Oficialus aprašymas

Finansai yra įmonės sistemos kertinis akmuo ir svarbus verslo įmonių ir ne pelno organizacijų ekonominei sveikatai. Tai dinamiškas laukas, kuris yra suskirstytas į nuolatinius pokyčius atsakant į ekonominių sąlygų pasikeitimus, skatinant ir skatinantį finansavimą. Tačiau mūsų dėstytojai padės jums išmokti kurti, analizuoti ir interpretuoti finansines ataskaitas, išmokti investuoti į finansinį turtą ir išmokti kurti ir vertinti planus, siekiant ilgalaikės finansinės sėkmės. Manhattanville College taip pat yra patogioje vietoje netoli daugelio pirmaujančių finansų įstaigų ir įmonių būstinių ne tik Niujorke, bet ir Westchester County, Niujorke, ir Fairfield County, Connecticut, kuris po baigimo suteiks jums daug galimybių stažuotei ir darbo vietoms. Naujausi finansų studentai internuoti ir dabar dirba "Lincoln Financial Advisors", "Morgan Stanley", "MasterCard Worldwide" ir daugeliui kitų gerai žinomų pramonės įmonių.


Apžvalga/>

"Manhattanville" finansų kursus sudaro ekonomikos, apskaitos, finansų ir kiekybinių metodų kursai, kurie padės pasirengti įvairiems karjeros etapams, įskaitant buhalterius, auditorius ir ne pelno organizacijos steigėjus.

Studijuodami finansus Manhetenvilyje, praėjusių metų rudenį turėsite surengti vyresnįjį seminarą, kuriame turėsite aptarti savo tyrimo išvadas ir išvadas disertacijoje. Jūs taip pat turėsite galimybę atlikti stažuotę finansų srityje, kad padėtų pagrindiniams reikalavimams.

Ekonomikos, finansų ir vadybos katedra siūlo pagrindinius ir nedidelius finansus, taip pat sertifikatų programą, skirtą neimatulinių studentų.

Manhattanville College taip pat yra Ekonominės laisvės institutas - tai įmonė, kuri skatina tiek populiarią, tiek mokslinę diskusiją su ekonomine laisve susijusiais klausimais.


Finansai, menų bakalauras arba bakalauras Pagrindiniai reikalavimai/>

Finansų pagrindas reikalauja 14 kursų, 12 privalomų ir dviejų pasirenkamųjų.


Būtini kursai/>

ACC 1002 Apskaitos pagrindai I

ACC 1002, ACC 1008, FIN 2002, FIN 3015, FIN 3017, FIN 3010: neįskaitoma kaip laisvųjų menų.


Pasirinktiniai kursai/>

ECO 2005

FIN 2004, FIN 2016, FIN 2026: neįskaitoma kaip laisvųjų menų.

Pastaba: studentai gali pasirinkti dvigubą magistro laipsnį. Tie, kurie pasirenka šią parinktį, negali būti nepilnamečiai skyriuje susijusioje temoje. Studentams, turintiems vieną magistro laipsnį, leidžiama dalyvauti viename susijusio nepilnamečio skyriuje Kiti studentai yra leidžiami ne daugiau kaip du nepilnamečiams priklausantys departamentai. Daugiau informacijos apie dvigubą skaičiavimą ieškokite skyriaus katedroje arba patarėjui.


Pastaba: kursai su FIN kodu yra ne laisvas menas. Kaip ir visi ne-liberalūs meno kursai koledže, tai po dvigubo žvaigždutėmis po kursų pavadinimo./>

Studentai, kurie specializuojasi finansų srityje, raginami kruopščiai planuoti, kad turės 60 laisvųjų menų kreditų valandų, reikalingų BS ar 90 laisvųjų menų kreditų valandų, reikalingų bakalauro laipsniui.


Reikalavimai/>

Dabartinę informaciją apie studijų programos reikalavimus galite rasti oficialiuose kolegijų kataloguose.


Laipsnis/>

Ekonomika, finansai


Karjeros idėjos/>

Bankininkė, biudžeto analitikas, kredito analitikas, finansų analitikas, finansų vadovas, asmeninių finansų patarėjai, vertybiniai popieriai, prekės ir finansinės paslaugos, pardavimų agentai.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 5 daugiau kursų Manhattanville College »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
4 metų
Ištęstinės
Dieninės
Price
18,230 USD
$ 18,230 dieninio studijų mokestis už semestrą.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date

Why Manhattanville?

A Day in the Life of a Valiant: Tanner Hicks