaros.

Programos studentai konsultuojasi su vietos įmonėmis ir ne pelno organizacijomis kaip semestro trukmės projektą. Padėdami organizacijoms išspręsti realaus gyvenimo problemas, studentai įgyja esminių įgūdžių, kaip įvertinti organizacijų veiklą ir konkurencingą aplinką.

Vadovaujantieji didieji stažuotės yra keli, pavyzdžiui, „Bank of America“, Raymond James Financial, „Walt Disney World“ ir Tampa uostai.

Programos absolventai dirba vadybos, konsultavimo ir žmogiškųjų išteklių personalo pareigose, be kita ko, „Citigroup“, „Jabil Circuit“, KPMG, „PricewaterhouseCoopers“, „Tech Data“, „TECO Energy“ ir „Verizon“. Be to, vadybos absolventai dažnai studijuoja prestižinėse aukštosiose ir teisės mokyklose.

Ką mokysi?

Pagrindinis vadybos principas yra Sykeso verslo kolegijos mokymo programos esmė. Tai ne tik pati didžiausia programa, bet ir tvirtas pagrindas kitoms kolegijos kolegoms. Be bendrųjų verslo koncepcijų, programa orientuota į globalų organizacijos elgesį, tarptautinį verslą ir žmogiškųjų išteklių valdymą. Pasirenkamieji gali būti apskaitos, ekonomikos, verslumo, finansų, informacinių technologijų ir rinkodaros srityse.

Tyrimo temos:

 • Strateginis žmogiškųjų išteklių valdymas
 • Lyderystės ir komandinio darbo modeliai bei geriausia praktika
 • Veiksminga įmonių kultūra ir organizacinės struktūros vidaus ir tarptautinėje aplinkoje
 • Strateginė ir operatyvinė analizė ir planavimas
 • Tvarumas, įmonių socialinė atsakomybė ir verslo etika
 • Organizacijos inovacinių gebėjimų įvertinimas ir plėtra

Verslo administravimo nepilnametis yra prieinamas studentams, nesiekiantiems pagrindinių Sykes verslo koledžo. UT vadybos studentai taip pat gali papildyti savo studijas tarpdisciplininiu nepilnamečiu lyderystės studijose arba pažymėjimu tarptautinėse studijose.

Tarptautinio verslo ir vadybos magistrai naudojasi nuodugnių vadybos studijų nauda kartu su tarpdisciplinine globalia perspektyva, įskaitant kalbos mokėjimą, kultūrinį sąmoningumą ir išsilavinimą užsienyje.

Per UT ir Tampos ne pelno siekimo lyderystės centrą MBA studentai turi unikalią galimybę susikoncentruoti į ne pelno siekiančią valdymą. MBA studentai taip pat gali pasirinkti inovacijų valdymą ar tarptautinį verslą kaip koncentraciją. Uždirbti ne pelno valdymo pažymėjimą yra galimybė ne MBA studentams.

Tarptautiniu mastu pripažinta programa

Sykes verslo kolegija yra akredituota AACSB International (asociacija, skatinanti kolegialaus verslo mokyklų verslo asociaciją) bakalauro ir magistro lygiu, garbė, kurią turi tik šeši procentai verslo mokyklų visame pasaulyje. „Bloomberg Businessweek“ tai yra 85 aukščiausia JAV verslo mokykla, o nuo 2007 m. „The Princeton Review“ paskelbta viena geriausių verslo mokyklų pasaulyje.

Praktinė patirtis

UT vadybos programos skatina mokymąsi realiame pasaulyje per klientų projektus, stažuotes, atvejų analizę, strateginį planavimą, duomenų rinkimą ir analizę. Studentai konsultuojasi su vietos įmonėmis ir ne pelno siekiančiomis organizacijomis kaip semestro ilgio kertinio projekto dalį. Be to, kad organizacijos padeda spręsti realaus pasaulio problemas, studentai įgyja esminių įgūdžių, kaip įvertinti organizacijų veiklą ir konkurencinę aplinką.

Stažuotės

Stažuotėse ir kituose praktiniuose projektuose pasinaudojama tampos, kaip regioninio verslo ir finansų centro, statusu, suteikiant studentams galimybę patekti į tokias institucijas kaip Amerikos bankas, „Disney World“, „Moffitt Cancer Center“, Tampos uostą, Raymondą Jamesą ir „PwC“. įvardink keletą. Stažuotes rengia Sykes verslo koledžo stažuočių koordinatorius.

Bendruomenės ryšiai

Aštuoni šimtai regiono bendruomenės lyderių dirba UT patariamosiose tarybose, suteikdami studentams profesinių ryšių pasaulį. Studentai taip pat bendrauja su verslo bendruomene pasitelkdami klasės konsultavimo projektus, kviestinius pranešėjus, išvykas ir UT centrus bei institutus, kurie apima:

 • Etikos centras
 • TECO lyderystės energetikos centras
 • Naimoli verslo strategijos institutas
 • Žemiausias verslumo centras
 • Floridos režisierių institutas

Tarptautinė perspektyva

Vadybos studentai yra skatinami dalyvauti mokymo užsienyje kelionėse, kurias dėstytojai veda į vietas Europoje, Azijoje ir Lotynų Amerikoje. Naujausiuose kelionių kursuose buvo tiriama tarptautinė verslo komunikacija Dubline, Paryžiuje, Kopenhagoje ir Milane; skurdo ir pajamų nelygybės ekonomika Argentinoje ir Čilėje; ir tarptautinius vadybos metodus Kinijoje.

Įranga

80 000 kvadratinių metrų Sykes verslo koledžo pastatas siūlo moderniausius išteklius, pavyzdžiui, „Huizenga Family Fund“ prekybos centrą, teikiantį „Bloomberg Professional ™“ realiojo laiko prekybos informaciją praktinei finansų valdymo patirčiai. Studentai gali naudotis naujausiomis technologijomis, o dėstytojai dažnai naudojasi interaktyviomis žiniatinklio programomis, kad pasidalytų klasės medžiaga ir užduotimis.

Ką tu gali padaryti su šiuo majoru?

Vadyba yra viena didžiausių, įvairiausių ir įdomiausių darbo sričių pasaulio ekonomikoje. Verslo vadybos praktika tam tikroje darbo vietoje gali labai skirtis priklausomai nuo konkrečios darbo vadybos funkcijos ir pramonės. Patyrę vadovai sako, kad vienas iš svarbiausių įgūdžių, kurį gali turėti bet kuris profesionalas, yra sugebėjimas efektyviai valdyti kitus. Kvalifikuoti vadybininkai turi didelę paklausą. Taigi vadybos specialistai, turintys reikiamą patirtį ir kvalifikaciją, yra vieni iš geriausiai apmokamų darbuotojų pasaulyje.

Sėkmingi vadovai yra lyderiai ir vizionieriai. Jie daugiausia dėmesio skiria organizacijos tikslų įgyvendinimui, išlaikant efektyvumą ir spręsdami veiklos problemas. Vadovai motyvuoja žmones prisiimti atsakomybę ir priverčia juos atsiskaityti už savo darbą. Vadovai turi sutelkti dėmesį į tikslų įgyvendinimą išlaikydami efektyvumą ir spręsdami veiklos problemas. UT vadybos absolventai dirba vadybos, konsultavimo ir žmogiškųjų išteklių personalo pareigose kitose bendrovėse: „Citi“, „General Electric“, „Jabil Circuit“, KPMG, „The Nielsen Company“, „Tech Data“, „TECO Energy“ ir „Verizon“.

Vadybos studentai, gaunantys BS laipsnį, taip pat studijuoja aukštosiose ir teisinėse mokyklose visoje šalyje, tokiose kaip Kolumbijos universitetas, Stetsono universitetas, Visuotinės vadybos „Thunderbird“ mokykla ir Floridos universitetas. Daugelis vadybos absolventų tęsia mokslus per UT MBA programą, pasirinkdami inovacijų vadybos, tarptautinio verslo ar ne pelno siekiančios organizacijos koncentraciją.

Priėmimas

Vietinis pirmakursių priėmimas

 • Oficialūs vidurinės ar vidurinės mokyklos nuorašai arba GED rezultatai
 • Negrąžinamas 40 USD paraiškos mokestis
 • SAT ir (arba) ACT balai
 • Užpildyta patarėjo patarimo forma arba mokytojo rekomendacinis laiškas (nebūtina, jei baigėte vidurinę mokyklą daugiau nei prieš dvejus metus)
 • Esė
 • Oficialūs visų įgytų kreditų nuorašai kolegijoje / universitete

Bakalauro tarptautinis priėmimas

Kai studentai priimama iš daugiau nei 100 šalių, UT išdidžiai mano, kad studentai iš viso pasaulio gali tapti pirmakursiais ar priimti į šalį. Reikia įrodyti anglų kalbos žinias. (Ši nuostata netaikoma tarptautiniams studentams iš Karibų Sandraugos šalių, Bermudų salos, Kanados, Jungtinės Karalystės, Airijos Respublikos, Australijos ir Naujosios Zelandijos.)

Studentai turėtų kreiptis per UT internetinę paraišką. Norėdami peržiūrėti studento prašymą, Universitetas privalo gauti:

 • Oficialūs visų vidurinių mokyklų ar kolegijų kursinių darbų nuorašai, kurių pažymiai išversti į anglų kalbą („Oficialus“ reiškia, kad turite paprašyti savo mokyklos atsiųsti nuorašą tiesiogiai UT priėmimo tarnybai. Jei tai neįmanoma, atsiųskite patvirtintą kopiją. kurį jūsų mokykla pateikia kaip „tikrąją originalo kopiją" po jo nukopijavimo. Jūsų mokyklos pareigūnas turėtų pasirašyti dokumentą kaip „tikrąją originalo kopiją").
 • Negrąžinamas 40 USD paraiškos mokestis
 • Esė, parašyta anglų kalba (nebūtina, jei jau baigėte vidurinę mokyklą ir esate baigę keletą kolegijos kreditų)
 • Užpildyta patarėjo patarimo forma (tik pirmakursiams)
 • Anglų kalbos įrodymas (prašome pateikti vieną iš šių dokumentų):
  • TOEFL: minimalus priimtinas balas yra 550 arba 213 (kompiuterinis) arba 79 (internetinis)
  • IELTS: Tarptautinė anglų kalbos tikrinimo sistema - minimalus įvertinimas 6,5
  • Sėkmingai užpildytas ELS kalbų centrų pasiūlytas anglų kalbos pažymėjimas 112, pridedamas administratoriaus rekomendacinis laiškas ir 500 žodžių rašymo anglų kalba pavyzdys
 • Turimų lėšų pirmaisiais studijų metais padengimo įrodymas
 • Esė (tik pirmakursiams)
 • Biografinio paso puslapio kopija (jei yra)
 • Tarptautinė studentų sutikimo forma (jei šiuo metu studijuoja JAV)

Tarptautiniai studentai, atitinkantys priėmimo reikalavimus, tačiau prieš įstodami į dieninio laipsnio studentus, jiems reikia papildomų anglų kalbos mokymų, gali stoti į vieną iš kelių ESL programų.

Tarptautiniai studentai taip pat privalo pateikti įrodymus, kad turi lėšų pirmaisiais studijų metais ir kiekvienais vėlesniais metais. Išskirtinai stojantiems studentams, turintiems puikių akademinių laimėjimų, skiriamos dalinės stipendijos (4 000–7 000 USD per mokslo metus), kurios padengia tik nedidelę visų išlaidų dalį. Studentai mieste gali dirbti iki 20 valandų per savaitę.

Priėmus universitetą ir patenkinamai užpildžius finansinę pažymą, kandidatams iš UT priėmimo biuro bus išsiųsta I-20 forma. Kandidatai privalo užpildyti I-20 formą, priėmimo akto ir finansinės pažymos kopiją artimiausioje JAV ambasadoje ar konsulate. Po interviu ambasada ar konsulatas nuspręs, ar galima išduoti F-1 studento vizą. Norėdami patekti į JAV, studentams reikia šios vizos pase ir I-20 formoje. Studentai negali atvykti į šalį turistine viza ketindami studijuoti JAV

Tarptautinių programų biuro darbuotojai padeda studentams gauti informaciją apie atvykimą, orientavimą ir patarimus akademiniais, socialiniais, kultūriniais ir užimtumo klausimais.

Pastaba: esant ypatingoms aplinkybėms, visų kategorijų gali reikėti papildomų dokumentų.

Priėmimo terminai

Bakalaurams nustatyti šie terminai:

 • Lapkričio 15 d. - I ankstyvojo veiksmo terminas; sprendimas iki gruodžio 15 dienos.
 • Sausio 15 d. - ankstyvojo II veiksmo terminas; sprendimas iki vasario 15 dienos.
 • Kovo 1 d. - eilinio sprendimo priėmimo terminas; sprendimas iki balandžio 1 dienos.
 • Kovo 2 d. - paraiškos, užpildytos po kovo 1 d., Yra vertinamos tęstiniu būdu.

Vidutinės dieninių bakalaurų išlaidos

Studijos (12-18 kreditų valandos per semestrą):

Iš viso:

19 584 USD
Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 2019

Apie mokyklą

The University of Tampa’s Sykes College of Business is a leading private institution focused on the development of tomorrow’s global leaders. Our commitment to excellence is reflected in our AACSB acc ... Skaityti daugiau

The University of Tampa’s Sykes College of Business is a leading private institution focused on the development of tomorrow’s global leaders. Our commitment to excellence is reflected in our AACSB accreditation — a recognition that places us among the top 5 percent of graduate business schools worldwide. Skaityti mažiau

Akreditacijos

AACSB Accredited