Read the Official Description

Laipsnis programa Verslo informacinės technologijos suteikia studentams praktinių profesinių Verslo IT įgūdžių, kartu su platų teorinių bazę.

Mes siūlome mūsų studentams kursus įdomiausių sričių dabartinės IT išsilavinimą. Į sritys: Skaitmeninės paslaugos, programinės įrangos inžinerijos, IKT infrastruktūros ir IT saugumo ir verslo plėtros ir verslo IT sprendimai.

Be to, tyrimai paprastai apima turinį ir praktinio taikymo surengtas bendradarbiaujant su Bendradarbiaudami IT ir kitos bendrovės. Šis bendradarbiavimas su tiek vietos, tiek tarptautinėse kompanijose yra neatskiriama programos dalis ir leidžia studentams išmokti įgūdžių ir įgyti patirties dirbti daugiakultūrėje grupių ir tarptautinių projektų.

Karjeros planai, įtraukti verslumo plėtra, ir pardavimai ir paslaugų gebėjimai labai remia. Be to, programa siūlo bendruosius kursus didinimo kitus įgūdžius, reikalingus sėkmingai dirbti verslo aplinkoje Šie įgūdžiai yra susiję su srityse, pavyzdžiui, komandinio darbo, bendravimo ir gebėjimas dirbti savarankiškai.

Nuo studento verslininkas - Konstantinos Karatsevidis, steigėjas ir generalinis direktorius Eve-Tech Oy

Kai Konstantinos Karatsevidis pradėjo savo studijas Haaga-Helia, jis neketina pradėti savo verslą. Tačiau gyvenimas paėmė stebina posūkis už Graikijos ir Ukrainos studentas Konstantinos dabar veikia savo įmonę priėmimo išmaniųjų prietaisų kartu su savo studijas.

Konstantinos turėjo interesą jame ir verslo, nes jis buvo mokykloje Ukrainoje. Po vidurinės mokyklos, jis nusprendė ieškoti studijų vietą užsienyje. Jis buvo domina Suomijoje kada, nes apsilankymą šalyje, kaip vaikas. Suomių mitologija buvo ne vienintelis dalykas, kad sugauti savo vaizduotę.

"Suomija ir Suomijos švietimo sistema turi gerą reputaciją Ukrainoje, nors aš apsvarstyti kitas galimybes, taip pat. Galų gale, aš pasirinkau Suomiją ir Haaga-Helia, nes tos reputacijos, "sako Konstantinos.

Pagrindiniai studijų siekinius programos

BIT programa suteikia studentams su teorinių ir praktinių žinių, reikalingų dirbti IRT-srityje. Programa dirba glaudžiai bendradarbiaudama su verslo gyvenime, o kai kurie kursai yra pagaminti pagal kviestinių dėstytojų. Tyrimai pasiūlyti bendruosius įgūdžius, reikalingus ekspertų pareigas, pavyzdžiui, bendradarbiavimas ir bendravimo įgūdžių, iniciatyvumas ir gebėjimas dirbti savarankiškai. Baigusiems BIT programą šiuo metu dirba keliose srityse Suomijoje ir užsienyje.

BBA iš verslo informacinių technologijų programos

  • gali dirbti arba IRT vartotojų organizacijų arba IRT bendrovių kaip jos / jo srities ekspertas
  • valdo bendrą plėtros procesą IRT sistemų ir sugeba efektyviai dirbti savo srityje, kurioje tikslesnė on-line informacija yra surinkta iš įvairių vietų ir įrangos
  • gali dalyvauti verslo procesų vystymąsi ir gali padėti sprendimų priėmėjams, kad pagrįstų sprendimų dėl supakuoti taikymas atrankos, įgyvendinimo ir naudojimo
  • žino apie interneto ir mobiliojo ryšio plėtros aplinką ir technologijas, įskaitant duomenų bazės įrankiai, tiek nuosavybės ir atviro kodo įvairovė
  • gali tapti privatus verslininkas
  • gali veikti tiek suomių ir anglų kalbomis.

Be plataus žinių programose ir verslo taikomųjų programų, studentas gali pasirinkti vieną iš dviejų skirtingų studijų takai specializaciją.

  • Web Application Developer
  • Verslo IT konsultantas

profesinio augimo

Profesionalus augimas šiek tiek studentas yra skatinamas žemyn į žemę užduotis, glaudus bendradarbiavimas su verslo gyvenimo ir darbo vietą. Iš IT-specialistas bazė yra pastatytas per pirmuosius semestrus privalomų kursų. Per pastarąją dalį laipsnį, studentai pagilins savo žinias apie savo pasirinktą specializaciją, taip pat studijų kursus savo pasirinkimu.

metiniai temos

Asmeniniai plėtra šiek tiek studentui gali būti suskirstyti į 6 kategorijas pagal IT žinių lygį. Tyrimai pradėti su bendro įvado į programų ir verslo taikomųjų programų. Programavimas taip pat supažindinami su studentais. Kaip know-how studentų gauna giliau, daugiau paraiškų ir programos diegiamos. 5. semestras yra skirtas darbo vietą pagaminti iš Suomijos ar užsienyje. Po žvilgtelėti į darbinį gyvenimą, mokiniai yra skatinami pasirinkti laisvai rinkimosi kursus ir padaryti savo specializacijos studijas.

Mokymas 8500 El
Studentų apgyvendinimas (įsk. Vandens ir elektros) 300 E / mėn
Maistas 150-250 E / mėn
Transportas 50 E / mėn
Program taught in:
Anglų
Šis kursas yra
Start Date
Rgp 2019
Duration
7 semestrus
Full-time
Price
8,500 EUR
per metus.
Deadline
By locations
By date
Start Date
Rgp 2019
End Date
Application deadline

Rgp 2019

Location
Application deadline
End Date