Bakalauro turizmas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Turizmas yra dinamiškiausiai besivystantis pasaulio ekonomikos sektorius, kas septinta darbo vieta tenka turizmo verslui. Šiandien Rusijoje turizmas yra viena iš prioritetinių veiklos sričių, todėl specializuotų specialistų, turinčių reikiamą kompetenciją, poreikis tik didės kiekvieną dieną. Programa leidžia paruošti praktikantus turizmo ir ekskursinių studijų srityje: studentai gauna pagrindines teorines ir praktines žinias bei įgūdžius organizuodami ekskursijas ir turistinę veiklą. Praktika yra raktas į sėkmę, todėl kiekvienas absolventas turi atlikti stažuotes organizacijose, sėkmingai dirbančiose Čerepoveto ir regiono turizmo sektoriuje.

Mokymo programa leidžia paruošti praktikantus turizmo ir ekskursinių studijų srityje: studentai gauna pagrindines teorines ir praktines žinias bei įgūdžius organizuodami ekskursijas ir turistinę veiklą. Praktika yra raktas į sėkmę, todėl kiekvienas absolventas turi atlikti stažuotes organizacijose, sėkmingai dirbančiose Čerepoveto ir regiono turizmo sektoriuje. Profesinės veiklos objektai: istoriniai procesai ir reiškiniai jų sociokultūrinėje, politinėje, ekonominėje plotmėje ir jų atspindys istoriniuose šaltiniuose.

Įėjimo egzaminai:

  • Istorija
  • Socialiniai mokslai
  • Rusų kalba

Profesinės veiklos rūšys

  • pedagoginis;
  • tyrimai;
  • kultūrinis ir švietimo;
  • ekspertas ir analitikas;
  • organizacinė ir vadyba.

Praktikos rūšys: muziejinė praktika Cherepovets muziejų asociacijoje, kur studentai įgyja praktinių darbo muziejaus-ekskursijų metu įgūdžių; ekskursinė praktika, kurios metu besimokantieji lavina įgūdžius organizuoti ekskursijas ir turistinę veiklą; praktiniai mokymai Čerepoveco miesto kelionių agentūrose, kurių dėka kiekvienas absolventas įgyja praktinių įgūdžių turizmo pramonėje.

Absolventas gali toliau mokytis susijusių sričių magistrantūros.

Baigimo skyrius: Ryšių su visuomene, žurnalistikos ir reklamos katedra.

Paskutinį kartą atnaujinta Rugpjūtis 2019

Apie mokyklą

Universiteto aprašymasPirmojo Rusijos Federacijos prezidento Boriso Nikolajevičiaus Jelcino dekretu 1996 m. Birželio mėn. Čerepoveco valstybinis pramonės institutas ir Čerepoveto valstybinis pedagogin... Skaityti daugiau