Bakalauro elektrotechnika

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Būdami TJ Smullo inžinerijos kolegijos elektrotechnikos magistru, šioje srityje įgysite tvirtą pagrindą. Jūs kursite elektronikos, valdymo sistemų, mikroprocesorių ir elektros energijos kursus. Jei jus domina tam tikra sritis, pavyzdžiui, ryšiai, maitinimo sistemos ar pažangi elektronika, galite pasirinkti iš daugybės pasirenkamųjų aukštesnio lygio kursų šiose srityse.

Mūsų akademinė programa yra griežta. Tikėtis, kad sunkiai dirbsi ir būsi iššūkis. Tačiau mes siūlome palaikančią ir bendradarbiaujančią aplinką. Jūsų dėstytojai ir kolegos studentai taps jūsų draugais ir šeima. Turėsite galimybę užmegzti ryšį su ONU absolventais, kurie padės jums pasisekti ir atvers duris jums.

Baigę studijas būsite pasirengę viskam, ko tikisi ateitis, nesvarbu, ar tai suprojektuos naujos kartos išmanųjį telefoną, valdys didžiosios energetikos korporacijos projektus, sukurs robotų sistemas ar net atidarys savo įmonę!

107035_10.jpg

Galinga pele A-labirintai

Pelė, labirintas, lenktynės į centrą. „Micromouse“ konkurse, kurį remia Elektros ir elektronikos inžinierių institutas (IEEE), studentai kuria, konstruoja ir programuoja autonominę robotą pelę, kad galėtų konkuruoti su kitomis pelėmis, kad per mažiausiai laiko rastų labirintą. Konkursas kartą per metus laikomas ONU komandoje prieš komandas iš kitų inžinerinių mokyklų visame regione. Jei įdomu, Polar Bears paprastai užima vieną iš geriausių konkurso apdovanojimų.

Didžiausia mokymosi aplinka

Džiaugiamės, kad šį rudenį atidarėme visiškai naują James Lehr Kennedy inžinerijos pastatą. 105 000 kvadratinių pėdų ploto objektas gali sutalpinti 600 studentų. Į jį įeina daugiau nei 10 000 kvadratinių pėdų didelio masto projektas ir dizaino erdvė „capstone“ projektams, konkurencingiems projektavimo projektams ir kitoms tiesioginėms pramonės įmonėms. Be to, tai suteikia lanksčią erdvę, kurią galima pritaikyti įvairiems projektams, ir joje yra daugiau nei 2000 kvadratinių pėdų tyrimų laboratorijoms, kurios gali egzistuoti pačios arba gali būti sujungtos į didesnes erdves didesniems projektams.

Gaukite didelę įtaką pradedantiesiems

Mes galime pasigirti 100 procentų studentų įdarbinimo galimybėmis, kurios pradedamos įsidarbinti antruoju jaunųjų metų semestru ir tęsiasi vienerius metus. Mūsų kompiuterių inžinerijos studentai bendradarbiauja tokiose žinomose kompanijose kaip „RoviSys“, „Battelle“, IBM, „Timken“, „Rockwell Automation“, „Wright-Patterson“ oro pajėgų bazė ir „Cooper Tyre“.

107036_9.jpg

Mokymosi rezultatai

Programos mokymo tikslai: Elektros inžinerijos programos absolventai turėtų įgyti šiuos požymius:

 • Sėkmė pasirinktoje karjeroje.
 • Įsitraukimas į nuolatinį profesinį tobulėjimą.
 • Veiksmingumas bendraujant tiek su elektrotechnikos įmonėmis, tiek išorėje.
 • Polinkis praktikuoti profesines, etines ir moralines elektros inžinierių pareigas.
 • Pasirengimas priimti sudėtingas užduotis ir atsakomybę.

Studentų rezultatai: Iki universiteto baigimo elektrotechnikos srities studentai turės:

 • Gebėjimas nustatyti, suformuluoti ir išspręsti sudėtingas inžinerijos problemas taikant inžinerijos, gamtos mokslų ir matematikos principus
 • Gebėjimas pritaikyti inžinerinį projektą, kad būtų galima priimti sprendimus, tenkinančius nurodytus poreikius atsižvelgiant į visuomenės sveikatą, saugą ir gerovę, taip pat į globalius, kultūrinius, socialinius, aplinkos ir ekonominius veiksnius.
 • Gebėjimas veiksmingai bendrauti su daugybe auditorijų
 • Gebėjimas pripažinti etines ir profesines pareigas inžinerinėse situacijose ir priimti pagrįstus sprendimus, kuriuose turi būti atsižvelgiama į inžinerinių sprendimų poveikį globaliame, ekonominiame, aplinkos ir visuomenės kontekstuose.
 • Gebėjimas efektyviai veikti komandoje, kurios nariai kartu teikia lyderystę, sukuria bendradarbiaujančią ir įtraukiančią aplinką, nustato tikslus, planuoja užduotis ir siekia tikslų
 • Gebėjimas kurti ir atlikti tinkamus eksperimentus, analizuoti ir interpretuoti duomenis bei naudoti inžinerinius sprendimus išvadoms daryti
 • Gebėjimas įgyti ir pritaikyti naujas žinias prireikus, naudojant tinkamas mokymosi strategijas.

Akreditacija: Elektros inžinerijos bakalauro laipsnis yra akredituotas ABET inžinerijos akreditacijos komisijos.

107024_106846_12.jpg

Studentų organizacijos

Inžinerijos kolegijoje turime įvairių aktyvių ir apdovanojimus pelniusių studentų organizacijų. Dalyvaudami vienoje ar keliose iš šių grupių, turėsite galimybę užmegzti ryšius, būti lyderiu, susirasti draugų visą gyvenimą, įgyti žinių apie pasirinktą profesiją, savanoriauti, keliauti į regionines ir nacionalines konferencijas ir dar daugiau.

Jungtinė inžinerijos taryba (JEC)

Ši grupė atstovauja Inžinerijos kolegijos studijų įstaigai. Nariai glaudžiai bendradarbiauja su inžinerijos kolegijos dekanu, fakultetu ir mūsų studentų organizacijomis. Jos tikslas - ugdyti glaudesnį visų grupių bendradarbiavimą ir bendravimą.

Elektros ir elektronikos inžinerijos institutas (IEEE)

Ši tarptautinė ne pelno siekianti profesinė organizacija yra skirta tobulinti technologijas ir mokytis, susijusius su elektra. IEEE kiekvienais metais rengia „Micromouse“ varžybas.

„Polar“ robotikos klubas

Ši studentų grupė kuria ir stato daugybę robotų futbolo žaidėjų (krepšininkų krepšininkai, centrai, linininkai, bėgantys atramai, platūs imtuvai ir futbolininkas), kad galėtų konkuruoti kasmetinėse robotikos futbolo varžybose su Notre Dame universiteto bakalauro studijų studentais.

Šiaurės Ohajo (ION) novatoriai

Ši nauja grupė skirta novatoriškiems studentams, besidomintiems fizine erdve ir dizainu. Grupės tikslas - pagerinti fizinę aplinką, kurioje studentai mokosi universiteto mieste.

Moterų inžinierių draugija (SWE)

Šioje profesinėje organizacijoje gali dalyvauti inžinieriai vyrai ir moterys, kurie siekia informuoti apie daugiau inžinierių moterų ir paskatinti jaunas moteris apsvarstyti galimybę tobulėti inžinerijos srityje. ONU skyriuje teikiama parama jos studentėms studentams ir organizuojama socialinė veikla.

Tau Beta Pi

Ši nacionalinė garbės inžinierių asociacija skirta jaunesniojo amžiaus žmonėms, kurių vidurinė klasė yra 12,5 proc., Ir senjorams, kuriems priklauso viršutiniai 20 proc. Klasės.

Phi Sigma Rho

Ši grupė yra socialinė sororitacija moterims inžinerijos ar inžinerijos technologijų srityse. Seserys ugdo aukščiausią asmenybės vientisumo standartą, siekia akademinės kompetencijos ir užmezga draugystę, trunkančią visą gyvenimą.

Teta Tau

Theta Tau yra seniausia, didžiausia ir svarbiausia inžinierių brolija. ONU skyrius padeda nariams išsiugdyti ir išlaikyti aukštą profesionalumo lygį, užmezgant ilgalaikes draugystes. Visi inžinieriai didieji yra skatinami prisijungti.

Mokymo planas

Jums reikės 128 kredito valandų, kad uždirbtumėte savo bakalauro laipsnį elektrotechnikoje (BSEE). Mes skatiname jus naudoti savo pasirenkamas valandas, kad pasiektumėte savo pasirinktą nepilnamečiui arba koncentracijai į pažangiąją energiją ar robotiką, kuri atitiktų jūsų interesus ir aistras.

107031_2.jpg

Pagalvokite apie sėkmę

Courtney Hetrickas BSEE '13

„Galima pamanyti, kad visa tai priverčia mane atrodyti kaip supermaikla, visada užsiimanti savo studijomis“, - sako ji. „Tačiau aš vis tiek radau laiko sukti žaliąjį monstrą, pažaisti tinklinį ir pasiimti picą su draugais.“ Šiandien Courtney yra „Rockwell“ automatikos įrangos inžinierius, dirbantis pramoninių pavarų sistemų spausdintinių plokščių agregatuose. „Man patinka, kad iš tikrųjų naudoju matematiką ir skaičiavimus. Man patinka, kai galiu pats pasirinkti kūrybinį dizainą. Man patinka vizualinis išdėstymas ir maršruto parinkimo procesas, kai aparatūra atgyja. Ir man patinka būti laboratorijoje ir išbandyti savo dizainus “, - sako ji. „Elektros inžinerija suteikia daugybę galimybių, be to, labai reikia kūrybingų, sumanių jaunų žmonių, norinčių kurti ateitį“.

Courtney Hetrick, 2013 m. Elektros inžinerijos absolventas, išnaudojo savo ONU patirtį. Ji dirbo su profesoriais dviejuose skirtinguose mokslinių tyrimų projektuose - netgi pristatydama biomedicininį tyrimą Vankuveryje, Kanadoje, ASEE nacionalinėje konferencijoje. Ji internavo „Battelle“ ir „GE Healthcare“ - dirbo dviejuose vėsiuose projektuose, susijusiuose su diabetiniais insulino rašikliais ir dideliais rentgeno magnetais. Ji aktyviai dalyvavo IEEE ir Tau Beta Pi, inžinerijos garbės visuomenėje. Ir jos puikus akademinis įrašas pelnė 2013 m.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Ohio Northern University is an independent, comprehensive University located in the scenic village of Ada, Ohio. The University comprises five colleges: Arts & Sciences, Business Administration, E ... Skaityti daugiau

Ohio Northern University is an independent, comprehensive University located in the scenic village of Ada, Ohio. The University comprises five colleges: Arts & Sciences, Business Administration, Engineering, Pharmacy and Law. Since our inception in 1871, we’ve been devoted to developing students who are ready to immerse themselves and progress to the next level? in everything they do. Skaityti mažiau