bakalauro Yokohama kūrybinių miesto studijos (yccs)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

YOKOHAMA kūrybinių Miestas studijos (YCCS) programa
Bakalauro studijų programos (Mokoma anglų kalba)

Naujas BA programa dėstoma anglų kalba, pradedant spalis 2013

Programos metmenys

Jokohamos nacionalinis universitetas (YNU) siekiama drąsus, pasaulinio lygio studentus novatorišką pirmąjį kohortos jo Yokohama Creative-City studijų (YCCS) programa. YCCS programa pasiūlys naujoviškų tarpdisciplininių urbanistika mokyti jaunų lyderių ir pasaulio specialistus. Klases bus dėstoma anglų kalba, tačiau studentai taip pat mokosi japonų kalbą intensyviai studijų metu.

Studentai galės studijuoti šiuos tris (3) didžiųjų:

Miesto kultūros kūrimas

Programa siekiama ateities lyderius su daugiakultūrėje perspektyvos ir turtingas meno jautrumo kurie įvaldyti sritis literatūros, kino, garso ir žiniasklaidos įvairovė, sukurti pažangiausius šiuolaikinio meno, medijų menas, pop kultūros, ir sukurti miestus gyvensime dabar ir ateityje.

Miesto Socialinis valdymas

Programa siekiama ateities lyderių lankstumo ir kitų kultūrų dėkingi, taip pat kaip istorinio palikimo, kurie siekia sistemingą supratimą apie mūsų pasaulio šiuolaikinėje visuomenėje ir kurie siekia išspręsti įvairias miestų problemoms spręsti ekonominės veiklos ir valdymo supratimą, ir multi kultūrų įvairovės.

Urban Creative technologijos

Programa siekiama būsimus lyderius, kurie bus siekiama sukurti išsamų supratimą apie urbanizacijos klausimus, ir kaip mūsų gamtos ir gyvenimo aplinka keičiasi, ir kurie siekia taikyti aukšto lygio informacijos ir kompiuterinių technologijų įgūdžius į sugyvenamas ir tvarų miestų planavimą ir kurti sprendimai kliūčių per dizaino, pavyzdžiui, miesto infrastruktūra, kuri sumažina ir stichinių nelaimių padarinius.

Teisė Application

Pareiškėjai turi būti pilietybę, išskyrus japonų. Be to, pareiškėjai turi atitikti arba pagrindinės sąlygos (1) arba (2) ir turi atitikti abi taikymo sąlygos (1) ir (2).

II-1 (pagrindinės sąlygos)

(1) Turi būti baigę 12 metų mokymo programą į švietimo įstaigoje užsienyje, tikimasi užbaigti tokią mokymo programą, iki rugsėjo 30 d 2014 arba jau baigtas lygiavertis ugdymo programą paskirtas švietimo ir mokslo ministro, kultūros, sporto, mokslo ir technologijų arba

(2) Turi būti bent 18 metų rugsėjo 30 d 2014 turi

) įgijo tarptautinio bakalaureato kvalifikaciją apdovanotas Tarptautinio bakalaureato organizacijos, arba

b) turi Abitur pripažino Vokietijos Federacinės Respublikos;

c) turėti bakalauro pripažintas Prancūzijos Respublikos arba planuoja įsigyti vieną iš minėtų kvalifikacijos rugsėjo 30 d 2014 metų.

II-2 (Naudojimo sąlygos)

Pareiškėjai taip pat turi būti:

(1) teisę likti Japonijoje pagal Japonijos imigracijos kontrolės ir pabėgėlių pripažinimo veiksmas, į kategorijas, suteikiančio teisę siekti aukštojo mokslo Japonijoje, kai jie pradeda savo tyrimą pagal šią programą, ir

(2) galime pagaminti vieną iš toliau išvardytų oficialių dokumentų įrodyti savo anglų kalbos mokėjimą.

) TOEFL iBT balas 80 (CBT 213 / PBT 550) ar didesnis;

b) IELTS Bendra Band balas 6.0 arba daugiau;

c) Tarptautinio bakalaureato (anglų kalba: Standartinė arba aukšto lygio);

d) Malaizijos universiteto anglų kalbos testas (MUET) Įvertinimas C arba aukštesnė;

e) valstybinio anglų kalbos testas sistema 5 klasė (Liaudies Respublika Kinija), arba

f) dokumentas, rodantis, kad pareiškėjo nuolat mokosi anglų elementarių, vidutinio ir aukštojo mokslo kursus, nė vienos šešerių metų laikotarpiui, arba ketverius metus, jei taip
Galutinį pažymį metais.

g) dokumentas, rodantis, kad pareiškėjo mokėti anglų kalbą yra lygiavertė ar didesnė už standartų nurodyta pirmiau punktuose nuo A iki F)). (Prašome pasikonsultuoti su daugiau informacijos, prieš pateikdami paraišką.)

Pastabos:
Net jei pareiškėjas nėra Japonijos pilietis, jis ar ji nėra tinkama taikyti, jei jis ar ji baigė ir nesitikima, kad pereiti iš aukštosios mokyklos, vidurinės mokyklos ar kitos švietimo įstaigų Japonijoje su akreditacijos remiasi Japonijos švietimo programą .

Paskutinį kartą atnaujinta Lapk. 2013

Apie mokyklą

YNU Traukiniai Jaunimas veikti pasauliniu lygiu, prisidėti prie visuomenės ir praktiška. Yokohama nacionalinis universitetas yra savo 137-metų nuo jo pradžios - pamatų Pedagogų mokymo centras - ir yra ... Skaityti daugiau

YNU Traukiniai Jaunimas veikti pasauliniu lygiu, prisidėti prie visuomenės ir praktiška. Yokohama nacionalinis universitetas yra savo 137-metų nuo jo pradžios - pamatų Pedagogų mokymo centras - ir yra 62-ojoje metus tapusi nacionalinis universitetas įsikūrusi Yokohama, Kanagawa prefektūra. Per šį laikotarpį, o išgyvena stichines nelaimes ir besikeičiančiais laikais, YNU liko vadovauti mušimas asmenis įrengta praktinių žinių ir įgūdžių, kad būtų sėkmingai gyventi visuomenėje. Be mokslinių tyrimų, YNU paskelbė daug išvadų, kad yra pripažinta visame pasaulyje, ne tik Japonijos kultūros ir pramonės ribų. Daugelis studentų atsidėjo studijuoti YNU, jų akys nustatyti į ateitį, slėpimas išdidus ambicijas. Fakultete ir darbuotojai, taip pat, yra tiesiai atsistojo visuomenės didelių lūkesčių ir pasitikėjimo, suprantama nacionalinio universiteto atsakomybę ir įvykdyti tuos įsipareigojimus. Nacionalinės universitetai tradiciškai patenkino už save daug prisideda prie visuomenės, kaip aukštojo mokslo įstaigų, kuriant naujas vertybes, atspindinčias kartus misiją. Mes labai didžiuojamės, kad ši misija ėmėsi giliai šaknis ne YNU kaip dalis mūsų mokyklos kultūrą ir idealus. Šiandien, kultūra, mokslas ir ekonomika veikti pasauliniu mastu, o aplinka vyksta posūkis. Be žinių visuomenės 21-ojo amžiaus, YNU bus išsiveržti į priekį su "perduoti žinias" gaminant praktinius asmenis, kurie gali būti sėkminga dėl pasaulinėje arenoje, o "tolesniam žinių" per pažangiausius ir pasaulio mokslinių tyrimų projektus, kurie abu atliekami prižiūrint būdamas ". Tarptautinis centru praktinio stipendiją" Kaip dalis šių pastangų reklama, dvi naujos akademinių organizacijų buvo pridėta 2011: Inžinerinės mokslo ir Graduate School of Urban inovacijų mokykla. YNU įsipareigojimas žmonijos ir visuomenės gerove bus toliau, per drąsių, kooperatinių iniciatyvas su vietos bendruomenėmis ir išplėtė veiklą užsienyje. Yokohama nacionalinis universitetas palaiko keturis ramsčius yra Active, Novatoriškas, Atviras ir visuotinė, kaip pagrindinių universitetinių vertybes ir įsipareigojusi dirbti sunkiau ir toliau dėti laimėjimų mokslinių tyrimų atlikti savo įžadą būti universitetą, kuris veikia visame pasaulyje ir prisideda prie visuomenės. Skaityti mažiau