Bakalauro verslo administravimo

TED University

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauro verslo administravimo

TED University

APIE MUS

TED universiteto verslo administravimo skyrius yra skirtas teikti konkurencinį verslo mokymą pagal tarptautinius standartus ir demonstruoti kompetenciją moksliniuose tyrimuose. Verslo administravimo programa siekiama mokyti studentus kaip būsimus vadovus ir lyderius aukštų intelektinių ir profesinių nuopelnų. Studentai turi prieigą prie pasaulinės informacijos kartu su pažangiausiais technologiniais ir švietimo ištekliais. Sėkmingi absolventai sudaro kokybišką darbo jėgą, turintį pasaulinę perspektyvą, taip pat stiprius teorinius ir praktinius įgūdžius verslo srityje.

TED universiteto verslo administravimo katedra suteikia studentams įgūdžių, reikalingų įvertinti ir reaguoti į vis labiau kintančio pasaulinio verslo klimato ekonominius, politinius, etikos, teisinius ir reguliavimo aspektus kartu su patikimu verslo mokymu, paremtu stipriu teoriniu pagrindu.

Departamento studentai giliai supranta sudėtingumą ir daugialypę valdymo procesų konkurencingoje aplinkoje, mokydamiesi remdamiesi stipriu socialinių mokslų pagrindu ir praktiniais valdymo disciplinos taikymais.

Tikimasi, kad mūsų absolventai demonstruoja kompetenciją verslo žiniose, bendravimo įgūdžiams, novatoriškam ir kritiniam mąstymui, asmeninei ir socialinei atsakomybei bei atsiskleidžia konkurencinėje verslo aplinkoje.

Mokymas ir mokymasis

Vadovaujantis TED universiteto edukacine politika, Verslo administravimo departamentas taiko kūrybinius ir interaktyvius verslo mokymosi metodus.

Priešingai nei pasyvioje mokymosi aplinkoje, kurioje studentai tik klauso ir mokytojai paskaita, priimami interaktyvūs metodai, kurie palengvina studentų aktyvų dalyvavimą. Dėl šios priežasties klasių dydžiai yra daug mažesni už tai, ko galima rasti daugumoje kitų universitetų. Šis papildomas kontaktinis laikas leidžia fakulteto nariams suteikti novatorišką mokymą ir taip palengvina mokymosi procesą ir suteikia daugiau naudos mūsų studentams. Bandomieji tyrimai, klasių pristatymai, svečių pranešėjai, ekskursijos, įmonės ataskaitos, modeliavimas ir verslo varžybos yra naudojami studentų mokymosi patirčiai praturtinti.

Mūsų programa pabrėžia verslo rašymą, pristatymą, kritinį mąstymą ir socialinius įgūdžius, kurie yra labiausiai reikalaujama XXI a. Pasaulio verslo aplinkos kvalifikacija.

Kuriant savo pagrindines verslo žinias, verslo administravimo departamento studentai turi galimybę mažinti jų pasirinkimo sritį per savo ketverių metų bakalauro studijas nepadidinant jų kursų apkrovos. Taigi, studentai baigė žinių apie kitą sritį, be jų pagrindinių.

Mūsų verslo fakulteto nariai, kuriuos sudaro pažangūs mokslininkai, visuomet gali būti mūsų studentai kaip mentoriai. Trumpai tariant, nuo įėjimo į aukštesnįjį išsilavinimą, fakulteto vadovai glaudžiai vadovauja ir prižiūri tiek studijas, tiek formuojant jų karjerą.

Karjeros galimybės

Verslo administravimo laipsnis yra vienas iš labiausiai reikalaujamų tiek naujų absolventų, tiek tų, kurie jau dirba. Viešajame ir privačiame sektoriuose siūlomos daugybė darbo galimybių, todėl verslo laipsnis yra įkvepiantis ir labai naudingas pasirinkimas. Absolventai gali pasirinkti akademines ar verslo karjeros galimybes priklausomai nuo jų interesų.

Per savo laiką TED universitete mūsų studentai gali atlikti mokslinius tyrimus kartu su fakultetu, kurie yra tarptautiniu mastu apmokyti savo srities specialistai. Ši patirtis ir jų ketverių metų trukmės analitinis mąstymas orientuotas mokymas suteikia mūsų studentams aukšto lygio akademinius įgūdžius. Taigi studentai gali pasirinkti magistro ar doktorantūros laipsnį vietos ar užsienio institucijose.

Be to, mūsų studentai yra gerai pasirengę verslo gyvenimui, turėdami praktinę verslo patirtį ir stažuotes. Taigi, baigus studijas, studentai gali rasti darbo vietų tiek vietinėse, tiek tarptautinėse korporacijose, gamybos ir paslaugų įmonėse, bankuose, konsultacinėse ir audito įstaigose, finansų įstaigose, o viešajame sektoriuje - kaip vadovai, ekspertai ir tyrėjai.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
8 semestrus
Ištęstinės
Dieninės
Locations
Turkija - Ankara, Ankara
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Turkija - Ankara, Ankara
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla