Bakalauro verslo

Bendroji informacija

8 locations available

Programos aprašymas

Verslo bakalauras petnešos savo energiją ir aistrą sėkmę. Šis laipsnis suteikia jums žinias kurti karjerą kaip verslo specialistas. Nesvarbu, ar jūs norite užsiimti įmonių vaidmenį pasaulinėje įmonėje arba pradėti savo verslą, šis kursas suteiks jums įgūdžių tai daryti.

Verslo bakalauras prasideda keturias pagrindines vienetų Finansavimas įmonių, įmonių inovacijų ir rinkos, įmonių vadovavimo ir įmonių įstatymas. Šie vienetai suteikti jums verslo pagrindų žinias, kad bus už savo karjerą platforma ir išmokyti jus su akademinių įgūdžių, kurie bus pagrįsti savo sėkmės laipsnį.

Tada įsipareigoja keturias profesionalias vienetų. Profesinės vienetai yra, kur jūs pradėsite formuoti savo ateitį vienu iš trijų pagrindinių verslo srityse: Pinigai, rinkų arba valdymas. Mokantis pagrindinius verslo įgūdžius per jūsų pasirinktą ateities kontekste jums įgyti naujų įgūdžių ir padidinti savo galimybes įsidarbinti. Vienetai profesinėje branduolys bus išmokyti jus planuojate savo karjerą, naujoves ir analizuoti. Jūs taip pat galės tyrinėti ir taikyti savo įgūdžius ir žinias darbo vietoje mokymosi vieneto.

buvo sukurta dešimt pramone susiję specializacijų išmokyti jus su ekspertų įgūdžių visoje trijų įmonių ateities pinigų, rinkų ir vadybos. Pinigai specializacijų įtraukti apskaita, taikomoji Finansai, Ekonomika, bei turtas. Rinkose specializacijų yra svetingumo vadybos, tarptautinio verslo, marketingo ir sporto vadyba. Valdymo specializacijos yra žmogiškųjų išteklių valdymas ir vadyba.

Jums reikės lanksčiai kurti savo karjerą. Verslo bakalauras suteikia Jums lankstumo pasirinkti aštuonis vienetus iš bet kurios universitete. Tai reiškia, kad galite pasirinkti iš ne verslo vienetų įgyti gylio ir perspektyvos jūsų įmonė ateityje įvairovė; galite pasiimti specializaciją kitoje drausmės; arba galite užpildyti antrą specializaciją verslininkai.

Karjeros galimybės

Jūs absolventas iš šio laipsnio su iš verslo operacijų spektro supratimą ir kompetencijas, kurios leis jums veikti strategiškai ir savarankiškai pasirinktą karjerą.

Kursas siekia aprūpinti visus studentus su gerai suprasti pagrindinius verslo klausimais, kurią papildė aukšto lygio žinias, susijusią su konkretaus verslo disciplinos, kaip taikoma globalioje aplinkoje. Žiūrėti pagrindines programas karjeros konkrečios informacijos.

Nauja vietas 2017

Verslo bakalauras bus siūlomi naujos Parramatta City Campus, 169 Macquarie Street, Parramatta. Jūs studijuoti į Parramatta anketa klesti Centrinis verslo rajonas arti širdį pagrindinių transporto jungčių. Pasirinkti didžiųjų taip pat bus siūlomos naujos Sydney City Campus, Level 4, 255 Elizabeth Street, Sydney.

Priėmimas

Tinkamumas dėl priėmimo į Verslo bakalauras remiasi šiuos minimalius reikalavimus:

  • Metai 12 SAK (arba lygiavertis); ar papildyti Diplomas of Business Vakarų Sidnėjaus universitetas, kolegija; arba baigti atitinkamą profesinio mokymo apdovanojimą.
  • Tikėtina Žinios: Matematika ir bet kurie du vienetai anglų kalba. Studentai negali įrodyti pakankamą lygį pasiekimų matematikos reikės naudoti vieną iš pasirenkamųjų vienetų padidinti jų matematinius gabumus. Tai bus ne prailginti studijų laikotarpį.
  • Paraiškos iš Australijos ir Naujosios Zelandijos piliečiams ir turėtojų nuolatinių vizų gyventojas privalo būti pateikiami per Universitetai Priėmimo centro (UAC).
  • Pareiškėjai, kurie yra įsipareigoję studijas užsienyje gali tekti pateikti įrodymų, anglų kalbos mokėjimą. Vietinių ir tarptautinių pareiškėjams, kurie kreipiasi per Universitetai Priėmimo centro (UAC) rasite informaciją apie minimalius anglų kalbos reikalavimus ir priimtiną įrodymą dėl UAC svetainėje. Vietos pareiškėjai kreipiasi tiesiogiai į universitetą, taip pat turėtų naudoti pateiktą informaciją apie UAC svetainėje informaciją.

UAC

  • Tarptautinė pareiškėjams turi būti tiesiogiai taikomi Vakarų Sidnėjus universiteto per Vakarų Sidnėjus universiteto Tarptautinio biuro.
  • Tarptautiniai studentai kreipiasi į Vakarų Sidnėjaus universiteto Western Sydney University International rasite informaciją apie minimalius anglų kalbos reikalavimus ir priimtiną įrodymą dėl Vakarų Sidnėjus universiteto Tarptautinio svetainėje.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Modern, people-friendly hubs of activity. That sums up our distinctive campuses located across Western Sydney. Whether you prefer the ultra-modern and hi-tech or the beautiful, pastoral and serene, yo ... Skaityti daugiau

Modern, people-friendly hubs of activity. That sums up our distinctive campuses located across Western Sydney. Whether you prefer the ultra-modern and hi-tech or the beautiful, pastoral and serene, you are sure to find a campus where you feel at home. Dynamic, exciting and culturally diverse, our campuses are also friendly and inviting, with room to think, room to breathe and room to be yourself. Skaityti mažiau
Sidnėjus , Bankstaunas , Campbelltown , Gundermanas , Blacktown , Rydalmere , Penritas , Sidnėjus + 7 Daugiau Mažiau