Bakalauro studijų programa "Tarptautinis valdymas"

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Į studijų programą

Jūs pripažįstate, kad šiuolaikinės kompanijos vis labiau yra tarpusavyje susijusios ir turi veikti tarpkultūriniu požiūriu? Ar domitės globalia darbo aplinka tarptautiniu mastu? Tada bakalauro programa "International Management" rengia jus už darbą tarptautinėse kompanijose per psichologinį, sociologinį, tarpkultūrinį ir lingvistinį išsilavinimą. Per 6 semestrus , kurie apima semestrą užsienyje, galite mokytis dieninių studijų modeliu, dvigubo studijų modeliu arba nuotoliniu mokymu ir atverti puikias karjeros ir atlyginimo perspektyvas praktinio mokymo metu. Be tarptautinio Campus Berlyne , galimybė išmokti daugiau užsienio kalbų ir semestro užsienyje bus apvalinama visapusiška programos tarptautinė orientacija. Semestras užsienyje gali būti baigtas viename iš mūsų tarptautinių partnerių universitetų, pavyzdžiui, Niujorke arba Erasmus, ir yra įtrauktas į mėnesines studijų mokesčius.

Tarptautinės vadybos studijų programos tikslas yra suteikti jums galimybę pradėti savo karjerą tarptautinėse kompanijose, taip pat tęsti akademinį išsilavinimą magistrantūros programose. Tuo tikslu verslo žinios tarptautinėje aplinkoje mokomos pradžioje. Savo studijų metu galite pasirinkti temas, kurios tinka jūsų susidomėjimams ir stipriosioms dalims, todėl jūs esate optimaliai pasiruošę jūsų karjeros ateityje. Būsimos absolventų veiklos sritys yra veiklos ir strateginėje valdymo srityje. Įstaigų valdymo funkcijų pozicijas galima rasti visuose tarptautiniu mastu veikiančiuose skyriuose, tokiuose kaip tarptautinis projektų valdymas, žmogiškieji ištekliai arba tarptautiniai ryšiai su klientais / pardavimas arba rinkodara. Mažos ir vidutinės įmonės, turinčios didelę orientaciją į eksportą, taip pat valdymo konsultacijos ir apskaitos įmonės, taip pat yra tinkamos studentų, turinčių tarptautinį dėmesį, vadovams.

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai

Būtinas sąlygas sėkmingai įstoti į anglų bakalauro programą Tarptautinis valdymas:

 • bendrojo / dalyko specifinio aukštojo mokslo įėjimo kvalifikacija arba
 • lygiavertė pripažinta universiteto įėjimo kvalifikacija (pvz., universiteto įėjimas profesionaliems asmenims pagal BerlHG § 11)
 • interviu
 • Paraiškų dokumentų pateikimas su CV ir pažymėjimais
 • Anglų kalbos mokėjimo lygis B2

Būtinas sėkmingo priėmimo į Vokietijos bakalauro programą Tarptautinis valdymas:

 • bendrojo / dalyko specifinio aukštojo mokslo įėjimo kvalifikacija arba
 • lygiavertė pripažinta universiteto įėjimo kvalifikacija (pvz., universiteto įėjimas profesionaliems asmenims pagal BerlHG § 11)
 • interviu
 • Paraiškų dokumentų pateikimas su CV ir pažymėjimais
 • Anglų kalbos mokėjimo lygis B2
 • Studentai, kurių gimtoji kalba nėra vokiečių kalba: kalbos lygis B2, vokiečių ir B1 anglų
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

The University of Applied Sciences (HWTK) is a private, state-accredited university based in Berlin with a second study location in Baden-Baden. It was established in 2011 and teaching commenced on 1 ... Skaityti daugiau

The University of Applied Sciences (HWTK) is a private, state-accredited university based in Berlin with a second study location in Baden-Baden. It was established in 2011 and teaching commenced on 1 October 2012. As a subsidiary of F+U Group, the HWTK benefits from this renowned education corporation’s more than 30 years of experience. Skaityti mažiau
Berlynas , Baden-Badenas + 1 Daugiau Mažiau