Bakalauro informacijos valdymo ir informacinės sistemos

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Bakalauro informacijos valdymo ir informacinių sistemų programa suteikia jums įgūdžių, žinių ir supratimo, susijusių su e. Finansų ir e. Verslo sritimis. Išmoksite pagrindines informacinių technologijų (IT), finansų valdymo ir ekonomikos sąvokas ir suprasite šių disciplinų pagrindinių principų tarpusavio ryšį.

Programa pristatoma tarptautinėje verslo mokykloje „Suzhou“ (IBSS) - vienoje iš elitinių institucijų grupių visame pasaulyje, kuri bus akredituota asociacijos, siekiančios išplėsti verslo kolegijų kolegijas (AACSB) ir Europos kokybės gerinimo sistemą (EQUIS). Mažiau nei 100 verslo mokyklų visame pasaulyje turi AACSB ir EQUIS akreditaciją.

Kodėl turėčiau studijuoti informacijos valdymą ir informacines sistemas XJLTU?

 • Įgyti įgūdžių ir žinių dirbant įvairiose pramonės šakose turtingoje tarpdisciplininėje aplinkoje;
 • Užbaigti kursiniai darbai ir įvertinimai, kuriuos sukuria patyrę mokslininkai, kurie remiasi savo akademine ir pramonės patirtimi, kad suteiktų patobulintą mokymosi patirtį;
 • Gauti unikalų techninių ir vadybos žinių derinį, skirtą sukurti ateities vadovus;
 • Pasinaudokite proga įgyti praktinių žinių per paskutiniųjų metų projektą, kuris paruošia jus darbo vietai;
 • Uždirbkite du laipsnius: XJTLU laipsnį įgijo Kinijos švietimo ministerijoje ir visame pasaulyje pripažintą laipsnį Liverpulio universitete, priklausančiame pirmaujančių JK universitetų Russello grupei.

Žinios ir įgūdžiai

Baigę bakalauro informacijos valdymo ir informacines sistemas, turėsite:

 • informacijos valdymo ir informacinių sistemų supratimas ir jų taikymas e. finansams ir e. verslui;
 • gebėjimas parodyti žinias ir supratimą apie esminius faktus, sąvokas, principus ir teorijas, susijusias su skaičiavimu ir kompiuterinėmis programomis;
 • gebėjimas taikyti įvairius apskaitos ir kiekybinius metodus finansiniams produktams apibūdinti ir modeliuoti;
 • įgūdžiai kurti ir taikyti elektroninių finansų programinę įrangą;
 • platus verslo ir ekonominių principų supratimas.

134758_pexels-photo-546819.jpeg

Moduliai

Vienerius metus

JK laipsniai trunka trejus metus, o Kinijoje jie yra keturi, todėl priimame mokinius, turinčius tam tikrą kvalifikaciją, tiesiogiai į antrąjį, kuris yra pagrindinės akademinės programos pradžia. Tačiau dauguma studentų įeina į Metų pirmąjį , kuris suteikia jums daugybę įdomių modulių, kalbų pamokų ir pagrindinių įgūdžių.

Metai du

Treji metai

Finansų kompiuterijos specializacija:

Elektroninės komercijos skaičiavimo specializacija:

Pasirinktiniai moduliai:

Ketvirti metai

Finansų kompiuterijos specializacija:

Privalomi moduliai:

Pasirinktiniai moduliai:

Elektroninės komercijos skaičiavimo specializacija:

Privalomi moduliai:

Pasirinktiniai moduliai:

Karjera

Absolventai yra gerai pasirengę tęsti tiek techninę, tiek vadybinę karjerą IT ir finansinių paslaugų pramonėje. Programa taip pat suteikia tvirtą pagrindą tolesnėms studijoms.

Mokesčiai

Tarptautiniai studentai

88 000 RMB per mokslo metus.

Ankstyva paukščio nuolaida

Visi tarptautiniai, kurie priima pasiūlymą iki 2020 m. Gegužės 1 d., Automatiškai gauna 8000 RMB nuolaidą

Prisijunkite prie nemokamo kinų kalbos kurso

Mes siūlome nemokamus vasaros kinų kalbos kursus visiems bakalaurams ir magistrantams, pradedantiems mokslą 2020 m. Rugsėjo mėn.

Pasirinkite iš dviejų savaičių, keturių ar šešių savaičių kalbos kursų.

Honkongo, Makao ir Taivano studentai

88 000 RMB per mokslo metus.

Ankstyva paukščio nuolaida

Visiems Honkongo, Taivano ir Makao studentams, kurie priima pasiūlymą iki 2020 m. Gegužės 1 d., Automatiškai bus taikoma 8000 RMB išankstinė paukščių nuolaida.

Honkongo, Makao ir Taivano studentai, kurie kreipiasi į XJTLU per jungtinį XJTLU egzaminą vyriausybinėje internetinėje paraiškų teikimo sistemoje (Guangdong provincijos švietimo egzaminų tarnyba), automatiškai gauna 8000 RMB nuolaidą.

Žemyninės Kinijos studentai

88 000 RMB per mokslo metus.

Patekimo reikalavimai

Tarptautiniai studentai

Įėjimas į pirmąjį metus

Mes sveikiname aukštos kokybės kandidatų paraiškas visuose dalykuose, kuriuose yra tinkama vidurinė mokykla arba lygiavertė kvalifikacija. Paprastai tikimasi, kad moksleiviai turės aukštą savo vidurinių mokyklų atlikimo lygį, minimalų „B“ vidurkį visuose dalykuose ir atitinkamuose dalykuose.

Įėjimas į antrus metus

Studentai, baigę A lygius arba Tarptautinį bakalaureato (arba lygiavertį), bus svarstomi įeiti į antrąjį, skirtingos programos turi skirtingus dalyko reikalavimus.

 • A lygis: BBB
 • IB diplomas: 30 balų
 • Išplėstinės paskirties vietos testai / dalyko SATS - vidurinės mokyklos diplomas, kurio GPA yra 3,0 arba didesnis, ir:
  • Iš naujo suprojektuotas SAT: 1280 (studentams, kurie praėjo iki 2016 m., Reikės 1800) arba ACT: 27, ir 2 AP egzaminai: 4 arba 2 SAT dalykiniai testai: 600 arba
  • 3 AP egzaminai: 4 arba
  • 3 SAT dalykai: 600

Honkongo, Makao ir Taivano studentai

Studentai iš Honkongo, Makao ir Taivano gali kreiptis dėl šių dalykų:

 • Ne mažesnė kaip 400 balų jungtinio stojamojo egzamino į Kinijos universitetus studentams iš užjūrio kinų studentams ir studentams iš Honkongo, Makao ir Taivano arba
 • Bendrasis mokslinių gebėjimų testas (GSAT), įvertinantis ne mažiau kaip 50 procentų 4 dalykus, įskaitant anglų kalbą ir matematiką. Norėdami gauti išsamesnės informacijos, skaitykite informaciją kinų kalba .

Anglų kalbos reikalavimai

Tarptautiniams kandidatams, jei nesate angliškai kalbantys gimtoji kalba arba jei anksčiau XJTLU anglų kalbos, norint mokytis XJTLU , turite turėti pakankamus anglų kalbos įgūdžius. Priimamos įvairios anglų kalbos kvalifikacijos:

Pirmųjų metų įrašas

 • IELTS: 5.0
 • TOEFL: 62 („iBT“)

Antrieji metai

 • IELTS 6.5
 • TOEFL: 90 („iBT“)

Anglų kalbos kvalifikacija nereikalinga studentams iš Honkongo, Makao ir Taivano, kurie laiko jungtinį egzaminą arba GSAT.

Studentai, stojantys į I metus, kurių anglų kalbos mokėjimas yra mažesnis nei 6 IELTS ar lygiaverčiai, imsis 10 kreditų EAP, o studentai, turintys IELTS 6,5 ar naujesnę versiją, imsis penkių kreditų EAP.

"Ši programa apjungia naujausias technologijas ir vadybos įgūdžius iš realaus verslo pasaulio; tai leidžia jums susidaryti kritinę pažintį su e. Finansais ir e. Verslu."

Viktoras Changas
Programos direktorius

Kaip taikyti

Paraiškas reikia pateikti naudojantis mūsų internetine paraiškų sistema:

 1. Spustelėkite / bakstelėkite taikymo nuorodą
 2. Sukurkite sąskaitą arba prisijunkite prie esamos paskyros
 3. Užpildykite savo paraišką

Kai jūsų programos abonementas bus sėkmingai sukurtas, atidžiai įveskite visą paraiškos formoje reikalaujamą informaciją ir įsitikinkite, kad pateikta informacija yra teisinga, išsami ir atnaujinta. Įkelkite reikiamus dokumentus į atitinkamus laukus.

Galite bet kada prisijungti, kad galėtumėte peržiūrėti savo paraiškos formą.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kaip sėkmingai kreiptis į studijas XJTLU , apsilankykite „ Kaip kreiptis“ puslapyje .

Paskutinį kartą atnaujinta Bal. 2020

Apie mokyklą

Xi’an Jiaotong-Liverpool University (XJTLU) is an international joint venture university founded by Xi’an Jiaotong University in China and the University of Liverpool in the United Kingdom in 2006. ... Skaityti daugiau

Xi’an Jiaotong-Liverpool University (XJTLU) is an international joint venture university founded by Xi’an Jiaotong University in China and the University of Liverpool in the United Kingdom in 2006. Skaityti mažiau

Akreditacijos

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited