Bakalauro laipsnį apskaitos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Medaille College apskaitos programos tikslas yra paruošti studentus sėkmingai karjerai valstybinėje ar privačioje apskaitoje. Šiuo tikslu Medaille College sujungė ketverių metų 120 kreditų valandos bakalauro laipsnius (apskaitos bakalauras) su papildomais vienerių metų 30 kreditų valandų seka magistrantūros studijų programomis (MS apskaitoje), kad atitiktų Niujorko valstijos švietimo departamento reikalavimus. studentams sėsti į CPA egzaminą. Baigę programą studentai baigs bakalauro laipsnį, taip pat apskaitos magistro laipsnį. Programa suteikia studentui praktinių, taip pat teorinių žinių ir mokymosi patirties, reikalingų norint sėkmingai dirbti apskaitos profesijoje.

Laikydamasis pagrindinių reikalavimų, kiekvienas studentas rengia vadybos, rinkodaros, finansų, verslo teisės ir vadybos informacinių sistemų kursus. Vietos patirties reikalavimas suteikia studentams galimybę įgyti praktinės patirties pritaikant tai, kas buvo išmokta klasėje, realiose verslo situacijose. Šios praktikos metu studentai dažnai gauna darbo pasiūlymus. Kreditus už darbo / gyvenimo patirtį taip pat gali gauti studentai, turintys atitinkamą ankstesnę patirtį susijusiose srityse. Be to, programa skirta studentams tobulinti savo profesinius bendravimo įgūdžius, kurie yra būtini apskaitos profesijoje. Laisvųjų menų ir gamtos mokslų laipsnis suteikia reikiamus įgūdžius ir tvirtą pagrindą humanitariniuose, socialiniuose, matematikos ir gamtos moksluose.

Visi pagrindiniai apskaitos specialistai per pirmuosius dvejus metus Medaille College turėtų baigti 100 lygio verslo kursus: ENG 110 / ENG 112, ENG 200 / ENG 202, SPE 130, ECO 200 ir ECO 201. Didžiausi šios programos dalyviai gali nesiimti jokių verslo kursų. 2,0 kaupiamojo pažymio vidurkio (GPA) reikalaujama iš visų apskaitos didžiųjų jų pagrindinių ir pasirenkamųjų verslo kursų.

Studentai, priimti į programą, privalo išlaikyti bent 3,0 KOL kolegijos GPA, kad galėtų tęsti gerą programą. Į programą įstoję studentai, kurie per pirmuosius ketverius metus neišlaiko 3,0 vidurkio, negalės tęsti programos penktaisiais metais, o jiems bus suteiktas apskaitos bakalauro laipsnis.

Uždirbtas laipsnis Bendras kreditų skaičius
BS arba MS 120 (BS) arba 150 (BS / MS)

Ką tu gali padaryti su šiuo laipsniu?

Medaille's 4 1 programa: Užbaikite savo magistro laipsnį apskaitoje, pasilikdami vienerius papildomus metus!
 • Apskaitos (VN) pagrindiniai kursai: 24 kreditai
 • Apskaita (VN) Pasirenkamieji: 6 kreditai
 • Apskaita (VN) Iš viso kreditai: 30 kreditų
 • Apskaita BS / MS Bendros kredito valandos: 150 kreditų
„Medaille“ absolventai pradėjo karjerą:
 • Atestuoti valstybiniai buhalteriai
 • Finansų valdytojai
 • Įmonių buhalteriai

„Helloquence“ / „Unsplash“

Kas išskiria Medaille buhalterinės apskaitos laipsnį Bafale?

 • Mažos klasės ir konsultacijos su profesoriais klasėje ir už jos ribų.
 • Dvi reikalingos stažuotės.
 • Fakultetas, turintis realią darbo patirtį šioje srityje.
 • Studentų valdomas apskaitos klubas „Medaille“, kuris susirenka į seminarus ir kviečia profesionalius pranešėjus į paskaitas.
 • Pagrindiniame pastate veikiančią „Commons“ kavinę visiškai valdo „Medaille“ buhalterijos ir verslo studentai, suteikdami galimybę praktiškai ir visiškai atsakingai naudotis verslo patirtimi.
 • DECA - tarptautinė verslo asociacija, siūlanti stažuotes, stipendijas, tinklų kūrimą ir profesines konferencijas.
 • ENACTUS, kuris rengia nacionalinius konkursus ir remia tarptautinius verslininkystės projektus.
 • Kai baigiami penktieji MSA programos metai, studentai turi kvalifikaciją sėsti į CPA egzaminą. Nors studentai gali įgyti darbą apskaitoje turėdami savo ketverių metų laipsnį, Niujorko valstija įpareigoja papildomas 30 kreditų valandų sėsti į CPA egzaminą - mes numatome, kad tai yra mūsų MSA buhalterijos studijų programa Bafale.

Jūsų laukia įdomi kelionė ir mes būsime joje kiekviename žingsnyje

Medaille College yra vieta studentams, norintiems pakeisti savo pasaulį ir pagerinti savo bendruomenių gyvenimą per karjerą kaip vadovus, gynėjus ir specialistus. Kiekviena Medaille bakalauro programa paruošia jus darbo vietai per praktinę mokymosi patirtį klasėje ir iš jos.

Medaille College yra akredituotas Vidurinių Valstijų aukštojo mokslo komisijos.

 • Asmeninis palaikymas.
 • Į studentą orientuota aplinka.
 • Galima finansinė pagalba ir stipendijos.
 • Ryškus miestelis, įsikūręs Bafalo miesto širdyje. Susiję realaus pasaulio potyriai.
 • Daugiau nei dvi dešimtys klubų ir veiklų.
 • Sėkmingos NCAA III diviziono lengvosios atletikos komandos.
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Medaille College is a private, nonsectarian four-year college with campuses in Buffalo, Rochester and online. Medaille focuses on your success as a student and as a future professional by offering und ... Skaityti daugiau

Medaille College is a private, nonsectarian four-year college with campuses in Buffalo, Rochester and online. Medaille focuses on your success as a student and as a future professional by offering undergraduate and graduate degree programs in hands-on, practitioner-based learning environments on campus and in the Western New York community. Skaityti mažiau
Buffalo , Ročesteris + 1 Daugiau Mažiau