Oficialus aprašymas

Kodėl mus?

Bakalauro studijos finansų srityje yra vienintelė Lenkijoje programa, turinti EPAS akreditaciją, skirtą reguliariems bakalauro studijoms. EPAS yra tarptautinė programos akreditavimo sistema, sukurta Europos valdymo plėtros fondo (EFMD). Tai patvirtina aukščiausią mūsų programos kokybę, garantuodama visiems mūsų studentams tarptautinį jų diplomų pripažinimą. EPAS standartai ir kriterijai apima visus programos teikimo aspektus, įskaitant aukščiausius tarptautinius programų kūrimo, pristatymo ir kokybės užtikrinimo standartus. Tai pabrėžia mūsų unikalumą, praktinę mūsų programos svarbą, taip pat aukštą verslo kultūrą ir internacionalizaciją. Šiuo metu aukščiausios kokybės ženklas yra tik 97 geriausių programų iš tūkstančių visame pasaulyje.

Tik finansų bakalauro studijoms CFA partnerystė suderina programą su CFA programos kandidatų kūne žinių mokymo programa, leidžianti studentams užbaigti šią programą ir parengti Chartered Financial Analyst (CFA) egzaminą. Programa tuo pačiu metu. Šis derinys palieka sėkmingus studentus palankioje padėtyje, kai jie patenka į finansų sektorių arba tobulina savo karjerą. CFA institutas yra pasaulinė organizacija, apimanti didžiausią pasaulyje investicinių specialistų asociaciją. Ji siūlo įvairias švietimo ir karjeros galimybes, įskaitant prestižinius ir visame pasaulyje pripažintus finansų srities pavadinimus. Mes esame vienintelis CFA partneris Vidurio Europoje.

Finansų studijos yra viena iš tik kelių Europos programų, sertifikuotų bendradarbiaujant su Chartered Institute of Management Accounting (CIMA), kuri leidžia mūsų studentams tapti CIMA sertifikuota (bakalauro lygio verslo apskaitos pažymėjimas), atleidžiant nuo modulių egzaminų ir praleidžiant tik vieną išorinį egzaminą, kurio parengimą lengvina galimybė naudotis profesine mokymosi medžiaga ir universiteto renginiais. Profesiniai sertifikatai yra tai, ko darbdaviai ieško. Jie taip pat suteikia studentams unikalią progą išplėsti horizontus ir patvirtinti žinias tarptautiniu mastu.

Finansų bakalauro studijas taip pat akredituotų Chartered Certified Accountants Association (ACCA). Mūsų studentai lanko akredituotus kursus ir ima egzaminus pagal ACCA standartus, todėl jie gali būti atleisti nuo dalies ACCA egzaminų (pagrindų lygis). Mūsų studijų absolventai sujungia prestižinį universiteto diplomą su profesine ACCA kvalifikacija, kurią gerbia darbdaviai Lenkijoje ir visame pasaulyje.

Mūsų akreditacijos ir partnerystės užtikrina geriausią mokymosi patirtį mūsų studentams ir puikių darbo galimybių mūsų absolventams. Mes aukščiau nacionalinio vidurkio absolventų samdymo, mūsų absolventai rasti darbą per mažiau nei mėnesį, ir pasitenkinimas darbo užmokesčio, darbo apimties ir plėtros perspektyvomis yra vieni didžiausių šalyje (žr. Mūsų studentų ir absolventų apklausą 2015)!

Bakalauro studijas finansų srityje vykdo Vadybos, informacinių technologijų ir finansų fakultetas (Wydział Zarządzania, Informatyki i Finansów) ir yra skirtas Lenkijos ir užsienio studentams. Programa yra dėstoma anglų kalba pagal aukščiausiųjų universitetų standartus pasaulyje, dalyvaujant užsienio dėstytojams.

CFA partnerystė

CFA institutas yra pasaulinė organizacija, apimanti didžiausią pasaulyje investicinių specialistų asociaciją. Joje siūlomi įvairūs švietimo ir karjeros ištekliai, įskaitant Chartered Financial Analyst (CFA) paskyrimus. Tai yra pagrindinis balsas dėl pasaulinės teisingumo, rinkos efektyvumo ir investuotojų apsaugos klausimų.

CFA programos partnerystė suderina neviršijamųjų bakalaurų finansines programas su CFA programos kandidatų kūno žinių mokymo programa, leidžianti studentams užbaigti šią programą ir tuo pačiu metu pasirengti CFA programai. Šis derinys palieka sėkmingus studentus palankioje padėtyje, kai jie nori patekti į finansų sektorių arba tobulinti savo karjerą.

CFA instituto stipendijos koledžo studentams yra iniciatyva teikti paramą studentams, norintiems užsiregistruoti CFA egzamino 1 lygiui. Gavėjai stipendijos sumokės tik 225 JAV dolerių už egzamino mokestį, o ne maždaug 1200 JAV dolerių. Finansų bakalauro studijų studentai turi gauti stipendijas. Jei bus palikti kai kurie mokslininkai, gali būti svarstomi ir kiti Wroclaw University of Economics studentai.

CIMA partnerystė

Chartered Institute of Management Accountants (CIMA) buvo įkurta 1919 m. Londone ir šiuo metu yra didžiausia profesionalių organizacijų ekspertų valdymo apskaitos srityje. CIMA šiuo metu turi 203 000 narių ir studentų iš 173 šalių. CIMA atlieka kvalifikacinius egzaminus ir išduoda tarptautinius pažymėjimus. CIMA kartu su AICPA taip pat sukūrė visuotinai pripažintą vardą - CGMA - Chartered Global Management Accountant.

Institutas sparčiai auga, nuolat dirba su darbdaviais iš viso pasaulio, taip pat išleidžia specializuotus leidinius ir ataskaitas valdymo ir finansų srityse. Šiuo metu CIMA turi daugiau kaip 243 egzaminų centrus visame pasaulyje.

Valdymo apskaita yra svarbi įmonės valdymo dalis, ji teikia duomenis ir informaciją, reikalingą esamais ir strateginiais sprendimais dėl įmonės pelningumo. Priešingai nei finansinė apskaita, valdymo apskaita daugiausia skiriama perspektyvinei informacijai, kuri padeda planavimo procesui.

Klausimai?

Jei turite klausimų, galite susisiekti su mumis: olga.rutkowska@ue.wroc.pl

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 4 daugiau kursų Wroclaw University of Economics »

Paskutinį kartą atnaujinta April 23, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Spal 2019
Duration
3 metų
Dieninės
Price
Contact school
Deadline
Contact school
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Spal 2019
End Date
Contact school
Galutinis paraiškų davimo terminas
Contact school

Spal 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Contact school
End Date
Contact school