Bakalauro Laipsnis Matematikos švietime

TED University

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Bakalauro Laipsnis Matematikos švietime

TED University

Pradinio matematikos ugdymo programa Matematikos ir mokslo studijų departamente TED University - tai bakalaurų programa, kuri traukia pradinių mokyklų matematikos mokytojus pradinėse mokyklose nuo penktos iki aštuntos klasės. Pagrindinis programos tikslas yra parengti aukštos kvalifikacijos pradinius mokytojus, kurie yra refleksyvūs ir kritiški mąstytojai, kurie gali parodyti lyderystę savo srityje, taip pat prisidėti prie pradinio matematikos ugdymo srities tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu lygiu.

Sėkmingai baigus studijas, studentams suteikiamas bakalauro laipsnis pradinio matematikos ugdymo srityje. Mūsų studentai, kurie gauna išsilavinimą iš aukščiausio laipsnio fakulteto naujausiuose įrenginiuose ir pasinaudoja turtingos universiteto teikiamomis mokymosi aplinkomis, bus ieškomi po to, kai baigsite studijas ir lengvai susirasti darbą Turkijos mokyklų sistemose. ir regione.

Mokymas ir mokymasis

Pagrindinis programos tikslas yra šviesti refleksinius ir kritinius matematikos mokytojus, galinčius veiksmingai pritaikyti įgytas žinias, taip prisidedant prie matematikos mokymo praktikos nacionaliniu ir tarptautiniu lygiu. Tuo tikslu studentai reikalauja šių metodikos kursų, stebėjimo, tyrimų ir mokymo praktikos kartu su teoriniais kursais. TED University fakulteto švietimo programos nėra sudarytos iš nuoseklaus ir išorinio akademinių studijų įgyvendinimo, tačiau praktika suprojektuota kaip papildoma ir papildoma akademinių studijų dalis. Kitaip tariant, praktika yra mokytojų rengimo programų centre. Tuo būdu mokytojų kandidatai įgyja teorines ir koncepcines žinias, kurias jie įgyja vadovaujant mentoriui, turinčiam profesinę patirtį. Siekiant sustiprinti jų švietimo kultūrą, studentai privalo laikytis bent vienos krypties iš kiekvienos disciplinos, be jų fakulteto kursų.

"Studentų dėmesio" ugdymas grindžiamas mokymosi rezultatų apibrėžimu. Mokymosi rezultatų panaudojimas, tinkamų mokymo ir mokymosi strategijų pritaikymas ir veiksmingų vertinimo mechanizmų kūrimas yra prasminga vienybė. TED University pritaria šiam vienybei ir tikslams siekti prasmingos į studentus orientuotos mokymosi praktikos, kuri turi skaidrius procesus ir leistų suinteresuotoms šalims dalyvauti.

Dvigubos pagrindinės ar nepilnos programos yra ir kitos TED University fakulteto teikiamos galimybės. Skirtingai nuo kitų elementarių matematikos ugdymo programų Turkijoje, per 3 metus vis daugiau auditorijų pasimatymų, veiksmų mokslinių tyrimų projektų, studentų mokymo, praktikumo ir neakivaizdinės patirties.

Karjeros galimybės

TEDU pradinės matematikos išsilavinimo bakalauro studijų programos absolventai turi "Bakalauro kvalifikacinį išsilavinimą pradinėse matematikos studijose". Studentai, sėkmingai baigę programą, gali būti priskirti valstybinėms mokykloms kaip "Elementarioji matematikos mokytoja" pagal Nacionalinio ugdymo ministerijos taisykles. Be valstybinių mokyklų, jie taip pat gali būti įdarbinti privačiose pagrindinėse mokyklose, TUBITAK (Turkijos mokslo ir technologijų taryba), universitetuose, leidybinėse įmonėse ir fonduose.

Pradinės matematikos edukologijos programos absolventai gali tęsti studijas toje pačioje srityje ir pavadinti universitetų mokslininkų padėjėjais, TÜBİTAK programų specialistais, vadovaujančiais mokytojais ir mokyklų vadovais, universitetų dėstytojais, Nacionalinės ministerijos administracijos darbuotojais Švietimas. Pradinės matematikos mokytojai taip pat gali dalyvauti ne švietimo sektorių švietimo veikloje dėl jų anglų kalbos mokėjimo. Pavyzdžiui, jie gali sekti karjeros kelią švietimo programinės įrangos ir švietimo leidybos sektoriuose.

TED University skatina studentus mokytis ES šalių tarptautinėse mokyklose ir mokyklose. Tai, kad TEDU švietimo TEDU yra anglų kalba, dirba tarptautiniai dėstytojai, galimybė užmegzti socialinius ir kultūrinius santykius su užsienio studentais, o programoms, parengtoms lygiagrečiai tarptautiniams standartams, absolventams suteikiamas pranašumas ieškant darbo galimybės užsienyje.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta May 13, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Pradžia
Rugs 2018
Duration
Trukmė
Dieninės
Locations
Turkija - Ankara, Ankara
Pradžia : Rugs 2018
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2018
Turkija - Ankara, Ankara
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla