Bakalauro laipsnis tarptautiniame vadyboje

Bendroji informacija

Programos aprašymas

TARPTAUTINIAMS STUDENTAMS SKIRTI 25 000 JAV dolerių.

Moravian College siūlo tarptautinį studentų nuopelnų apdovanojimą, kurio pagrindą sudaro akademiniai pasiekimai: lygiai, jūsų akademinės programos stiprumas, jūsų TOEFL ar IELTS balai, ir jūsų SAT balai, jei jie pateikiami.
Norėdami sužinoti daugiau informacijos apie Tarptautinį studentų nuopelnų apdovanojimą, kreipkitės į tarptautinio registracijos vykdomąjį direktorių.

TARPTAUTINIS VADYBOS DIDELIS

Tarptautinio valdymo magistro laipsnį siūloma kartu su Ekonomikos ir verslo departamentu. Tarptautinės vadybos didžiosios įmonės imasi apskaitos 157, ekonomikos 152 ir 236; Valdymas 223 ir 333; ir vienas pasirenkamas iš 231, 251 arba 253 vadovų. Šiuolaikinės kalbos reikalavimai apima šešis kursus virš 105, iš kurių du iš 210, 215 arba 241 ar lygiaverčių - plius mažiausiai vienas 300 lygių kursas vyresniais metais .

Ši programa reikalauja semestro užsienyje, kuriame turi būti vykdomas vienas dalykinis kursas ir vienas modernus kalbos kursai. Visi studentai, suinteresuoti šia svarba, tur ÷ tų konsultuotis su profesoriais James P. West ir Carmen Ferrero (ispaniškai), Jean-Pierre Lalande (prancūziškai) arba Axel Hildebrandt (vokiečių kalba).

Priėmimo sąlygos

Bakalauro laipsnis

Pirmojo kurso tarptautiniai studentai privalo pateikti:

  1. Moravian College internetinė programa arba bendroji paraiška. (Jūs galite nemokamai pateikti internetinę paraišką.)
  2. Oficialiosios vidurinės mokyklos akademiniai įrašai. (originalus ir patvirtintas vertimas)
  3. Oficialūs testavimo rezultatai (SAT ar ACT.) Jei anglų kalba nėra jūsų gimtoji kalba, turite pateikti TOEFL (anglų kalbos kaip užsienio kalbos testas) arba IELTS (tarptautinių anglų kalbos testų balų) balus, o tai reikalinga iš visų pirmakursių pareiškėjų. Reikalavimai gali būti netaikomi studentams, priklausantiems kolegijos ar universiteto nuorašams. Atkreipkite dėmesį, kad Moravian College nesiūlo anglų kaip antrosios kalbos (ESL) programą.
  4. "Finansų sertifikavimas", kuris patvirtina, kad jūs ir jūsų rėmėjas suprantate visas švietimo išlaidas, o tinkamos lėšos padengia jūsų švietimo išlaidas įprastomis sąlygomis per visą programą.
  5. Banko pareigūno laiškas ar banko ataskaitos turi būti kartu su visais "Finansų sertifikavimo" formos, nurodytos tikrintojams, nurodytais skaičiais. Tačiau visi dokumentai turi būti pateikti per 6 mėnesius nuo paraiškos pateikimo.
  6. Finansinės paramos įrodymas. Studentas turi įrodyti, kad jie turi bent jau 59,664.00 JAV dolerių (JAV), kuris yra lengvai prieinamas mokymosi išlaidoms padengti. Pinigai gali būti bet kurioje šalyje ir bet kuria valiuta. Priimtini finansinių šaltinių šaltiniai yra taupyti sąskaitas, tikrinti sąskaitas, pinigų rinkos sąskaitas ir indėlių sertifikatus. Jei Moravija apdovanos jus stipendiją už nuopelnus, galite išskaičiuoti stipendijos sumą iš viso 59 664,00 JAV dolerių (JAV).
  7. Rekomendacinio patarėjo laiškas.
  8. Asmens teiginys ar esė.
  9. Moravian College kandidatai turėtų būti vertinami vidutiniškai 3,0 (80% iš 100), o IELTS balas - 5 ar didesnis arba TOEFL balas - 80 ar didesnis.
Paskutinį kartą atnaujinta May 2019

Apie mokyklą

Moravian College sits at the intersection of historic and history-making. As the 6th oldest university in America, we’ve earned our reputation as an eye-opening and a world-changing place to learn and ... Skaityti daugiau

Moravian College sits at the intersection of historic and history-making. As the 6th oldest university in America, we’ve earned our reputation as an eye-opening and a world-changing place to learn and explore. Plus, we’re ranked among the “best colleges in the U.S.” and the “best college campuses in PA.” Skaityti mažiau