Bakalauro psichologijos programa (bakalauras)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ar jūs įdomu, kaip elgiasi žmonės? Ar norite sužinoti daugiau apie pagrindines sąvokas, kurios skatina žmones elgtis taip, kaip jie daro? Tada mokytis psichologijos gali būti tinkamas pasirinkimas.

Psichologai stengiasi suvokti žmogaus elgesį, formuodami teorijas ir išbandydami jas tyrimais. Kadangi mūsų elgesį lemia įvairūs veiksniai, egzistuoja daug skirtingų teorijų. Jei nuspręsite studijuoti psichologiją Mastrichte, jums bus pristatytos visos pagrindinės psichologijos teorijos ir disciplinos.

Priešingai nei kitos Nyderlandų psichologijos programos, Mastrichto programai būdingi trys svarbūs aspektai:

  1. Programos dėmesys palaipsniui nukreipiamas į dvigubą dėmesį: pažintinę ir biologinę psichologiją.
  2. Nuo tyrimo pradžios bus svarbus vaidmuo: mokymasis, kaip savarankiškai sukurti ir vykdyti mokslinio tyrimo projektą, yra svarbus ramstis.
  3. Darbas su probleminiu mokymu.

Virtual Open Day Psychology


Sužinokite daugiau apie psichologijos bakalaurą ir apsilankykite mūsų „Virtuali atvira diena“: vod.maastrichtuniversity.nl/psychology

Kodėl mokytis psichologijos Mastrichto universitete?

Mastrichto universitete mokysime jus tapti pažintinės ir biologinės psichologijos ekspertu. Pažintinė psichologija žvelgia ne tik į matomą žmonių elgesį. Jūs tyrinėjate, kas vyksta žmogaus prote, pavyzdžiui, kalba, atmintis, mintis ir suvokimas. Šie procesai įtakoja mūsų elgesį, nesvarbu, ar tai būtų racionalus, pasąmoningas ar emocinis.

Biologinėje psichologijoje manome, kad viskas, ką sąmoningai ar nesąmoningai darome ir galvojame, yra dėl smegenų veiklos modelių. Jūs tiriate smegenis naudodami pažangius metodus, įskaitant naujausius smegenų vaizdavimo metodus.

Šios žinios jums perduodamos naujoviško mokymo metodo, vadinamo probleminiu mokymu. PBL metodas siūlo realias ir sudėtingas problemas, kurias turėsite išspręsti savarankiškai ir kaip komanda, vadovaudamiesi globėjo priežiūra. Aktyviai skatinant mokymosi procesą, galite išmokti daug greičiau ir geriau prisiminti, ką studijuojate.

Kurso apžvalga

Psichologijos bakalauras yra trejų metų programa. Kursų sąrašą, kurį atliksite pirmojo, antrojo ir trečiojo metų metu, rasite mūsų programos tinklalapyje .

Karjeros galimybės

Su Psichologijos bakalauro studijomis Mastrichto universitete turite įvairias karjeros galimybes; būti sveikatos priežiūros psichologu ligoninėje, vyriausybės politikos patarėju arba mokslinių tyrimų instituto tyrėju.

Mūsų interneto svetainėje rasite daugiau informacijos apie Mastrichto universitete siūlomas magistro programas ir karjeros perspektyvas savo ateičiai.

FPN Bachelor" src="https://cdn04.masterstudies.com/img/element_db/77/77872_RESIZEDUMPsycho102.jpg" alt="FPN Bachelor" />

Priėmimo sąlygos

Psichologijos bakalauro programa yra fiksuota programa, kurią atrenka švietimo įstaiga . Tai reiškia, kad po paraiškos pateikimo vyksta atrankos procesas. Paraiška baigiama sausio 15 d . Ne visi, kurie yra priimtini, taip pat gaus vietą. Priėmimo reikalavimai ir paraiškų teikimo tvarka išsamiai paaiškinti mūsų svetainėje .

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Dear prospective student, Thank you for your interest in our master's programme. Please use the form to request our newest study brochure 2016-2017.

Dear prospective student, Thank you for your interest in our master's programme. Please use the form to request our newest study brochure 2016-2017. Skaityti mažiau
Mastrichtas , Valensija , Valensija , Liuneburgas , Valensija + 4 Daugiau Mažiau