Oficialus aprašymas

Padarykite savo meno svajones profesionalia realybe

Maišykite spalvą , šešėlį ir tekstūrą, kad sukurtumėte šviesią ateitį su studijų meno laipsniu.

Pasirinkite bakalauro studijų programą giliai žinomiems vaizduojamojo meno sritims , kad galėtumėte ištirti įvairias karjeros galimybes. Pasirinkite BFA laipsnį, skirtą intensyviam vizualinių menų tyrimui , kuris paruoš jūsų profesionalų menininko karjerą. Abi galimybės sukuria savo kūrybinį ir kritinį mąstymą kartu su studija ir techniniais įgūdžiais.

Pasirinkite iš koncentracijų keramikos, piešimo, grafinio dizaino, tapybos, fotografijos, grafikos ir skulptūros , ir eksperimentuoti už savo koncentracijos, norint įgyti platesnes meno žinias.

Nepilnamečiai meno istorijoje, grafinis dizainas ir studijos menas gali būti derinami su bet kuria studijų programa, siekiant praturtinti turtingą istorinio ir šiuolaikinio meno supratimą bet kuriai svarbai. Papildykite savo studijas šokių, teatro ir muzikos pamokomis.

Naujas meno namai

Su savo erdviu ir moderniu dizainu naujas meno dizaino centras žada praturtinti studentų, absolventų, dėstytojų, personalo ir didesnės bendruomenės kultūrinę ir meninę patirtį. 2017 m. Rudenį atidarius 15 000 kvadratinių pėdų erdvę, siūlomos studijos, modernus juodojo dėžutės teatras, gražus meno galerija su vaizdu į Kearsarge kalną, fakulteto biurai ir lauko meno sritys.

Kur talentas susitinka su paruošimu

" Colby-Sawyer menų Colby-Sawyer yra daugialypis patirtis, kuri jūsų kūrybinį talentą sujungia su profesionaliu pasiruošimu ir galimybėmis mokytis kartu su talentingais dėstytojais ir svečių menininkais.

Savarankiškai pasirinkta praktika suteikia jums praktinės patirties meno pasaulyje, o studentų parodos mūsų universiteto galerijoje leidžia jums dalintis savo meno su visuomene. Jūsų "Capstone" projektas, jūsų darbo Colby-Sawyer kulminacija, yra jūsų profesionalus portfelis, kai baigiate studijas.

Ekskursijos į pagrindines galerijas ir muziejus, taip pat privačias ir profesionalias meno studijas, atneš jums artimiausius pagrindinius meno kūrinius ir kūrybinį procesą. Didžiosios universitetinės meno parodos ir ilgalaikiai santykiai su Fulbright komisija atneša žinomų, besiformuojančių ir pažangiausių nacionalinių ir tarptautinių menininkų teisę į jūsų slenkstį.

Išreikškite save už klasės ribų

Prisijunkite prie studentų vadovaujamo klubo ar organizacijos, orientuotos į vizualinį ir sceninį meną, kad galėtumėte susisiekti su kitais studentais, kurie nori kūrybiškai išreikšti savo mintis. Padarykite savo sceną debiutuosime " Colby-Sawyer grotuvuose, išmeskite "Vocally Charged a Capella" grupei ar pasidalykite didelėmis idėjomis su kitais Meninių minčių gildijos (GOAT) atlikėjais.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 7 daugiau kursų Colby-Sawyer College »

Paskutinį kartą atnaujinta July 1, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date