Bakalauro laipsnis istorinėse studijose

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Tyrimo esė: Tyrimo esė apima metodologiją, teoriją ir jų pritaikymą faktiniame tyrimo esė.

Teorija ir istoriografija: Egzamino darbe nagrinėjama istorijos teorija ir filosofija, taip pat bendroji ir Pietų Afrikos istoriografija

Afrikos istorija: Pateikiamos temos, apimančios istorinę Afrikos raidą.

Temos Azijos istorijoje: Šiame darbe pateikiamos temos, susijusios su dideliais Azijos civilizacijų ir Vakarų civilizacijų skirtumais nuo XV a. Indija, Pietryčių Azija, Japonija ir Kinija.

Pietų Afrikos istorija: XIX amžiaus istorijos iki 1865 m. Temos: Didžiosios Britanijos valdžia, debatai apie miesto viduriniosios klasės formavimąsi, „Mfecane“, „Didysis trekas“, „Liberalizmo kyšulys“, vidaus reikalų lyderiai, ekonominiai santykiai.

Ekonominės istorijos temos: Įvairios ekonomikos augimo, plėtros, verslo ir institucijų vaidmens teorijų temos taikomos atvejų tyrimams.

JAV istorija: kultūrinės, socialinės, politinės ir diplomatinės JAV istorijos temos nuo kolonijinio laikotarpio iki šių dienų. Temos, skirtos lyties ir šeimos, rasės ir Amerikos visuomenės raidos nuo kolonijinių laikų iki šių dienų, pilietinėms ir politinėms teisėms spręsti.

Specializacijos kursas: savarankiškas specializuotos temos tyrimas, vadovaujamas akademinės priežiūros.

Šeima ir socialinė istorija: mažiausias, tačiau reikšmingiausias visuomenės vienetas yra šeima. Šis kursas tiria besikeičiančią šeimą ir jos veikimą visuomenėje nuo ankstyvojo modernaus laikotarpio iki postmodernizmo.

Temos apima: demografinius pokyčius; tėvystė ir vaikystė; šeimų ekonomika ir politika; iširusios ir alternatyvios šeimos (ypač vergijos poveikis) ir šeimų, visuomenės ir valdžios sąveika. Pavyzdžiai paimti iš Europos, Amerikos ir Pietų Afrikos.

Priėmimo sąlygos

Norėdami įstoti į šią programą, studentas turi turėti 3A ir 3B istorijos studijas, kurių vidurkis yra 65%.

Registracijos ir pradžios datos

Registracija prasideda sausio mėn., O vasario mėn. - paskaitų bakalauro ir magistro studijų programoms.

Visos magistro ir doktorantūros studijų programos gali būti registruojamos ištisus metus.

Pabaigos data: akademinė veikla prasideda sausio mėnesį ir baigiasi gruodį. Programos terminas nustatomas pagal programos trukmę.

Kontaktiniai duomenys

Vardas: prof. Louis Grundlingh
Tel .: 011 559 2007 / El. Paštas: louisg@uj.ac.za

Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2019

Apie mokyklą

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university i ... Skaityti daugiau

Vibrant, multicultural and dynamic, the University of Johannesburg (UJ) shares the pace and energy of cosmopolitan Johannesburg, the city whose name it carries. Proudly South African, the university is alive down to its African roots, and well-prepared for its role in actualising the potential that higher education holds for the continent’s development. Skaityti mažiau