Read the Official Description

Eiti į pozityvią reakciją

Turėdami chemijos ar biochemijos laipsnį iš mūsų Amerikos chemijos draugijos akredituoto padalinio, galėtumėte dirbti su vėžio gydymu; stebėti ozono sluoksnį, kuris apsaugo mus nuo saulės; pažangių energijos sprendimų (ty baterijų technologijos arba saulės kolektorių) tyrimas; naujų tekstilės gaminių, kosmetikos ir farmacijos produktų kūrimas; arba spręsti vandens taršos problemas.

Mūsų programa apjungia griežtus mokslininkus su didelėmis mokslinių tyrimų ir darbo galimybėmis laboratorijoje. Jūs gausite tvirtą pagrindą matematikos ir fizikos mokslams, kurdami savo kritinio mąstymo, problemų sprendimo, komandinio darbo ir vadovavimo įgūdžius. Šių įgūdžių paklausa šiandieninėje darbo rinkoje.

Didžiosios institucijos tiesiog negali suteikti individualaus dėmesio, kurį rasite čia. Net kaip naujokas, jūs turėsite galimybę dirbti laboratorijoje, dirbdami su tikrais profesoriais - ne absolventų padėjėjais ar laboratorijos instruktoriais. Per savo ketverius metus turėsite galimybę kurti ir atlikti savo eksperimentus, dirbti su nepriklausomais projektais, padėti dėstytojams finansuoti mokslinius tyrimus, pristatyti savo tyrimus regioninėse ir (arba) nacionalinėse konferencijose ir galbūt net bendraautorius tarptautinio chemijos žurnalo straipsnis. Jums suteiktos galimybės yra tikrai neįtikėtinos!

Čia jūs neteksite minios. Būsite elito chemijos / biochemijos studentas - mūsų šeimos dalis. Jums patiks mažos klasės ir nuostabios draugystės. Mūsų specialūs dėstytojai jus pažins. Jie padės jums savo kursinių darbų, mokslinių tyrimų, stažuočių, kooperatyvų ir antrosios pakopos studijų ar karjeros renginių metu. Jie taps asmeniškai investuoti į jūsų sėkmę - kolegijoje ir už jos ribų.

Baigus baigti, būsite pasirengę atlikti svarbius mokslinius duomenis. Jūs būsite ginkluoti žiniomis, praktine patirtimi ir kritinio mąstymo įgūdžiais, reikalingais sėkmei - nesvarbu, kur jūs vedate kelią.107037_13.jpg

SUSIJUSIOS GALIMYBĖS

MOKSLINIAI TYRIMAI KONTROLIUOJAMI CENTRĄ

Devyniasdešimt penki procentai mūsų chemijos / biochemijos studentų dirba kartu su ONU profesoriais svarbiuose mokslinių tyrimų projektuose. Šių projektų finansavimas gaunamas iš įvairių šaltinių, įskaitant Nacionalinį mokslo fondą, Ohajo jūros dotaciją, JAV geologijos tarnybą, Amerikos chemijos draugiją ir, žinoma, ONU .

GAUTI ĮTRAUKTI

Prisijunkite prie profesionalios organizacijos ir sužinosite apie savo srities galimybes ir susitikite su naujais žmonėmis. Pavyzdžiui, ONU Amerikos chemijos draugijos skyriaus studentai planuoja socialinius susirinkimus, rėmė svečius ir dalyvauja karjeros mugėse. Be to, departamentas taip pat remia „Gamma Sigma Epsilon“ chemijos garbės skyrių, kuris padeda skatinti akademinę kompetenciją ir bakalauro mokslinių tyrimų stipendiją chemijoje. Dalyvaujant šioms organizacijoms, galite sukurti profesionalų kolegų tinklą.

MOKYTOJAI NAMUOSE

Kiekvienais metais į universitetą pritraukiame žinomus mokslo mokslininkus, kad jie dalintųsi savo atradimais ir kelionėmis su studentais. Pavyzdžiui, „Kritzler“ chemijos dėstymas kiekvienais metais atneša išskirtinius chemikus į universitetą, kad pristatytų svarbius naujus pokyčius savo srityje. Gausite galimybę susitikti ir bendrauti su kiekvienu garsiakalbiu.107033_4.jpg

Mąstykite sėkme

ALLISON WILLIAMSON BS SU MAŽIAU CHEMIJA “13

„VIENAS VIENAS VIENAS ATSIŽVELGIANT ĮGYVENDINIMO PRIEMONES, KURIUOS TURI BŪTI ATSIŽVELGIANT Į JŪSĄ, JEI MOKYTI JŪSŲ DARBĄ IR IŠTEKLIAI, KURIUOS DARBAS PRADŽIA. Keli žmonės gali pasakyti, kad aš galiu su visišku nuoširdumu. NESKLAUSYTI MANO ONU PROFESORIUS, KURIUOS ATSIŽVELGDAMOS Į KURIĄ PARENGTAS, KAD JŪSŲ PARENGTOS DARBUOTOJE. JŲ DĖL ŽINIŲ, KLAUSIMŲ IR PRAKTIKOS ĮGŪDŽIŲ, KAIP DARBO VEIKSMINGI IR SAUGIEME LAB. “

Vidurinėje mokykloje Allison Williamson pasižymėjo chemija. Jos dėdė, vėžio tyrimų biochemikas, parodė, kad mokslas turi potencialą gerinti gyvenimo kokybę. Allisonas nusprendė padaryti chemiją savo karjeros keliu. ONU , ji tapo steigėja chemijos garbės Gama Sigma Epsilon. Ji taip pat aktyviai dalyvavo Amerikos chemijos draugijos (SMACS) studentų narių ONU skyriuje. Ši grupė suteikė jai įdomias galimybes, pavyzdžiui, visą periodišką moliūgų stalą ir ledų gamybą skystu azotu. SMACS taip pat finansavo savo dalyvavimą Amerikos chemijos draugijos nacionalinėje konferencijoje, kurioje ji pristatė tyrimus. Šiandien „Allison“ yra „Lubrizol Corporation“ tyrinėtojas „Wickliffe“, Ohajo valstijoje. Ji keliauja nacionaliniu ir tarptautiniu mastu į įmonės gamyklas, kur trikdo problemas ir teikia paramą.107032_3.jpg

REZULTATAI IR KURSAI

SPRENDIMAI

 • Per pastaruosius penkerius metus vidutiniškai 95 proc. Mūsų chemijos ir biochemijos didžiųjų darbuotojų buvo dirbę visą darbo dieną arba įstoję į profesinę ar aukštąją mokyklą per šešis mėnesius nuo baigimo.
 • Mūsų chemijos studentai nuosekliai gauna įspūdingas stažuotes ir mokslinių tyrimų patirtį, skirtą bakalauro (REU) pozicijoms vasarą.
 • Mūsų absolventai priimami į aukštųjų mokyklų, įskaitant Cincinnati medicinos mokyklos universitetą, Kornelio universitetą, MIT, Čikagos universitetą, Šiaurės vakarų universitetą, Kalifornijos Berkelio universitetą, Ohajo valstijos universitetą (dantų ir optometrijos programas), Mičiganas Valstybinis universitetas ir Yale universitetas.

KURSAI

Jūs galite uždirbti bakalauro laipsnį biochemijos ar chemijos srityje su pasirinktine ACS akredituota koncentracija arba chemijos bakalauro laipsniu. Be to, jūs galite būti ikimokyklinis studentas, turintis bet kurį iš šių laipsnių, arba galite mokytojams licencijuoti chemiją.

Štai keletas kursų, kuriuos galite atlikti kaip chemijos ar biochemijos pagrindinius dalykus:

 • Organinė chemija
 • Fizinė chemija
 • Vaistinė chemija
 • Analitinė chemija
 • Neorganinė chemija
 • Polimerų chemija
 • Organinė sintezė
 • Biochemija
Program taught in:
Anglų

See 7 more programs offered by Ohio Northern University »

Last updated December 24, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline

Rugs 2019