Oficialus aprašymas

Pagrindiniai faktai:

  • Pilnas laikas bakalauro studijų programa vadybos ir rinkodaros
  • Koordinatorius: dr. Anna Witek-Crabb (el. Paštas: Anna.Witek@ue.wroc.pl)
  • Studijų trukmė: 6 semestrai (3 metai)
  • Mokymo kalba: anglų
  • Būtinos sąlygos: teisę studijuoti universitete, kalbos įgūdžiai
  • Doktorantas po baigimo: Lenkijos pavadinimas "licencjat"

Programos aprašymas

Bakalauro studijų valdymas ir rinkodara yra anglų kalbos specializacija, skirta studentams, besidomintiems įgyti žinių, įgūdžių ir kompetencijų, kurios yra būtinos verslo organizacijų valdymui rinkoje. Studijų programa leidžia jiems sužinoti verslo procesus, būtinus sėkmingam šiuolaikinės organizacijos valdymui ir išsamiai suprasti rinkodaros funkciją. Tai apima visus pagrindinius kursus vadybos ir rinkodaros srityje, kuriuos siūlo kiti žinomi universitetai Lenkijoje ir užsienyje. Studijų galimybė anglų kalba suteikia studentams papildomą galimybę mokyti savo verslo žodyną, tobulinti savo profesinius įgūdžius ir pasirengti ieškoti darbo Lenkijos ar užsienio įmonėse ir institucijose, veikiančiose tarptautiniu ar pasauliniu mastu.

Mokymasis

Studijų programa apima beveik 60 skirtingų kursų. Jie yra suskirstyti į bendruosius kursus, pavyzdžiui, informacines technologijas, statistinius duomenis, civilines

Mokymo formos

Per trejus studijų metus studentams yra daugiau kaip 1900 valandų. Studentai dalyvauja paskaitose, seminaruose, laboratorijose ir seminaruose, kuriuos atlieka aukštos kvalifikacijos ir patyrę akademiniai mokytojai. Mokymo metu naudojami interaktyvūs mokymo metodai, tokie kaip multimedijos pristatymai, atvejų studijos, grupinės diskusijos, grupiniai projektai ir praktiniai pavyzdžiai. Taip pat pateikiamas specialus mokymosi įgūdžių ir profesinės stažuotės kursas.

Absolventas

Absolventai yra pasirengę atlikti vadovaujamą vaidmenį įvairiose verslo organizacijose ir viešosiose įstaigose. Jie gali dirbti vadybininkais ir rinkodaros specialistais vietinėse ir tarptautinėse įmonėse, mažosiose ir vidutinėse įmonėse ar tarptautinėse korporacijose, ir gali kurti savo verslą. Bendrieji valdymo įgūdžiai, įgyjami studijų metu, leidžia jiems dirbti kaip veiklos vadovai, žmogiškųjų išteklių specialistai, rinkodaros, pardavimų ar prekės ženklo vadybininkai, projektų ar logistikos vadovai ir atlikti kitus vadovaujančius vaidmenis bei atsakomybę.

Kaina

  • studijuojantis mokamas mokestis: 2500 EUR / mokslo metai
  • asmuo, besimokantis pagal Lenkijos piliečiams taikomą pagrindą: 1000 PLN / semestras
Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 4 daugiau kursų Wroclaw University of Economics »

Šis kursas yra Campus based
Start Date
Contact school
Duration
3 metų
Dieninės
Price
- Studentas, mokantis už mokestį: 2500 EUR / mokslo metai. Asmuo, kuris studijuoja pagal Lenkijos piliečiams taikomą pagrindą: 1000 PLN / semestras.
Deadline
Contact school
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Contact school
End Date
Contact school
Galutinis paraiškų davimo terminas
Contact school

Contact school

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Contact school
End Date
Contact school