Bakalauro viešbutyje ir maitinimo valdymo (pagyrimu)

Bendroji informacija

3 locations available

Programos aprašymas

Dailės bakalauras viešbučių ir viešojo maitinimo valdymo (pagyrimu)

GMIT Golvėjus apgyvendinimu

Jūs turėsite galimybę derinti mokymo poziciją svetingumo ir turizmo pramonei aukštesnįjį išsilavinimą ir sutelkti savo ankstyvus tyrimus maisto gamybos ir restorano paslaugas. Šie praktiniai sritys bus derinamas vėliau su verslu susijusių dalykų suteikia jums geriausią iš abiejų pasaulių.

Tai galiausiai sukelti gerą Level 7 verslo laipsnį ir puikias praktines kompetencijas.

Programos moduliai


Modulių skaičius yra padengtas apie šią programą, įskaitant maisto studijų, praktiniai ir teoriniai, svetingumą studijos (Front Office sistemos, maisto ir gėrimų sistemos); Svetingumo vadyba; Finansų valdymas; teisė; Vadybos studijų (vadyba, rinkodara); Žmogiškųjų išteklių valdymas; Vadybos mokslo (Statistika, informacinės technologijos); Aplinkos studijos (ekonomika, turizmas) ir planinė pasirinkimas turizmui ar Tarptautinės kalbos iš prancūzų, vokiečių ir ispanų kalbomis.

Dėl kurso metu aukšto lygio darbo vietą pramonėje, absolventai dažnai užima vadovaujančias postus pirmaujančių svetingumo ir turizmo organizacijoje tiek Airijoje, tiek užsienyje.

Taikymas


Atskiras paraiškos forma yra būtinas šiai programai ir yra prieinama paprašius Priėmimo tarnybai. Paraiškos bus priimamos iki balandžio 30 d ir pareiškėjai bus pakviesti į pokalbį gegužės mėn. Visi pareiškėjai turės šešis mėnesius atitinkamos pramonės patirtį minimumą bet kokiu lygiu ir dirbti į svetingumo ar turizmo turtą. Pareiškėjai neveikia pramonėje, tačiau įrodė patirtis gali būti taikomas ir bus svarstomi.

Stažuočių / Programos trukmė


Programa prasideda rugsėjo mėnesį ir yra padalintas į keturis blokus koleginių studijų ir pramonės vieta plitimo per trejus metus.

Kolegijoje pagrindu blokai yra tokie:

1 langelis: rugsėjo iki gruodžio per vienerius metus po trisdešimt savaičių stažuotė į Airijos viešbutyje.

2 langelis: rugsėjo iki gruodžio antraisiais metais po trisdešimt savaitę darbo vietą tarptautinėje aplinkoje. Europos studentai paseks šį vietą tarptautiniame turto už jų gimtojoje šalyje. Ne ES studentai užpildyti šią mokymo laikotarpį Airijos turtą.

3 langelis: rugsėjo iki gruodžio, po 4 langelyje, sausio iki gegužės.

Talpinimo 1 langelyje turėtų būti su turto studentas yra susijusi su, jei studentas neturi tokio turto jie gali dirbti su NUORODOS biuro konsultacijos, patarimai ir parama, siekiant padėti užsitikrinti šį darbą, tačiau studentas yra atsakingas tik pasiekti šį tikslą , Antroji vieta vyks tarptautinėje aplinkoje ir turi būti organizuota kartu su NUORODOS biure. Studentai aktyviai dirbti, kad rasti tinkamą vietą, kuri geriausiai atitinka jų akademinių ir mokymosi poreikius. Kiekvienas vieta yra akredituota programos elementas, jeigu jis nėra baigtas studentas negalės pereiti į kitą lygį tyrimas.

Tarptautiniai Nuorodos


Mokykla turi plačius tarptautinius ryšius su viešbučių, turizmo organizacijų ir švietimo organizacijų. Be to, mokykla yra aktyvi įvairių viešbutis mokyklų asociacijų, įskaitant Europos Viešbučių ir turizmo mokyklų asociacijos (AEHT) ir Tarybai viešbutis, restoranas ir institucinio švietimo (CHRIE).

Pripažinimas ir profesinių įstaigų,


Absolventai yra priimamas kaip visateisiai nariai Airijos Hospitality instituto ir gauti visą atleisti nuo egzamino reikalavimams viešbutis, maitinimas ir institucijų vadybos asociacijos (JK), buvo priimtas į licenciato narys laipsnio. Perėjimas į visateisės narystės įmanoma baigus tam tikrą laikotarpį darbo pramonėje.

Papildomos Patekimo į rinką reikalavimai

  • Vienerius metus anketa visu etatu patirtį minimalus, po baigimo pažymėjimą, viešbučių ir turizmo pramone.

  • Prireikus raštiškas patvirtinimas iš gerbiamų svetingumo ir turizmo įsteigti, kad studentas bus suteikta valdymo stažuotojų pozicijas dėl pirmojo bloko darbo vietą. Šis laiškas turi kelti rimtą įmonę į įmonę priimti kandidatą kaip stažuotojas. Kandidatai yra patariama nepateikti laiškus, kurie buvo gauti tik įvykdyti šį įrašas reikalavimas, nes jų pažanga programos gali neleisti tikros praktikanto poziciją nėra.

Tolesnio studijų


Studentai, gaunantys šį apdovanojimą gali būti priimami į galutinį metų BA (apdovanojimai) viešbutyje ir maitinimo valdymas šioje institutas.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Galway-Mayo Institute of Technology (GMIT) is based at five locations in the west of Ireland. At the largest campus situated in Galway, we look out on the Atlantic Ocean and are reminded of Francis Ba ... Skaityti daugiau

Galway-Mayo Institute of Technology (GMIT) is based at five locations in the west of Ireland. At the largest campus situated in Galway, we look out on the Atlantic Ocean and are reminded of Francis Bacon's observation: "They are ill discoverers that think there is no land when they can see nothing but sea." As a centre of higher education, we are engaged above all else in discovery. We hope that you will join with us in the voyage of learning which, for all of us, now extends throughout our lives. Skaityti mažiau
Golvėjus , Westport , Golvėjus + 2 Daugiau Mažiau