GAUTI VERSLO ŠALĮ

Jei sportas yra jūsų dalykas, kodėl gi ne padaryti savo karjerą? Jūs neturite būti superžvaigždė sportininkas ar treneris tai padaryti. Įvairių milijardų dolerių sporto pramonei reikalingi išminties asmenys, dirbantys sporto valdymo srityje. Sportas - ne sportininkai, treneriai ir konkurencija. Tai taip pat apie verslą. Kiekvienai sporto ir sporto įmonei reikalingi žmonės, turintys kvalifikacijos valdymo, operacijų, viešųjų ryšių, rinkodaros ir pardavimo srityse.

„ ONU pasiruošsime sėkmingai sportui valdyti. Mūsų tvirtą mokymo programą sudaro kursai sporto valdymo, sporto teisės ir etikos, komunikacijos studijų ir verslo. Mes taip pat siūlome Jums galimybę užpildyti nepilnamečį tame rajone, kuris jus domina, o visi baigę darbą per ketverius metus. Mes teikiame tikrą mokymąsi per reikiamą praktiką ir praktiką ONU lengvosios atletikos programoje. Su šia patirtimi išmoksite bendrauti, spręsti problemas, bendradarbiauti ir vadovauti. Šie įgūdžiai reikalingi vidurinėje mokykloje, kolegialiame ir profesionaliame sporte.

Didžiosios institucijos tiesiog negali pasiūlyti individualaus dėmesio ir galimybių, kurias rasite čia. Padėsime reklamuoti, palaikyti ryšius su žiniasklaida ir valdyti mūsų 23 NCAA III skyriaus variacijų komandas. Jūs turėsite galimybę įsitraukti į profesines organizacijas ir dalyvauti regioninėse ir nacionalinėse konferencijose. Jūs eisite į kelių keliones ir baigsite stažuotę. Jūs sukursite įgūdžius ir pasitikėjimą ir išsiaiškinsite, kur esate puikūs ir apie ką esate aistringai.

Nuo pirmos dienos būsite mūsų šeimos dalis. Jums patiks mažos klasės ir nuostabios draugystės. Mūsų specialūs dėstytojai jus pažins. Jie padės jums savo kursinių, stažuočių ir antrosios pakopos studijų arba karjeros pasirengimo metu. Jie taps asmeniškai investuoti į jūsų sėkmę - kolegijoje ir už jos ribų.

Baigę studijas, jūs būsite pasiruošę išsiaiškinti karjerą įdomiame sporto valdymo pasaulyje!107037_13.jpg

BE STRATEGINIS

Kaip sporto vadybininkas, turėsite užbaigti 12 savaičių, 450 valandų patirtinę praktiką, skirtą jūsų ateičiai. Mūsų sporto vadybos studentai įsitraukė į keletą vėsių vietų, pavyzdžiui, Toledo purvo vištų, Tampa Bay Buccaneers, Columbus Crew, Indianapolis Colts, Columbus Blue Jackets ir Cleveland Cavaliers.107033_4.jpg

GAUTI ĮTRAUKTI

Prisijunkite prie profesionalios organizacijos ir sužinosite apie savo srities galimybes ir susitikite su naujais žmonėmis. Sporto vadybos studentai, pavyzdžiui, keliauja į regioninius ir nacionalinius susitikimus, organizuoja sporto akcijas ir sporto renginius atletikai. Universitete veikia dešimtys studentų organizacijų ir garbės draugijų, orientuotų į įvairius interesus. Tikrai surasite vieną ar daugiau, kurie jums tinka.107031_2.jpg

SPRENDIMAI

Per pastaruosius penkerius metus vidutiniškai 93 proc. Mūsų žmogiškųjų veiklų sporto mokslo absolventų turėjo visą darbo dieną arba įstojo į aukštąją mokyklą per šešis mėnesius nuo baigimo.

Mūsų sporto vadybos absolventai gali būti priimami į aukščiausio lygio magistrantūros programas, tokias kaip Bowling Green State University ir Ohio University.

KURSAI

Sporto vadyba:

 • Sporto proporcijos ir rinkodara
 • Sporto kompleksas ir renginių valdymas
 • Sporto organizavimas ir administravimas
 • Sporto finansai ir ekonomika
 • Sportinė etika
 • Teisiniai sporto klausimai

Ryšiai:

 • Ryšiai su visuomene
 • Prezentacinis kalbėjimas
 • Organizacinis bendravimas

Verslas:

 • Verslo rinkodara
 • Verslumas
 • Apskaita
 • Valdymas107039_12.jpg
Programa mokoma:
 • Anglų

Peržiūrėti 6 daugiau kursų Ohio Northern University »

Paskutinį kartą atnaujinta Gruodis 24, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rgs. 2019
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date