Bakalauro laipsnis verslo administravimo: vadybos informacinės sistemos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Programos apžvalga

Šiandieninė veikla labiau priklauso nuo technologijos nei bet kada. Norėdama sėkmingai versti bet kokį verslą, organizacija reikalauja darbuotojų, turinčių daugiadisciplininių žinių ir kompiuterių įgūdžių. BSBA laipsnis specializuojasi valdymo informacinėse sistemose, apimantis žinias ir specializuotus įgūdžius abiejose verslo ir technologijų srityse. BSBA MIS laipsnių turėtojai turi unikalų pranašumą, kad jie yra profesionalūs abiejose disciplinose, kurios šiuo metu labai reikalauja ši pramonės šaka.

Programą teikia aukštos kvalifikacijos dėstytojai, turintys didelę akademinę ir pramoninę patirtį, kurią jie dalijasi su studentais, ir padeda jiems įgyti praktinių žinių ir įgyti konkrečių įgūdžių, kad galėtų valdyti įvairias verslo programas naudodamiesi įvairiomis kompiuterių programomis. Šia programa taip pat siekiama parengti verslininkus sėkmingai vykdyti savo verslą.

Darbo perspektyvos

Absolventai su BSBA (MOB) laipsnį turi daug galimybių profesinės karjeros specializuotose srityse, tokiose kaip operacijų valdymas, žmogiškųjų išteklių valdymas, vadyba ir administravimas, verslo vienetų valdymas, projektų valdymas, ryšių su klientais valdymas, sandėliavimas ir logistikos valdymas ir tt

Biuro vadovai ir administratoriai dirba pramonės, vyriausybės, švietimo ir ne pelno organizacijos. Daugelis programos absolventų išnaudoja savo žinias, pradedant savo verslą ir konsultacijas.

Priėmimo kriterijai

 • Pripažintas bendrojo lavinimo diplomas arba jo atitikmuo.
 • Anglų kalbos mokėjimas atitinka IELTS 5.5 arba TOEFL-iBT 65.

Pareiškėjai, neturintys oficialių IELTS arba TOEFL balų, privalo imtis MCBS anglų kalbos testų. Remiantis šio testo rezultatais, studentai gali pradėti savo kreditų kursus arba užsiregistruoti fondo programoje.

Programos struktūra

Laipsnio reikalavimai suskirstyti į dvi kategorijas - Bendrojo lavinimo ir Verslo mokymas. Bendrasis ugdymas (60 kreditų) toliau skirstomas į bendravimo / kalbos įgūdžius (9 kreditai), matematikos ir kompiuterių įgūdžius (9 kreditai), gamtos mokslą (3 kreditus), socialines moksijas (18 kreditų), humanitarinius mokslus (12 kreditų) Verslo pasirinkimas (9 kreditai). Verslo rengimas yra suskirstytas į bendrojo verslo reikalavimus (33 kreditai), pagrindinius specifinius arba pagrindinius reikalavimus (15 kreditų) ir verslo pasirinkimo (27 kreditai) reikalavimus.

Trukmė: Bakalauro laipsniui reikia apie 8 semestrus arba 4 metus

Iš viso kreditų: 120

Programos pristatymas: 12-15 kreditų per įprastą semestrą ir 6 kreditai per vasaros semestrą

Stažuotė: nereikalaujama, tačiau studentai yra raginami imtis 3-4 mėnesių stažuotės. Kolegija teikia paramą studentams, lankantiems praktiką.

Pagrindiniai kursai:

 • MIS212Database valdymo sistemos
 • MIS215Informacija ir sistemų analizė
 • MIS225Manageriniai taikymai Objektinis programavimas II
 • MIS280Elektroninė verslo strategija
 • MIS285Projekto valdymas
 • MIS304Informacinių sistemų valdymas
 • MIS310Informacijos sistemos projektavimas
 • MIS312Informacinių sistemų saugumas
 • MIS320Informacijos sistemos projektas

"BSBA su akcentu MIS yra sukurta žmonėms, kurie nori plėtoti savo karjerą versle, panaudodami konkrečias daugialypių žinių ir gebėjimų valdyti verslo funkcijas su atitinkamomis informacinėmis technologijomis. Šiuolaikinės verslo naudojimo technologijos ir informacinės sistemos, skirtos valdyti visas organizacijos funkcijas, todėl yra didelė paklausa darbuotojams, turintiems tinkamas koncepcines žinias apie verslą ir konkrečias žinias ir įgūdžius informacinėse sistemose. Šis laipsnis taip pat gali padėti patyrusiems techniniams specialistams ir inžinieriams reklamuoti aukštesnes vadovaujančias pareigas įmonėse ".

Dr. Anna Stalinska, docentė

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The Modern College of Business and Science (MCBS) in the Sultanate of Oman is a private College licensed by the Ministry of Higher Education and established in 1996. In 2004, MCBS sought institution a ... Skaityti daugiau

The Modern College of Business and Science (MCBS) in the Sultanate of Oman is a private College licensed by the Ministry of Higher Education and established in 1996. In 2004, MCBS sought institution and program accreditation to offer Bachelor Degrees in Oman. MCBS was successful in its application and based on the strength of its submission, the College was provisionally accredited by the Accreditation Council of the Sultanate of Oman to offer Associate and Bachelor Degrees. The College offers educational programs to meet the needs of individual students as well as the needs of the business and industrial communities. Skaityti mažiau