Bakalauro verslo administravimo

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Verslo švietimas pateikė mūsų katedros anglų, apima ne tik verslo mokslo ir technikos, bet ir kitas sritis, susijusius su ir būtinus verslo administravimo studijas. Pavyzdžiui, mūsų katedros studentai, kurie yra verslo vadybininkas kandidatai būtų informuoti apie mokesčių praktika ir problemų, kurios turi kritinę reikšmę mūsų šalies pramoninės ir komercinės gyvenime. Jie taip pat gauti ekonominės analizės ir prognozavimo savybes, vienas iš šiandienos įmonės poreikius.

BBA 1

Be to, verslo administravimo departamento studentai mokosi vadovavimo, valdymo, komandos formavimo, komunikacijos, pardavimų valdymo ir verslo valdymo įgūdžių, reikalingų verslo, greitai ir efektyviai. Per šį išsilavinimą, jie gali rasti tinkamą darbą pagal savo interesus ir pajėgumus paslaugų, pramonės ir prekybos sektoriuose. Verslo administravimo katedra yra fakulteto nariai, kurie yra ginkluoti tiek universalios teorinių žinių akademinio gyvenimo ir praktine patirtimi šiuolaikinio verslo gyvenimo savo karjerą. Fakulteto darbuotojai tikslas yra mokyti studentus, kurie nori mokytis, pritaikyti prie pokyčių, atvira naujovėms ir kurie gali analizuoti įvykius, apie mikro-ir makro-perspektyvos. Kitas fakulteto tikslas yra šviesti studentus, kurie gali dirbti tarpdisciplininio būdu. Galiausiai, verslo administravimo studentai turės problemų sprendimo gebėjimus, vadovavimo įgūdžių, vadovavimo sugebėjimų bei verslo žinių.

BBA

Kursų turinį

BBA 101 Mikroekonomika

Temos kurso apima; Pagrindinės sąvokos Ekonomikos vartotojų teorija: biudžeto apribojimo, lengvatų, naudingumas / pasirinkimas; Paklausa ir paklausos pokyčius, vartotojų perteklius, Individuali ir rinkos paklausą, tarplaikinio pasirinkimas, neužtikrintumas ir informacija, teorija Firm: Technologijos, Gamintojo Problema: Pelno Maximization- išlaidų mažinimo, išlaidų kreivės, firma tiekimas, pramonės tiekimas, netobulos konkurencijos: Monopolija , Monopolinės konkurencijos, Oligopolija faktorius Kainos ir platinimas

BBA 103 ĮVADAS Į VERSLO

Pagrindinis kurso bus ištirti dinamišką aplinką verslo organizacijose. Be to, mes turime kai kurių kitų tikslų, įskaitant; paaiškinti pagrindines verslo ir valdymo sąvokas, padėti studentams suprasti verslo sistemų ir valdymo funkcijas, aptarti šiuolaikinius vadybos metodus ir sprendimą sudėtingoje nūdienos ir konkurencingos verslo pasaulyje. Paskatinti mokinius pažvelgti į klausimus nuo verslo savininkų perspektyvos.

BBA 102 Makroekonomika

Temos kurso apima; Nacionalinių pajamų apskaitos, nustatymas nacionalinės pajamos, visuminės paklausos ir multiplikatoriaus, pinigų ir šiuolaikinėje bankininkystės, centrinių bankų ir pinigų sistemos, pinigų ir fiskalinės politikos uždaroje Ekonomika, Nedarbas, infliacija, Atviras Ekonomika Makroekonomika, Tarptautinis valiutos sistema ir Tarptautinė finansų , pinigų ir fiskalinės politikos atviroje ekonomikoje, problemos besivystančių ekonomika.

BBA 301 Rinkodaros principai

Apibrėžti marketingo ir pardavimo procesą, marketingo aplinka, generalinis Rinkodara Informacija, Vartotojų rinkų ir vartotojų elgsena Pirkėjas, Verslo rinkų ir verslo Pirkėjas elgsena, segmentavimas, tikslinio taikymo ir padėties Prekės Paslaugos ir paviljonai Strategijos, kainas ir strategija, marketingo kanalų ir tiekimo grandinės valdymas, marketingo komunikacijos strategija

BBA 305 GAMYBA IR Operacijų valdymas

Šis kursas suteikia įvadas į temas ir matematinių metodų sprendžiant problemas projektavimo, planavimo ir kontroliuoti gamybos ir paslaugų operacijų ir kokybės. Tiksliau, žinoma, plėtoja mokinių žinias apie gamybos išteklių planavimo ir suteikia žinių apie prognozavimas, gamybos planavimas, magistro planavimas, medžiagų poreikio planavimas, pajėgumų planavimą, pasaulinės klasės gamybos principus ir nuolatinį tobulinimą.

BBA 304 FINANSŲ VALDYMAS

Nustatymas įmonių ekonomiškai kapitalo, kapitalo biudžetą technika / Projekto pinigų srautų vertinimo, kapitalo biudžetą ir rizikos, kapitalo struktūros ir svertų, dividendų politika, išvestinių finansinių priemonių ir rizikos valdymo, privilegijuotųjų akcijų, Lizingas, orderis ir stogu, susijungimų ir daugiatautės Finansų valdymas

BBA 402 VERSLUMO

Strateginis valdymas, verslumas, kūrybiškumas, žmogiškųjų išteklių valdymo ir komunikacijos, verslumo, finansų valdymas, Strateginių rinkodaros, verslumo Turkijoje, Sėkmės istorijos

BBA 406 Ryšiai su klientais valdymo

Apibrėžti CRM, CRM Rinkodara, CRM ir klientų aptarnavimo, pardavimų automatizavimo, CRM E-verslo, analitinio CRM, planavimas CRM programa, pasirinkimas CRM įrankis, valdymas CRM projektą, CRM ateitis

BBA 260 Visuotinės kokybės vadyba

Visuotinės kokybės vadybos tikslas prisidėti prie mūsų sėkmės, mūsų successwaiting pasinaudoti visiems, save, savo šeimas, mūsų bendrovė, mūsų klientams, mūsų akcininkams ir mūsų šalyje apskritai yra būti laimingas, todėl turėtų būti nagrinėjamas kartu su socialiniais partneriais savo pastangų nuolat gerinti. Per organizacijos atitinka, sąžiningas, openrelationship remiantis duomenimis, nuo visuotinės kokybės valdymo sistemos sukūrimas, atsižvelgiant į eksploatavimo režimas yra grindžiamas dalyvavimo ir bendradarbiavimo, turėtų būti prioritetas visi darbuotojai pagerinti šiuos santykius.

BBA 353 INFORMACINĖ VALDYMO SISTEMOS

Naujas vaidmuo informacinių sistemų ir naujų galimybių strateginį vaidmenį informacinių sistemų, informacinių sistemų kokybė, techniniai fondų informacinių sistemų, telekomunikacijų ir tinklų, interneto poveikis: elektroninės komercijos ir elektroninio verslo, pastatas informacinių sistemų, požiūris į sistema-Statyba, valdymas ir organizavimas paramos sistemų, duomenų bazių valdymo sistemos, duomenų saugyklos - Duomenų gavyba

BBA 355 Verslo etika

Šio kurso tikslas yra įsitikinti, kad studentai apsvarstyti etikos vaidmenį verslo administravimo sudėtingas, dinamiškas, pasaulio aplinką. Konkretūs Kurso tikslai yra šie: Pripažinti, etines problemas verslo situacijas, taikyti keletą svarbių sistemų moralinės motyvavimo sudėtingų verslo klausimais, įvertinti etikos kaip centrinis verslo sprendimų priėmimo vaidmenį, plėtoti bendrojo valdymo perspektyva, kuri apima gebėjimą formuluoti, analizuoti ir ginti sprendimus etikos požiūriu, analizuoti etines problemas, kurios atsiranda kitose Darden kursus, sudaryti sąlygas studentams kritiškai išanalizuoti savo etikos ir išbandyti juos pokalbyje su bendraamžiais.

CSC181 rašymo įgūdžius

Šis kursas pristato praktinį raštu, svarbi sudedamoji sėkmės darbe. Šioje klasėje mokiniams plėtoti projektavimo veiksmingas pranešimus pamatai, tiek raštu ir žodžiu, nuo koncepcijos iki pristatymo. Studentai mokosi analizuoti auditoriją, pasirinkite informacija, ir sukurti efektyviausią išdėstymą ir kanalą tą pranešimą. Ypač, žinoma, pabrėžia elementus įtikinamai komunikacijos: kaip projektuoti pranešimus įvairiomis ir galbūt atsparių auditorijoms ir, kaip sukurti CV, laiškus ir elektroninius laiškus.

CSC035 ISTORIJA CIVILIZACIJŲ

Šis kursas nagrinėja įvairius aspektus civilizacijų istorijos, pabrėžiant esminius bruožus tema, pradedant nuo pirmųjų dienų. Žinoma, bus paliesti įvairių temų, kurios padeda skatinti geresnį supratimą apie tai, kaip įvairių istorinių jėgų, pavyzdžiui, kultūrinės, socialinės ir politinės suformavo civilizacijos raidą ir visuotines jungčių kursus šiuo konkrečiu laikotarpiu.

CSC185 kiekybiniai metodai

Šis kursas suteikia įvadą į matematinės ir statistiniais metodais ir modeliais, taip pat savo programinės įrangos spręsti verslo problemas ir / ar priimant sprendimus. Apima tokias temas, kaip tikimybės ir tikimybių pasiskirstymo, tiekimo ir sprendimų paklausa analizės, prognozavimo ir tiesinės regresijos ir kt.

CSC028 kompiuterines programas

Šis kursas suteikia kompiuterio istoriją ir kompiuterio sistemą. Studentai išmoks analizuoti ir sandorius duomenis į sistemą, programavimo, naudojant keletą kompiuterinių programų su praktika.

CSC501 pristatymo įgūdžiai

Šiame kurse studentai sutelkti dėmesį į besivystančių jų pateikimo įgūdžius praktikoje. Ji suteikia įvadas į pristatymą, svarbu pateikimo, įrankiai kurti pristatymą ir leidžia studentams rengti ir pristatyti savo "PowerPoint" pristatymą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of Mediterranean Karpasia strives to reap benefits of academic research and studies by conducting education within production and putting into use the university – industry cooperation. ... Skaityti daugiau

The University of Mediterranean Karpasia strives to reap benefits of academic research and studies by conducting education within production and putting into use the university – industry cooperation. Accordingly, in order to reach standards of global universities and enable out students to have internationally recognized diplomas after graduation, agreements have been made with some international universities, including B.H.M.S. Business & Hotel Management School - Switzerland, Superior University, and College of Tourism & Hotel Management (COTHM). Skaityti mažiau
Nikosija , Stambulas + 1 Daugiau Mažiau