Bakalauro Verslo administravimas

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Verslo administravimo bakalauro laipsnis (bakalauro laipsnis)

Specialistai su regėjimu

Mąstymas ir veikimas ekonomiškai yra geras, tačiau geras lyderis taip pat reikalauja verslumo, novatoriškos vizijos, strateginio planavimo ir komandos motyvacijos.

Su mumis jūs išmoksite šiuos įgūdžius ir esate pasiruošę karjerai privačiame sektoriuje. Verslo studijos

Inovacijos, praktika ir verslumas tarptautiniu lygiu yra glaudžiai susiję, o tai reiškia, kad jūs tiesiogiai įgyvendinate tai, ką išmokote tarptautinių dėstytojų paskaitose.

Mes drąsūs ir kūrybingi jūsų protai, kurie gali į ateitį orientuoti į norimą pramonės šaką.

Mūsų mažose individualiose studijų grupėse mokosi draugiškoje ir asmeninėje atmosferoje. Kadangi mūsų patyrę dėstytojai ilgą laiką gerai jus pažino, gausite tikslinę ir individualią paramą. Priklausomai nuo jūsų asmeninių interesų, jūs specializuojasi savo studijų metu įmonių valdymo, rinkodaros, kontrolės, finansų, e. Verslo, įmonių formavimo ir logistikos srityse.

Be to, galite nustatyti papildomus akcentus savarankiškai pasirinktais specializacijos dalykais ir išplėsti savo spektrą tarpdisciplininiu būdu.

Savo studijų metu įgyjame praktinės patirties su mumis projektuose su geriausiais verslo partneriais, pasaulinėmis ekskursijomis (pvz., Į Silicio slėnį) ir semestrais užsienyje ar stažuotėmis.

Verslumo įgūdžiai, kuriuos mes suteikiame jums, jūsų individualūs pasirinkimai ir praktinė patirtis, suteikia jums gerą jūsų stiprybių ir interesų jausmą, ir jūs galite imtis norimo kelio.

faktai:

 • Studijų programa: Verslas
 • Laipsnis: mokslų bakalauras
 • Galimos studijų vietos: Berlynas, Hamburgas ir Iserlohnas
 • Mokymo kalba: vokiečių kalba (Hamburgas
 • Studijų trukmė: 6 semestrai
 • Semestras užsienyje: 4 semestras
 • Pradžioje semestro:
  • Žiemos semestras: rugsėjo mėn
  • Vasaros semestras: kovo mėn
 • Kredito taškai: 180 ECTS
 • Specializacijos galimybės (pasirinkimas):
 • finansai
 • marketingas
 • Skaitmeninis verslas
 • verslumas
 • tvarumas
 • Studijų tikslas:
 • Sutelkti dėmesį į individualią paramą mažose mokymosi grupėse ir šeimos atmosferą. Optimalios karjeros galimybės per laisvai pasirenkamas specializacijas, praktinius projektus, ekskursijas, semestrą užsienyje ir stažuotes. Žinomų dėstytojų mokymas iš mokslo ir praktikos.
 • Studijų mokesčiai:
 • ES pareiškėjams: 8 940 EUR per metus
 • Ne ES kandidatams: 11 340 EUR per metus

Ypatingas dalykas apie studijas University of Applied Sciences Europe

Mūsų mažose individualiose studijų grupėse mokosi draugiškoje ir asmeninėje atmosferoje su asmenine priežiūra ir asmeniniais kontaktais su profesoriais. Mūsų dėstytojai yra sėkmingi verslo ekspertai, kurių verslo tinklą galite naudoti.

Be jūsų dėmesio, galite pažvelgti už langelio ribų ir išplėsti savo spektrą tarpdisciplininiuose dalykuose. Ypatingai praktikuojantis universitetas, siūlome naujausius įrenginius, tokius kaip vaizdo projektoriai visuose kambariuose arba „MacPools“. Žinoma, reikia stažuotės ir (arba) semestro užsienyje.

University of Applied Sciences Europe yra pripažintas valstybe, gavo keletą apdovanojimų ir yra viena didžiausių 25 tarptautinių švietimo institucijų pasaulyje. Be to, mes esame geriausi 10 Vokietijos universitetų verslo administravimo srityje mokymo kokybės srityje.

Galite kreiptis į mus be NC.

Kurso turinys - seminarai, praktika, semestras užsienyje ir kt

Kiekvienas žmogus turi skirtingus talentus. University of Applied Sciences Europe ieškome jų skatinimo. Mūsų verslo studijos „Verslas

Jūs turite pasirinkimą:

 • marketingas
 • kontroliavimas
 • Apskaita, apmokestinimas
 • lėšos
 • verslumas
 • tvarumas
 • Tarptautinis valdymas

Su mūsų individualiai pasirinktomis specializacijomis ir fokusavimo profiliais galite planuoti savo karjerą dar tiksliau ir individualiau. Pavyzdžiui, su papildomu sertifikatu. Be dviejų stažuočių, trunkančių keletą savaičių, turite galimybę gilinti savo žinias tarptautiniu lygmeniu užsienyje.

Verslo administravimo studijos ir karjeros kūrimas

Jei studijuojate verslo administravimą, visos durys yra atviros jums kaip verslo ekonomistas. Dėl savo komercinės žinios, susietos su ryškia socialine kompetencija, galite imtis specializuotų ir valdymo užduočių visose pramonės šakose ir įvairaus dydžio įmonėse. Mūsų praktinis mokymosi metodas papildomai palengvina jūsų įsidarbinimą.

Tipinės verslo administravimo sritys yra:

 • Konsultantas valdymo konsultacijose (nacionaliniu ir tarptautiniu)
 • Vadybos padėjėjas
 • Rinkodara ir pardavimų valdymas
 • Start-up Verslas

Studentai pasakoja apie savo studijas #uestories

„Tai man neribotas mąstymas. Man labai patinka! "

„Artimiausias kontaktas su profesoriais“, todėl Danielius visada žino įspūdį Europos University of Applied Sciences Europe . Jis niekada to nepatyrė, sako gimtoji Nigerija.

Jūsų kelias į bakalauro studijas University of Applied Sciences Europe

Europos University of Applied Sciences Europe studentai pirmiausia vertinami kaip asmenys. Mes išsamiai informuojame pareiškėjus ir sužinosime intensyvaus atrankos proceso metu, kuris mums tikrai tinka. Tik tokiu būdu galime garantuoti pasitikėjimo pagrindą, kuris yra lemiamas studijų programos sėkmei. Mes norime pasitikėti už jūsų ir jūsų karjeros. Ir jūs turėtumėte būti tokie pat saugūs.

Jūs galite kreiptis prieš vienerius metus norėdami gauti mums norimą semestrą. Žiemos semestro paraiškų pateikimo terminas yra rugpjūčio 15 d. (Ne ES kandidatai: birželio 15 d.) Ir vasario 28 d. Vasarą (ne ES kandidatai: vasario 28 d.) . Po to vyksta tolesnė procedūra neatpažintoms studijų vietoms. Jei jau turite galiojančią Vokietijos studentų vizą, galite kreiptis į oficialią paraiškos pateikimo terminą.

Beje, galite patekti į egzaminą be vidurinės mokyklos diplomo ir vienerius metus iki planuojamo studijų pradžios. Tai suteikia jums tikrumo, ar galite mokytis Europos University of Applied Sciences Europe .

Mes laukiame Jūsų prašymo 2019 m. Vasarą ir žiemą.

būtinos sąlygos

Bakalauro studijų programos pradžiai taikomi šie reikalavimai:

 • Paraiškas galima pateikti iki rugpjūčio 15 d. (Ne ES pareiškėjai: birželio 15 d.) Arba iki vasario 28 d.
 • Bendra aukštojo mokslo įėjimo kvalifikacija ir / arba Fachhochschulreife, įskaitant praktinę dalį *
 • Sėkminga priėmimo tvarka
 • Asmeninis pokalbis
 • Tinkami anglų ir vokiečių kalbos įgūdžiai B2 lygiu

NC („Numerus clausus“) neriboja jokių apribojimų.

* Išimtiniais atvejais taip pat galima atlikti tyrimą be bendrojo (Fach-) Hochschulreife. Šiuo tikslu reikalingas baigtas profesinis mokymas, ne mažiau kaip dvejų metų profesinė profesinė patirtis, taip pat įtraukimas į dalyko studijas.

Privalumai studijų programose kitose valstybinėse ar valstybinėse pripažintose aukštojo mokslo institucijose, taip pat užmokykliniai pasiekimai yra pripažįstami taikant paraišką, su sąlyga, kad nustatoma jų atitiktis atitinkamo studijų kurso pasiekimams. Lygiavertiškumas nustatomas, kai esminio skirtumo neįmanoma įrodyti ir studijų programos, kuriai prašoma kreditų, turinio, apimties ir reikalavimų vykdymas iš esmės yra vienodas. Už tai atsakinga egzaminų komisija. Konkrečios kreditavimo sąlygos ir tiksli jos tvarka yra reglamentuojamos atitinkamose studijų programos egzaminų taisyklėse.

registravimo procedūros

Norėdami gauti išsamią paraišką, prašome užpildyti internetinę paraiškos formą, CV, motyvacijos laišką (bent vieną DIN A4 formato puslapį vokiečių kalba), taip pat savo Abitur arba Fachabitur sertifikatą. Visi dokumentai taip pat gali būti pateikti internete. Jei dar neturite dabartinės vidurinės mokyklos diplomo, prašome pateikti naujausią vidurinės mokyklos pažymėjimą. Mūsų atrankos komiteto nariai sutinka dėl jų tinkamumo. Tada baigsite internetinio priėmimo testą. Jei tai būtų teigiama, kviečiame Jus į atranką. Netrukus gausite patvirtinimą, jei gausite studijų vietą.

Patarimai dėl motyvacinio rašymo

Saugaus vokiečių kalbos vartojimas yra sėkmingo tyrimo pagrindas. Todėl motyvacinis laiškas, be kita ko, taip pat padeda mums iš anksto suprasti jūsų kalbos įgūdžius. Apibūdinkite vieną ar pusę A4 formato puslapių („Arial“ šriftas, 12 šrifto dydis, vienas atstumas), kas jus domina pasirinktoje studijoje, kodėl norėtumėte studijuoti University of Applied Sciences Europe ir kokie jūsų lūkesčiai. Jūsų motyvaciniame laiške neturėtumėte laikytis jokių būdingų ypatumų ar įkvepiančių patirties iš jau baigtų stažuočių.

Daugiau informacijos

Daugiau informacijos apie priėmimo procedūrą rasite Europos University of Applied Sciences Europe Priėmimo ir registracijos nuostatuose.

Programa taip pat gali būti užpildyta internetu.

Priėmimo testas ir atrankos interviu

Įėjimo testą sudaro:

Anglų testas

Anglų kalbos testas atliekamas internete ir susideda iš įvairių užduočių, kurios yra orientuotos į gramatiką, rašybos ir žodyno įgūdžius.

Jei atskleidžiami gramatiniai ar kalbiniai trūkumai, prieš pradedant studijas galime rekomenduoti lankyti anglų kalbos kursus.

charakteristikų bandymas

Veikimo bandymas yra panašus į IQ bandymą. Iš viso per 105 minutes išbandoma daugialypė kalba, matematinė ir erdvinė intelektas. Kalbų srityje svarbu rasti sakinių, analogijų ar sąvokų panašumų.

Matematinius gebėjimus nagrinėja paprastos aritmetinės užduotys, kurias galima išspręsti „tepimo lapais“. Skaičiuojant frakcijas, užpildant skaičių serijas, aritmetinius simbolius reikia užpildyti laikui bėgant.

Nustatant kubelių paviršiaus modelius, formuojant trikampius ar apskritimus, identiškų modelių atrasti grupės yra užduotys, kuriomis nustatomas figūrinis erdvinis intelektas.

asmenybės testas

Asmenybės testas suteikia informaciją apie individualių pasiekimų motyvaciją. Nagrinėjant elgesį skirtingose profesinėse ar privačiose situacijose, galima susipažinti su asmenybės bruožais, kurie yra suskirstyti į „su darbu susijusių pasiekimų motyvacijos nustatymo priemonę“. Kai kurie pareiškėjai pripažįsta asmenines stipriąsias ir silpnąsias puses, dėl kurių jie dažnai galvoja.

priėmimo interviu

Po testų tą pačią dieną vyks pokalbis su vienu iš mūsų profesorių ar jų atstovų. Jame pirmiausia paaiškiname testų vertinimus ir, jei reikia, pasakykite, kokie reikalavimai jums dar turi būti atlikti prieš pradedant studijas.

Be to, po to aptarsime jūsų individualius lūkesčius dėl tyrimo ir jūsų tikslų. Taip pat sužinosite, kaip mes dirbame, kas mums svarbu ir ko tikimės iš mūsų būsimų studentų. Mūsų ateities studentams keliami reikalavimai yra aukšti - ypatingą reikšmę skiriame analitiniam mąstymui, socialinei kompetencijai, žodžiu išraiškingumui, tikslo orientacijai ir atsparumui. Mes nenorime įbauginti ar užvaldyti tavęs - priešingai! Parodykite mums, kas esate! Sąžiningumas ir atvirumas yra efektyvesni nei bendrosios frazės ar grojama dinamika.

Matematika fondas kursai

Matematika nebūtinai yra vienas iš populiariausių dalykų, o daugelis dalykų, atrodo, nesvarbūs kitiems žemesnio ir vidutinio lygio iššūkiams. Tačiau kai kurie pagrindiniai elementai yra svarbūs studijų laipsnio studijoms. Pradiniame kurse aptariami pagrindinio lygio ir vidurinio lygio pagrindinės žinios, taip pat viršutinio lygio temų ekonominiai pritaikymai.

Mes siūlome Jums matematikos kursus Hamburge ir Iserlohne.

Pateikite skaičiuoklę, rašymo bloką ir rašiklį. Dalyvių skaičius yra ne mažesnis kaip 10 ir yra 30 vietų. Mokestis yra 145 € už kursą.

Hamburgas:

Kursas vyks nuo kovo 4 d. Iki kovo 8 d. Nuo 9 iki 13:30 Hamburgo miesteliu.

Norėdami gauti daugiau informacijos, prašome susisiekti su studentais: serviceervice.hamburg@ue-germany.de elektroniniu paštu arba skambinti telefonu 040 181 399 2119.

Iserlohn:

Kursas vyksta nuo 2019 m. Rugsėjo 2 d. Iki rugsėjo 13 d., Nuo 9:00 iki 15:00 Campus Iserlohn.

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2019

Apie mokyklą

Private and state-accredited: The University of Applied Sciences Europe (UE) educates tomorrow's designers and decision-makers in the areas of business, sports, media & event and art & design. ... Skaityti daugiau

Private and state-accredited: The University of Applied Sciences Europe (UE) educates tomorrow's designers and decision-makers in the areas of business, sports, media & event and art & design. The students become part of an innovative and international network, representing more than 100 nations at the UE campuses in Berlin, Hamburg and Iserlohn. Skaityti mažiau
Berlynas , Iserlohn , Hamburgas + 2 Daugiau Mažiau