Bakalauro laipsnį (kompiuterių mokslo)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Apžvalga

Mūsų ketverių metų informatikos bakalauro laipsnis yra orientuotas į tvirtų ir tinkamų naudoti sistemų kūrimą. Mes siekiame išmokyti žmones ne tik diegti pažangiausius įrankius ir metodus, bet ir kurti naujos kartos programinius įrankius, kuriuos naudos kiti sistemos konstruktoriai. Šia programa siekiama suteikti gerai integruotą teorinių pagrindų ir praktinės patirties pusiausvyrą, tvirtai pagrįstą mūsų akademinio personalo tyrimų patirtimi.

Kodėl verta studijuoti informatiką Heriot-Watt universiteto Dubajaus mieste?

Skirtingai nuo kitų universitetų, mūsų siūloma techninė programa suteikia studentams tinkamus programavimo ir interneto plėtros įgūdžius.

  • Atliekame išsamius kompiuterių mokslo dalykų tyrimus, kurie įtraukiami į mūsų mokymo programas, laikant juos aktualiais ir naujausiais.
  • Didelė dalis mūsų absolventų gauna gerą darbą baigę studijas.
  • Mes turime perkėlimo į Edinburgo miestelį variantų, suteikdami galimybę studentams baigti studijas JK.
  • Studentai, norintys likti Dubajuje, įgiję pagyrimų laipsnį, gali tęsti studijas stodami į vieną iš mūsų magistrantūros studijų programų.

Kurso turinys

1 metai

Mes naudojame teoriją ir praktiką, kad padėtume jums išsiugdyti pagrindinius programavimo įgūdžius ir išmokti kurti programas mobiliesiems. Kiti pagrindiniai skaičiavimo, matematikos ir studijų įgūdžių kursai apima temas, įskaitant interneto svetainių kūrimą ir duomenų bazes.

2 metai

Studentai tęsia sąveikos projektavimo, interneto programavimo, duomenų struktūrų ir algoritmų, programinės įrangos projektavimo, duomenų bazių valdymo sistemų ir programavimo kalbų kursus.

3 metai

Trečiaisiais metais studentai studijuoja programinės įrangos inžineriją, dirbtinį intelektą, intelektualiuosius agentus, operacines sistemas, profesinį tobulėjimą ir kalbų tvarkytojus, taip pat formalius skaičiavimo aspektus. Be to, studentai dirba prie grupinio programavimo projekto.

4 metai

Studentai dirba įgyvendindami svarbų individualų projektą, taip pat vykdo pažangių temų, tokių kaip didžiųjų duomenų valdymas, pramoninis programavimas, mobiliųjų komunikacijų ir programavimas, kompiuterinių žaidimų programavimas ir tinklo programos, studijas.

Karjera

Pramonės, komercijos ir viešojo sektoriaus perspektyvos yra puikios. Augant biuro ir namų kompiuterių bei mobiliųjų nešiojamųjų įrenginių tinklo paslaugoms, išaugo ekspertų, galinčių kurti, įdiegti ir valdyti sistemas, derinančias turtingas skaičiavimo, ryšių ir daugialypės terpės priemones, poreikis nespecializuotiems vartotojams.

Anglų kalbos reikalavimai

Jei vidurinėje mokykloje anglų kalba nebuvo mokymo priemonė, pareiškėjai privalo įrodyti anglų kalbos mokėjimą, lygų akademiniam IELTS 6.0 (be žemesnio nei 5,5 elemento).

Paraiškos Paskutinis pristatymo laikas

Mūsų Dubajaus miestelyje vykdomas nuolatinis priėmimo procesas ištisus metus: kai tik vienas užsiėmimas uždaromas, pradedame priimti paraiškas kitam. Taip pat galite atidėti pradžios datą iki metų.

Daugelis studentų kreipiasi 6–10 mėnesių prieš pasirinkdami suvartojimą. Mes galime priimti prašymus iki 3 savaičių iki kiekvieno įsisavinimo pradžios, tačiau turėtumėte atkreipti dėmesį, kad pavėluotas prašymas beveik neabejotinai reikš, kad bus atidėtos būtiniausios administracinės paslaugos, tokios kaip jūsų studento imatrikuliacinė kortelė (be kurios jūs nebūsite galintys naudotis biblioteka ar internetinėmis paslaugomis).

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Pioneering British education in Dubai, with highly acclaimed degree programmes that meet the specific demands of local business and industry.

Pioneering British education in Dubai, with highly acclaimed degree programmes that meet the specific demands of local business and industry. Skaityti mažiau