Bakalauro verslo

Bendroji informacija

3 locations available

Programos aprašymas

Bakalauras Verslo

GMIT Castlebar Su bendrabučiu


Ši programa gamina absolventų su išsamių žinių iš pagrindinių funkcinių sričių verslo ir organizacinio valdymo (įskaitant rinkodaros, finansų, operacijų, IVS ir personalo), ypatingą dėmesį skiriant mažosioms ir vidutinėms įmonėms (MVĮ) informacijos amžiuje. Studentai įgis analizės, taikomas technines ir asmeninių įgūdžių diapazoną ir bus pajėgi imtis dėl įvairių rinkinys jaunesniojo valdymo ir administravimo funkcijas įvairių organizacijų.

Programos moduliai


Programos moduliai gali būti tokie:

Statistika, Rinkodara, ryšiai, PC Programos, apskaita, Verslo matematika, Mikroekonomika, makroekonomika, Teisė, Vadyba, Verslo informacinės sistemos, socialiniai ir organizacinė psichologija, personalo vadyba, verslo tyrimai; Operacijų valdymas, smulkaus verslo vadyba, Vadybos informacinės sistemos, sprendimų priėmimo ir kiekybinė analizė, ir organizacinė elgsena.

Karjeros galimybės


Absolventai dirba pramonės ir prekybos įmonių buhalterinės apskaitos, finansinių paslaugų, rinkodaros ir kitų sričių. Arba jie gali tęsti savo akademines studijas pagyrimu laipsnis Lygmuo ir / ar priklausymo profesinei įstaigai. Absolventų su tinkamu patirties, gali progresuoti į vyresniosios vadovybės lygiu karjerą. Kiekvienas paskatinimas skiriamas studentams pradėti savo verslą.

Studentai taip pat gali turėti galimybę įgyti apdovanojimą turizmo.

Tolesnio studijų


Absolventai gali perduoti diplomas programas šio ar kitų institutų ir universitetų Airijoje ir kitur. Sąsajos su ES institutų atveria naujų įdomių galimybių tolesnei analizei.

Patekimo į rinką reikalavimai


Perdavimas (Įvertinimas D3 arba geresnė) per penkerius (5) baigimo pažymėjimą temomis, įskaitant matematikos ir anglų arba airių su 140 taškų.

Taip pat prieinama per accs režimu.

Paskutinį kartą atnaujinta Liep. 2016

Apie mokyklą

Galway-Mayo Institute of Technology (GMIT) is based at five locations in the west of Ireland. At the largest campus situated in Galway, we look out on the Atlantic Ocean and are reminded of Francis Ba ... Skaityti daugiau

Galway-Mayo Institute of Technology (GMIT) is based at five locations in the west of Ireland. At the largest campus situated in Galway, we look out on the Atlantic Ocean and are reminded of Francis Bacon's observation: "They are ill discoverers that think there is no land when they can see nothing but sea." As a centre of higher education, we are engaged above all else in discovery. We hope that you will join with us in the voyage of learning which, for all of us, now extends throughout our lives. Skaityti mažiau
Golvėjus , Westport , Golvėjus + 2 Daugiau Mažiau