Būkite pirmaujanti sparčiai augančio "eSports" verslo! Pirma Europoje KAMK suteikia jums galimybę studijuoti "Esports Business" bakalauro laipsnį. Šis laipsnis suteikia jums gilesnį supratimą apie įvairius verslo veiksmus ir konkurencingų žaidimų verslo elementus. Tyrimų metu įgysite gyvybiškai svarbių įgūdžių, reikalingų valdyti ir planuoti eSport kaip verslo įmonę. Baigę reikalaujamus 210 kreditų per tris su puse metų absolventams suteikiamas verslo administravimo bakalauro laipsnis.

Išankstinis lygis

Ar esate žaidėjas, bet norite sustiprinti savo patirtį esportuose? Ar turite ką reikia, kad taptum treneriu? Mes turime visus reikalingus įrankius, kad galėtume tapti "Esports" ekspertu versle, instruktavimu ir žaidimais! Pagrindiniai tyrimai suteikia jums verslo kompetenciją, reikalingą suprasti pagrindinius verslo operacijų procesus ir esportuotės kraštovaizdį. Profesinėje studijoje jūs išmoksite vadovavimą ir valdymą, esporinių įvykių valdymą ir tarptautinių operacijų valdymą bei planavimą, taip pat pasinerkite į "eSports" kraštovaizdį ir sužinokite apie "esports" verslą, žaidimus, leidėjus ir bendruomenę. Neprivalomi studijos yra galimybė specializuotis instruktavimu, renginių valdymu, žaidimų kūrimu, verslumu ar R

ATSISAKYTI PRALAIMĖTI

" Esports Business" profesionalas gali būti partnerių ir verslo bendradarbiavimo (pvz., Reklamos, rinkodaros, rėmimo ir kt. Pavadinimų) kūrimo ir valdymo dalis arba darbo su strategijomis kūrimas. Jūsų užduotys taip pat gali apimti naujų produktų ar platinimo galimybių identifikavimą, derybas dėl susitarimų, rėmėjų rinkimą arba rinkos analizę, tyrimus ar finansinį modeliavimą, kad padėtų priimti verslo sprendimus. Jūs taip pat galite dalyvauti organizuojant ar parduodant turnyrus ir renginius "eSports". Priklausomai nuo jūsų specializacijos srities, taip pat galite treneris žaidėjus ir komandos narius, pradėti savo verslą ar dirbti žaidimų kūrime.

Elektroninis sportas ("Esports") yra "organizuotų ir konkurencingų kompiuterinių žaidimų" sąvoka, dažniausiai tarp profesionalų. "Esports" vis labiau populiarėja nuo XXI a. Pradžios, ir tai yra vienas iš sparčiausiai augančių sporto šakų Suomijoje, kuris jau dabar yra natūrali daugelio jaunų žmonių kasdienio gyvenimo dalis. Numatoma, kad žaidėjų skaičius sparčiai augs iki šimtų milijonų viso pasaulio. Populiariausių titulų čempionatai surenka didesnę auditoriją nei dauguma sporto čempionatų. Profesionalūs vaizdo žaidimų konkurentai per pastaruosius keletą metų sukūrė milijonus pajamų dėl rėmimo ir reklamos. Augimas buvo ypač greitas ir milijonai žiūrovų visame pasaulyje seka esports turnyrus. Tai auganti pramonė, turinti milžinišką verslo potencialą, ir dabar jūs turite galimybę tapti šio vystymosi pagrindine dalimi - studijuoti kaip "eSports Business" profesionalą!

Tinkamumas

Galite kreiptis į Suomijos bakalauro laipsnį, jei turite užsienyje įgytą kvalifikaciją, suteikiančią teisę į aukštąjį išsilavinimą apdovanojančioje šalyje. Pareiškėjai turi turėti gerus žodinius ir rašymo įgūdžius anglų kalba. Kalbos įgūdžiai bus išbandyti įėjimo egzaminą.

Programa mokoma:
  • Anglų
Kajaani University of Applied Sciences

Peržiūrėti 3 daugiau kursų Kajaani University of Applied Sciences »

Paskutinį kartą atnaujinta Lapkritis 12, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgp. 2020
Duration
42 mėnesių
Dieninės
Price
6,000 EUR
Studijų mokestis už ne ES / EEE piliečius yra 6000 eurų per mokslo metus. ES / EEE piliečiams nėra mokesčio už mokslą.
Deadline
Sau. 22, 2020
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp. 2020
End Date
Grd. 31, 2023
Galutinis paraiškų davimo terminas
Sau. 22, 2020

Rgp. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Sau. 22, 2020
End Date
Grd. 31, 2023