Bakalauro laipsnis "Kvantinė technologija"

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Ar tu esi sužavėtas kvantine fizika? Ar norite kurti realaus pasaulio programas? Ateities Aalto University studijuokite "Quantum Technology"!

Tyrimo tikslai

Kvantinės technologijos pagrindinės programos nukelia į vykstančios skaičiavimo, komunikacijos, jutimo ir modeliavimo kvantinės revoliucijos priešakį. Nauji įrenginiai, naudodami kvantinius mechaninius reiškinius, pralenks dabartines technologijas. Ateities kvantiniai kompiuteriai išspręs problemas, kurių neįmanoma atsekti turima aparatūra ir algoritmais. Kvantiniame ryšyje bus naudojamos nesulaužomos šifravimo schemos. „Quantum Technology major“ suteikia jums įgūdžių tapti pasauliniu šios kylančios pramonės ir augančios inžinerijos srities lyderiu.

Kvantinė technologija yra daugiadalykti sritis, kuri kerta tradicines ribas tarp nanofizikos, informatikos ir elektrotechnikos.

Kursų metu jūs būsite

 • Sužinokite kvantinės fizikos pagrindus ir supraskite jo pritaikymą realaus pasaulio technologijose.
 • Įgyti reikiamų matematinių įgūdžių ir fizinių teorijų, kad būtų galima suprasti kvantinį pasaulį technologine perspektyva.
 • Gebėti atlikti kvantinių sistemų eksperimentus ir numatyti technologinius pokyčius ateityje.
 • Žinoti, kaip panaudoti ir kurti kompiuterinius algoritmus ir programas, išnaudojančius kvantinius mechaninius principus.

Per savo studijas sukursite stiprių matematikos, fizikos, informatikos ir elektrotechnikos įgūdžių. Baigę savo "Kvantinės technologijos" laipsnį, galėsite išspręsti su kva- tentine fizika susijusias pramonės problemas ir kurti kvantines technologijas visuomenės labui.

Kvantinė technologija yra viena pagrindinių Aalto University gamtos mokslų ir technologijos bakalauro programos dalyvių ir yra dėstoma tik anglų kalba.

Tyrimų turinys

Privalomieji kursai supažindina studentus su kvantų mokslu ir technologijomis, pagrindinėmis fizikomis, tokiomis kaip kvantų teorija ir elektromagnetizmas, programavimu, būtinomis matematikos analitinėmis ir skaitinėmis priemonėmis, taip pat pagrindinėmis kvantinės technologijos žiniomis, tokiomis kaip kvantinės elektrinės grandinės ir kvantinės informacijos apdorojimas. . Pasirenkamieji kursai apima pažangias nanotechnologijų, kvantinės mechanikos, fotonikos, medžiagų ir kvantinės technologijos temas.

„Quantum Technology major“ paruošia jus aukštųjų technologijų darbams augančioje kvantinių technologijų pramonėje.

Kvantinė technologija yra sparčiai besivystanti inžinerijos sritis tiek Suomijoje, tiek užsienyje. Taigi, skubiai reikia ekspertų, galinčių sukurti kvantinius sprendimus, susijusius su technologiniais iššūkiais skaičiavimo, komunikacijos, jutimo ir modeliavimo srityse. Kvantinės technologijos bakalauro laipsnis suteikia jums reikiamų įgūdžių, norint tapti būsimu kvantinės inžinerijos lyderiu.

„Quantum Technology major“ apima šias temas:

 • Pažangioms technologijoms skirti kvantiniai įtaisai.
 • Kvantinės informacijos apdorojimas, ryšiai ir algoritmai.
 • Kvantų jutimas ir modeliavimas.
 • Nano skalės kvantinės grandinės ir procesoriai.
 • Žemos temperatūros fizika ir medžiagų mokslas kvantų inžinerijai.
 • Kvantinių sistemų teorinis aprašymas ir supratimas.

Studijų struktūra

Bakalauro laipsnis (180 ECTS) yra sudarytas iš programos pagrindinių studijų (65 ECTS matematika, programavimas, pramonės inžinerija ir vadyba, privalomos kalbos, Aalto studijos, orientacija), pagrindinės kvantavimo technologijos (65 ECTS, įskaitant bakalauro disertaciją ir seminarą) , nepilnametis (20-25 ECTS) ir pasirenkamųjų studijų (25-30 ECTS).

Daugiau apie mokymo kalbą

Aalto bakalauro studijų programa "Mokslas ir technologijos" bei "Kvantinė technologija" yra anglų kalba. Programa vykdoma tik anglų kalba, o tai reiškia, kad visi kursai ir egzaminai yra anglų kalba. Studentams, turintiems pakankamai kalbos suomių, taip pat galima studijuoti suomių kalbos bakalauro laipsnį 20-25 kreditų.

Magistro lygio studijas taip pat galima atlikti tik anglų kalba.

Karjeros galimybės

Turėdami „Quantum Technology“ bakalauro laipsnį, turėsite ilgalaikių karjeros perspektyvų tose srityse, kur reikalinga stipri kvantų mokslo kompetencija ir analitiniai įgūdžiai. Baigę magistro laipsnį, kvantinių technologijų studentai gali susirasti darbą įvairiose pramonės ir tyrimų institucijose. Kvantinės technologijos ekspertai gali dirbti kaip inžinieriai aukštųjų technologijų kompanijose, sutelkdami dėmesį į skaičiavimo, ryšių ar jutimo technologijas, pagrįstas kvantine fizika. Panašios galimybės įsidarbinti yra ir vyriausybinėse tyrimų institucijose. Kvantinės technologijos ekspertai taip pat gali dirbti kaip patentų pareigūnai, sutelkdami dėmesį į kvantų inžineriją. Kvanto technologijos mokslų daktaro laipsnis galimas norintiems atlikti šios srities tyrimus.

Galimi darbo tipai:

 • Mokslinių tyrimų ir taikomosios veiklos inžinierius
 • Kvantinių technologijų specialistas
 • Kvantinė kompiuterija mokslininkė
 • Quantum programuotojas
 • Technologijos konsultantas
 • Bankininkystė ir finansai

Kvalifikacijos

Užbaigę Aalto bakalauro programą mokslo ir technologijų srityje, gausite bakalauro laipsnį (180 ECTS) arba tekniikan kandidaatti suomiškai. Studijų laipsnis turi būti baigtas per trejus metus.

Baigęs bakalauro programą, studentas automatiškai turi teisę tęsti studijas pasirinktose magistrantūros programose. Baigę Aalto University technologijos srities magistro programą, gausite mokslo magistro (technologijos) laipsnį (120 ECTS) arba suomių kalba „diplomi-insinööri“.

Tolesnės studijų galimybės

Būdamas „Quantum Technology major“ studentas, tu turi teisę tęsti studijas magistro Aalto University . Pagrindinis suteikia jums tvirtą pagrindą tolimesnėms studijoms Aalto University magistrantūros programose, pavyzdžiui, inžinerinės fizikos magistrantūroje, kur egzistuoja speciali „Quantum Technology“ trasa. Kiti „ Aalto studijų laipsniai yra elektrotechnika, informatika, matematika ir algoritmai.

Mokestis už mokslą

Ne ES / EEE studentams, atrinktiems į „Quantum Technology major“, bus imamas 12000 EUR mokestis už mokslą per mokslo metus. Jie gali pretenduoti į stipendijas, kurias skiria Aalto University stipendijų programa.

Internacionalizacija

Aalto University studijų aplinka yra stipri tarptautinė ir mokoma daugiakultūrėse grupėse.

Aalto University taip pat siūlo įvairias galimybes plėtoti savo pasaulinę kompetenciją, pvz., Baigdamas laipsnį užsienyje tarptautiniame partneriniame universitete (mainų studijos), vykdydamas praktinius mokymus užsienyje, vesdamas vasaros kursus užsienyje ar būdamas pirmo kurso studentų kuratoriumi. .

Bendradarbiavimas su kitomis šalimis

„Quantum Technology major“ yra bendros Aalto mokslo mokyklos (SCI) ir Aalto elektrotechnikos mokyklos (ELEC) pastangos. Iš esmės, studijų programą gali lankyti didelis būrys pasiaukojančių dėstytojų iš įvairių inžinerijos sričių, įskaitant matematiką, informatiką, elektrotechniką ir kvantų mokslą bei technologijas. Kvantinės technologijos tyrimai yra tarptautiniai ir apima tiek nacionalinius, tiek tarptautinius bendradarbius, pavyzdžiui, Suomijos VTT Techninių tyrimų centrą, CSC-IT mokslo centrą, Europos Sąjungą, taip pat daugelį užsienio tyrimų institucijų ir kompanijų. Aalto University glaudžiai bendradarbiauja su kitais Šiaurės regiono technikos universitetais, o universitetas turi išplėstą partnerių organizacijų tinklą Europoje ir užsienyje. Dažni darbuotojų ir studentų mainai tarp šių aplinkų yra kertinis kvantinių technologijų tyrimų ir švietimo akmuo.

„Quantum Technology“ yra pagrindinis indėlis į kvantinių technologijų plėtrą Suomijoje ir yra glaudžiai susijęs su tarptautine veikla visame pasaulyje. Tai įgalina programą integruoti kviestinius profesorius į kvantinių technologijų studentų mokymą ir plėtoti mokymosi ir tyrimų bendradarbiavimo projektus su įmonėmis ir tyrimų institucijomis.

Moksliniai tyrimai

Aalto University atlikti kvantinės technologijos tyrimai yra stiprūs keliose pasirinktose srityse. Tai apima žemos temperatūros kvantinius reiškinius, superlaidžias grandines, topologines medžiagas, ypač didelius dujas, kvantinį skaičiavimą ir ryšį, kvantinį jutimą, kvantinės informacijos apdorojimą, integruotas fotonines technologijas, lazerio fiziką ir kietojo kūno kvantinę fiziką. „Quantum Technology major“ yra puikus atskaitos taškas šios srities tyrimams. Studentai studijų pradžioje susidurs su laiku pateiktais tyrimų klausimais.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

At Aalto University, we believe in curiosity and we encourage our students to explore the unknown and do things in a totally new way. We offer the highest level of education in business, art and desig ... Skaityti daugiau

At Aalto University, we believe in curiosity and we encourage our students to explore the unknown and do things in a totally new way. We offer the highest level of education in business, art and design, architecture, and technology in Finland. Skaityti mažiau
Espo , Helsinkis , Pori , Mikelis + 3 Daugiau Mažiau