Read the Official Description

Kodėl pasirinkti verslo administravimo bakalauro programą Ilja valstybinio universiteto?

  • Ilja valstybinis universitetas School of Business yra No 1 tyrimas paskirties Gruzijos pirmakursių nuo 2015
  • Stažuotės galimybių įvairių viešųjų subjektų ir privačių įmonių
  • Absolventai yra susipažinę su pagrindiniais teorijų ir koncepcijų, taip pat šiuolaikinių vadybos metodų ir praktinių aspektų valdymą išspręsti 21-ojo amžiaus problemas
  • Ilja valstybinis universitetas siūlo modernius įrenginius, puikią biblioteką ir energingas studentas gyvenimą
  • Mūsų studentai turi galimybę praleisti mainų semestrą daugiau nei 30 Europos universitetų per "Erasmus +" programą.

Aprašymas:

Bakalauro programa verslo administravimo Ilja valstybinio universiteto skirtas užsienio studentams, kurie gauna laipsnį konkuruoti dėl šiandienos ir rytdienos darbo vietų statybos išsamią žinių bazę. Šis svarbus rengia specialistus už pozicijų pelno, pelno nesiekianti, ir viešojo sektoriaus organizacijų visame pasaulyje įvairovė. Šia programa siekiama parengti verslo administravimo specialistus, įrengta up-to-data žinių ir verslumo įgūdžių vienoje valdymo srityje (vadybos, turizmo). Programa padeda savo mokiniams plėtoti kompetenciją taikant verslo valdymo įrankiai, verslo komunikacijos, vienas iš jų, nes efektyvaus šiuolaikinės globalios verslo aplinkos.

Bakalauro studentai Ilja valstybė universiteto anglų kalbos programas turės galimybę studijuoti tarptautinius santykius kaip jų nepilnamečio programą.

Tarptautinių ryšių nepilnametis programa turi tarpdisciplininį požiūrį ir ryšius su kitų studijų disciplinų, pavyzdžiui, politologijos, istorijos, ekonomikos ir tarptautinės teisės normas. Programa susijusi su pagrindine sąvokos, teorijos ir tyrimo metodai svarbios tarptautinių santykių. Ji suteikia studentams tarpdisciplininį žinių apie šiuolaikinių pasaulio politikoje, politika moksliniai tyrimai ir suteikiančias jiems reikia mokslinių tyrimų ir analitinių įgūdžių geriau suprasti šiuolaikinių pokyčių nacionaliniu, regioniniu ir tarptautiniu lygmenimis.

Programos trukmė yra 8 semestrai (240 kreditų) ir absolventai turi galimybę įgyti nedidelę specializaciją kartu su šerdimi vieną. Programos struktūra susideda iš bendro modulio - 60 kreditų, pagrindinės specializacijos (major) - 120 kreditų, nedideli (tarptautinių santykių) - 60 kreditai.

Akademinis laipsnis: Verslo administravimo bakalauras vadybos (BBA vadybos) arba verslo administravimo bakalauras į turizmo (BBA turizmas)

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai:

  • Sėkmingas antrinio (aukštas) mokykloje - anglų kalba mokėjimas

TERMINAI

  • Įsiurbimo Pavasario semestro 2017 - gruodžio 31, 2016
  • Įsiurbimo rudens semestro 2017-30 birželio, 2017

Programa atidaryta DABAR

Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite mūsų @ https://iliauni.edu.ge/en/international

Program taught in:
Anglų

See 1 more programs offered by Ilia State University »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Open Enrollment
Duration
8 semestrus
Dieninės
Price
3,000 USD
taikyti mokslą atsisakymas
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment

Location
Application deadline
End Date