Read the Official Description

Mes bendradarbiaujanti bendruomenė, kurioje studentai ir dėstytojai intelektualiai ir kūrybiškai iššūkį tarpusavyje.

Anglų studentai "Hope" gilinasi į bet kokios rūšies literatūrą ir mokosi tobulinti savo rašybą su amato meistrais. Per savo kompoziciją, kūrybinio rašymo ir literatūros pamokas mūsų studentai tampa meniškesni savo stiliumi ir žinių apie savo kūrybiškumą.

Mažos klasės ir "vienas su vienu" bendradarbiavimas skatina aplinką, kuri reikalauja ir skatina. Mes siūlome platų unikalių kursų, kuriuos dėsto profesoriai, kurie mėgsta ką daro ir džiaugiasi savo intelektualiais, dvasiniais ir socialiniais klausimais, dėstytojais. Mūsų departamento dalis yra daug daugiau nei laikas, praleistas klasėje ir individualiuose kursuose.

Departamentas yra skirtas suteikti savo studentams daugybę galimybių papildyti savo mokymąsi ir įsitraukti į jį. Nuo universiteto veiklos ir svečių, norinčių dalyvauti savanorių veikloje, labai mėgstamų seminarų ir studentų fakulteto bendradarbiavimo, Anglijos studentai "Vilties" aktyviai įsitraukia į praktinę patirtį ir nepamirštamas prisiminimus. Kiekviena studento patirtis programoje yra savita, pritaikyta jo ar jos interesams ir aistruoliams. Mes dirbame kartu ir palaikome vieni kitus.

Laipsnių programos

Trys atskiros anglų specialybės leidžia studentams sutelkti savo studijas į literatūrą, kūrybinį rašymą ar pasiruošimą antrinei ed.

Anglų kalbos pagrindinės poros puikiai tinka bet kurioms kitoms studijų sritims. Gebėjimas aiškiai bendrauti raštu žodžiu yra būtinas visoms profesijoms ir profesijoms.

Majorai

 • Anglų kalba, daugiausia dėmesio skiriant literatūrai
 • Anglų kalba, akcentuojant kūrybinį rašymą
 • Anglų kalbos mokymas antrinis
 • Nepilnamečiai
 • Anglų
 • Rašymas
 • Anglų kalbos mokymas antrinis

Kodėl mokytis anglų kalbos?

Literatūra leidžia skaitytojams vaizduotinai įeiti ir dalintis kitų žmonių istorijomis, jausmais ir patirtimi. Su grožine ir galia ji pristato daugiametes žmonių situacijas ir problemas - identiteto, tikslo, santykių ir prasmės problemas.

Kūrybinio rašymo tyrimas leidžia mokiniams žiūrėti raštu kaip pasaulio matymo ir atkūrimo procesą. Tai padeda mokytis vertinti ir išreikšti savo istorijas, apmąstyti savo gyvenimą ir įsitikinti, kad jie naudoja žodžius.

Mūsų mokymo programa siekia patenkinti visų studentų, siekiančių plačių liberaliojo švietimo tikslų, poreikius - ne tik specializuotus anglų kalbos kursus. Studentai, kurie studijuoja literatūrą ir raštu, augs savo sugebėjimu skaityti, mąstyti ir išreikšti save logiškai, nuosekliai ir vaizduotėje.

Kursai

Mes siūlome platų unikalią klasę, kurią dėsto profesoriai, kurie mėgsta tai, ką jie daro, ir džiaugiasi savo intelektualiais, dvasiniais ir socialiniais mokslais.

Studentai turi didelę laisvę tokia tvarka, kokia jie vykdo savo anglų kalbos kursus. Tačiau nepamirškite kelių bendrų principų, kurie padės jums kuo geriau išnaudoti savo išsilavinimą "Hope":

 • Anksčiau naudokite ENGL 248 ir / arba 253. Tai pagrindiniai kursai mūsų mokymo programoje.
 • Anglų kalba 113 arba lygiavertė reikšmė yra būtina sąlyga visiems kitiems rašymo kursams.
 • Studentai, apsvarstę anglų kalbos magistro laipsnį, turėtų konsultuotis su departamento pirmininku ar kitu fakulteto nariu skyriuje, prieš pradėdami užsiimti aukštesnio lygio anglų kalbos kursais, kad galėtumėte padėti išspręsti tinkamiausius kursus.
 • Studentai, rengiantys karjeros pradinėje ir vidurinėje mokykloje, turės pasikonsultuoti su švietimo departamentu, norėdami išsamiai išaiškinti pagrindinius mokytojų sertifikavimo reikalavimus.

Pabaigus studijas

Mūsų studentai siekia kurti karjerą leidyboje ir rinkodaroje, užsidirbti aukštųjų laipsnių daugelyje sričių ir tarnauti kaip mokytojai ir pedagogai visoje šalyje.

Anglų didžiųjų galimybės yra neribotos. Kritinio mąstymo ir problemų sprendimo įgūdžiai, kuriuos mokiniai mokosi per mūsų studijų programą, yra sėkmės bet kurioje darbo rinkoje pagrindas. Glaudus skaitymas, tikslus rašymas ir gebėjimas klausytis gero vadovų absolventų į patenkinti karjeros ir puikus studijų programas.

Program taught in:
Anglų

See 18 more programs offered by Hope College »

Last updated July 2, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
4 valandos
Dieninės
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline