Bakalauro tarptautinė logistikos vadyba

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite institucijos tinklapyje

Programos aprašymas

Šis skyrius siekia paruošti studentus verslo gyvenimui, sudarydamas jiems sąlygas ugdyti optimalius analitinio mąstymo ir problemų sprendimo įgūdžius, taikomus įsidarbinant tiek nacionalinėse, tiek tarptautinėse kompanijose.

Logistikos procesas apima ne tik vidines operacijas (tokias kaip tiekimas, pervežimas versle ir atsargų valdymas), bet ir tarpininkų bei palaikančių bendrovių vaidmenį tarptautinėje prekyboje. Konkurencingumas visame pasaulyje priklauso nuo efektyvaus produkto, medžiagos ir kapitalo valdymo ir integravimo su paslaugomis ir informacijos srautu versle. Klientų pasitenkinimas taip pat tapo svarbia šiuolaikinio verslo pasaulio sudedamąja dalimi. Logistikos tikslas yra pristatyti reikiamą produktą reikiamu metu, reikiamu laiku, tinkamu kiekiu ir už tinkamą kainą, puikios ir nepriekaištingos būklės.

Tam reikalingos specialios logistikos vadybos žinios, taip pat labai kvalifikuoti ir kvalifikuoti logistikos vadybininkų darbuotojai. Pagrindinis šio skyriaus tikslas yra išmokyti studentus tapti kvalifikuotais kandidatais į vadovaujančias pareigas. Studentai taip pat mokės daugiau nei vieną užsienio kalbą. Be to, jie turės galimybę dalyvauti švietimo sistemoje Europos universitete pagal ES Mokymąsi visą gyvenimą ir „Erasmus“ studentų mainų programas. Stažuotės taip pat skatinamos studentams įgyti patirties verslo gyvenime šiame sektoriuje.

126578_126320_Yasar.jpg

Programos struktūra

Visi studentai yra mokomi žinių, reikalingų jiems pasiruošti išskirtinei karjerai. Be pagrindinių ekonomikos, verslo administravimo, informacinių technologijų ir teisės kursų, studentams taip pat siūlomi kursai, į kuriuos įeina logistikos, tiekimo grandinės valdymo, rinkodaros, logistikos planavimo, produktų saugojimo, transportavimo rizikos valdymo ir draudimo prietaisų principai. , kokybės valdymas ir ne pelno logistikos valdymas.

Karjeros galimybės

Šio skyriaus absolventai įsidarbina nacionalinių ir tarptautinių kompanijų logistikos, pirkimo, importo ir eksporto skyriuose, krovinių ir gabenimo įmonėse, moderniuose logistikos centruose, oro uostuose ir uostuose, prieplaukose, užsakomųjų paslaugų įmonėse, kruizų kompanijose ir tokiuose ministerijos padaliniuose. kaip transporto, jūrų reikalų, ryšių ir turizmo srityse. Studentai taip pat gauna naudos iš verslumo mokymo ir gali kurti savo verslą ateityje.

Tarptautinių studentų priėmimo reikalavimai

  • Užpildyta internetinė paraiškos forma href = "https://apply.yasar.edu.tr/
  • Aukštosios mokyklos diplomas, mokyklos baigimo pažymėjimas, stenograma ir informacinis laiškas studentams
  • Universitetinis laipsnis, transkripcijos ir akademinis informacinis laiškas absolventams
  • Anglų kalbos įgūdžių įrodymas
  • Paso kopija
  • Paso nuotraukos
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Yasar University, an English medium, foundation university, is located in the centre of the city of Izmir on the scenic west coast of Turkey. The university offers over 60 degree programs at undergrad ... Skaityti daugiau

Yasar University, an English medium, foundation university, is located in the centre of the city of Izmir on the scenic west coast of Turkey. The university offers over 60 degree programs at undergraduate and postgraduate level. Students are given every opportunity to make the most of their university years; a professional education in a supportive learning environment. Skaityti mažiau