Bakalauro taikomoji matematika

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Ši programa suteikia jums puikių žinių apie matematiką ir kaip naudoti matematiką kaip įrankį tokiose srityse kaip kompiuterių mokslas, ekonomika ir inžinerija.

Turėdami tinkamų matematikos žinių ir gerosios praktikos, susijusios su programavimu ir kompiuterinių matematikos priemonių valdymu, esate gerai pasirengę gilesnėms taikomosios matematikos studijoms. Ši studijų programa suteikia jums visa tai! Be grynosios matematikos kursų, jūs studijuojate matematinį modeliavimą, skaitinius metodus, programavimą ir statistiką. Matematikos kursuose naudosite ir modernią programinę įrangą - tai suteiks jums gilesnį dalyko supratimą. Per tris kursus išmoksite matematinius ekonomikos, šifravimo ir mechanikos metodus.

Trečiaisiais ir praėjusiais metais jūs pasirenkate gilesnius tyrimus savo dominančios taikomosios srities ar labiau pažengusių matematikos kursų. Išsilavinimas baigiamas 15 kreditų laipsniu projektu.

Programa rengiasi magistro studijoms matematikoje ir gretimose srityse. Tai galima mokytis tik anglų kalba.

Patekimo reikalavimai

Bendrieji atvykimo reikalavimai Fizika B, matematika D. Arba: Matematika 4, Fizika 2.

Pasirinkimai

60% laipsnis ir Švedijos mokslas teorinis testas 40%

Syllabus

Norėdami pamatyti programos programą, spustelėkite čia .

Karjera

Sritys, kuriose reikia matematikų, yra, pavyzdžiui, informacijos saugumas, inžinerinės problemos gamybos pramonėje, aktuarinė matematika, eksperimentų planavimas ir statistiniai tyrimai. Gilios matematikos žinios kartu su programavimo įgūdžiais daro jus patrauklų darbo rinkoje. Lengviau pereiti nuo matematikos prie programų nei atvirkščiai. Tęstinės studijos po bakalauro pagerins jūsų galimybes darbo rinkoje.

Laipsnis

Mokslo bakalauras. Pagrindinė studijų sritis: Matematika.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Linnaeus University is a modern, international university named after Carl Linnaeus – a world-renowned Swedish scientist who was born in the Småland region where the university is located.

Linnaeus University is a modern, international university named after Carl Linnaeus – a world-renowned Swedish scientist who was born in the Småland region where the university is located. Skaityti mažiau
Växjö , Kalmaras + 1 Daugiau Mažiau