Read the Official Description

Jei nuspręsite tapti mokytoja, tikriausiai manote, kad tai jūsų kvietimas padėti daryti skirtumą. Mūsų departamentas padeda jums įgyvendinti šiuos svajones realybe pagal mūsų mokytojų sertifikavimo programą.

Švietimo departamentas yra nacionaliniu mastu akredituotos profesinio sertifikavimo programa, o tai reiškia, kad baigsite pasirengimą pradėti savo karjerą. Per tris mūsų Mokytojų rengimo programos lygius jūs gausite vertingą pamokų patirtį, įskaitant mokinių mokymąsi, ir gaukite sertifikatą, skirtą mokyti pradinėse ar vidurinėse klasėse. Dauguma studentų baigia ketverius metus.

Laipsnių programos

Užsirašykite savo laipsnį ir pažymėjimą, kad galėtumėte mokyti pradiniame ar vidurinėje mokykloje.

Norint įvykdyti baigimo ir sertifikavimo reikalavimus, visi studentai, planuojantys profesinę pedagoginę karjerą, privalo baigti mokytojų rengimo programos kursų eigą, o pagrindinę ir nepilnamečią patvirtintoje akademinėje srityje.

Kursai

Kiekvienas švietimo departamento siūlomas kursas apima lauko patirtį. Mes tikime, kad mokymasis mokykloje ir už jos ribų geriausiai rengia būsimus savo mokytojus.

Kursai, kuriuos priimate Švietimo departamente, priklauso nuo pasirinkto takelio ir specialybės. Apsilankykite "Degree Programs" puslapyje, jei norite sužinoti daugiau apie tai, su kuria programa susijusi.

Kiekvienas kursas apima klinikinę patirtį, kaip dalį mokymo programos. Iš savo pirmojo kurso kaip pirmakursis per savo galutinius kursus vyresnio amžiaus ir studentų mokymo, jūs turėsite faktinį klasėje patirtį. Tai reiškia, kad jūs galite patekti į klasę ir sužinoti, kokia mokytoja norite būti - ir patvirtinti, kad norite būti mokytoju - nuo pirmos dienos.

Pabaigus studijas

Mūsų mokytojų sertifikavimo programa yra nacionaliniu mastu akredituota, tai reiškia, kad turite galimybę sertifikuoti kitose valstybėse, atverdami savo darbo perspektyvas.

Mes rimtai įsitraukėme į mūsų nacionalinę akreditavimo programą - taip pat ir Pedagogų rengimo akreditavimo taryba (CAEP), kuri suteikė mums visus septynerius metus pripažintus visus "Vilties" studentus. Tai reiškia, kad jūs palaikote ir pripažinsite CAEP būsimiems darbdaviams Mičigane ir kitose valstybėse.

Karjera

Baigę " Hope College , esate gerai pasirengę tapti pradinės arba vidurinės mokyklos mokytojais. Mūsų studentai surastų dėstymo pozicijas visoje šalyje ir pasaulyje - tiksliai yra 24 valstybės ir 14 šalių.

Ne visi švietimo specialistai ir nepilnamečiai eina į klasę. Programos absolventai tapo "Peace Corps" savanoriais, patarėjais, mokymo programų koordinatoriais ir vadovais, mokyklų sistemų administratoriais ir kolegijų dėstytojais.

Program taught in:
Anglų

See 18 more programs offered by Hope College »

Last updated July 2, 2018
Šis kursas yra Campus based
Start Date
Rugs 2019
Duration
4 metų
Dieninės
By locations
By date
Start Date
Rugs 2019
Application deadline